PDA

Bekijk Volledige Versie : Gezocht: VB / C Programmeur



Seek-IS
06/07/06, 13:23
Seek Internet Solutions is op zoek naar een Visual Basic of C programmeur. Het gaat hier om een eenmalig project. We hebben de opdracht gekregen van een klant om een abonnementenbeheer systeem te maken die te runnen is vanaf hun pc. Dit systeem moet gebruik maken van een externe mysql database. Dit is omdat er op een website gebruik wordt gemaakt van de informatie uit die mysql database. We hebben ter beschikking een voorbeeldsysteem dus 'afkijken' is toegestaan. Dit voorbeeldsysteem is trouwens exact hetgene wat gemaakt moet worden! Je hebt volledige toegang tot het systeem dus je kan het eigenlijk exact na maken.

Bij dit systeem moet je denken aan:

- Klantenbeheer
- Abonnementenbeheer (Toevoegen / Wijzigen / Verwijderen / e.d.)
- Productenbeheer (Losse boeken toevoegen / Wijzigen / Verwijderen / e.d.)
- Pakbonnen
- Facturatie
- E-mailbeheer (E-mails ophalen / Versturen / e.d.)

Er zijn nog een paar dingen maar dit zijn de hoofdfunctie's.
Een deel is al gemaakt in VB, echter de programmeur deed er te lang over.

Deadline: 31 September 2006

Mocht je interesse hebben stuur me een PB.

gjtje
06/07/06, 13:43
Zou java ook tot de mogelijke platformen behoren? Aangezien er een VB of C programmeur gezocht wordt lijkt het geen vereiste op de bestaande VB code voort te borduren.

Seek-IS
06/07/06, 14:51
Elke taal staat in principe open, zolang de database maar online staat en dat de beheerder van de abonnementen alles makkelijk kan regelen ( het liefst windows-based ).

Frent
12/07/06, 14:49
In ASP.NET is dit voor mij doenbaar, stuur me een mailtje: frederik@frent.be

Swiftway-UK
12/07/06, 14:55
Wij kunnen dit voor jullie realiseren remon (@) swiftnoc.com

voordelen van onze firma:

- We werken met meerdere fulltime programmeurs, intern overleg is dus mogelijk, plus geen probleem bij ziekte/vakantie

- Ervaren projectmanagers begeleiden het project en zorgen ervoor dat milestones daadwerkelijk gehaald worden.