Likes: 0
Of hij er nu invloed op kan hebben of niet klanten hebben schijt aan het verhaal dat hij een reseller is hij verkoopt zich op dat moment als zelfstandige hoster dus zal hij de problemen op moeten lossen.Voorlopig neemt hij reseller, daar kan hij toch geen invloed op uitoefenen als hij plat is, of hij nou op school, thuis of op de maan zit. Enige is dat telefonische support vanuit school niet echt werkt, maar dit is weer niet verplicht om aan te bieden.
klanten doen zaken met hem hem en niet met het bedrijf waar hij een resellpakket heeft.
dus als er iets fout gaat op pakketten bellen zijn klanten hem en mag hij het oplossen met zijn leverancier en niet anders.
ik vind ook maak eerst je school af en begin dan ergens aan, je zult nog tijd genoeg moeten steken in bv examens ed, en als er iets plat gaat heeft de klant er schijt aan dat jij examens hebt bv.
De klant heeft er schijt aan dat hij een reseller is ja, maar het enige wat hij kan doen is de klant informeren, want als de server gecrasht is, heeft hij echt 0,0 invloed.
@ TS denk er vooral goed overna, en ook of je het nog leuk vindt over bijvoorbeeld een jaar. Bedenk namelijk wel; als je eenmaal klanten hebt, kun je ze niet meer laten zitten.
Erwin
Of hij nu 0,0 invloed heeft of niet zijn klanten willen online en hebben niks te maken met een andere bedrijf waar hij van afhankelijk is.
Hoe wil je klanten informeren als je op school zit dat gaat niet he.
Sommige zien een eigen bedrijf meteen volgens mij als vette inkomsten en vergeten voor het gemak dat er wel voor gewerkt zal moeten worden en wel meer dan 40 uur per week.
combineer dat met je school dan denk ik dat je zakt als je examen hebt.
maarja, als je op school zit kan je je klanten niet te woord staan bij evtuele downtime.
Je zult toch echt veel voorbereiding er in moeten steken, ga langs de KvK, bel de Belastingsdienst eens en praat er eens met je ouders over wat die vinden (want hun moeten het wel eens zijn met je beslissing!).
Ik geloof dat deze discussie al heel vaak geweest is?
Topic starter vraagt hiergeen advies over, maar over verzekering!
Ik vind het een leuk idee, maar ben je idd van plan er mee verder te gaan?Ik zelf heb geen aansprakelijkheidsverzekering, en (ik denk) velen met mij.
Offtopic: zelf ook nog maar 15, op school prima alles in de gaten, op school zijn ook pc's? Ze hebben tegenwoordig van die handige dingen met een antenne... hoe heet het ookalweer? Oja! Mobiel...![]()
op school zit je om te leren niet om te bellen of met pc's te spelen.
of is het onderwijs de laatste jaren zover gezakt dat dit allemaal maar kan onder schooltijd.
Offtopic: zelf ook nog maar 15, op school prima alles in de gaten, op school zijn ook pc's? Ze hebben tegenwoordig van die handige dingen met een antenne... hoe heet het ookalweer? Oja! Mobiel
Wat denk je? Ik vind geen punt om hem af te vallen dus geef ik maar kritiek op zijn website? Als je verder had gekeken dan je neus lang was, had je geweten dat er een topic loopt over mijn website, dat ik er hard aan werk, en het best wat wordt!
Mocht dat zo zijn, dan hierbij mijn excuses. Mijn website heeft er 3 weken uit gelegen, dus ik dacht dat hij bedoelde "zie je weinig" zovan hij is niet te zien...
Maxhost, volgens mij bedoelt Dennis zijn opmerking niet negatief. Ik persoonlijk vind het ook een aardig website namelijk. Apart maar leuk.
Ondernemerschap wordt steeds meer gepushed vanuit de overheid. Als ik lees dat over enkele jaren alle scholen het vak ondernemerschap in hun lespakket dienen te stoppen, vind ik het helemaal niet verkeerd dat hogescholen daarvoor hun medewerking verlenen.op school zit je om te leren niet om te bellen of met pc's te spelen.
of is het onderwijs de laatste jaren zover gezakt dat dit allemaal maar kan onder schooltijd.
Een middelbare school vind ik er niet voor dienend. Toen ik op de middelbare school zat, was er geen enkele optie om een telefoongesprek te voeren tijdens de les of om eventjes een mailtje te typen. Op mijn hogeschool is dat wel een optie, en proberen ze ondernemers te steunen. Dat vind ik positief, aangezien er steeds meer studentondernemers komen.
Bellen tijdens de les is op mijn hogeschool ook niet toegestaan, dat is begrijpelijk.Echter er is wel draadloos internet aanwezig, dus met een laptop met wireless internet connectie is veel mogelijk.