PDA

Bekijk Volledige Versie : Ervaren Windows & Plesk persoon gezocht



Geoffrey
28/06/06, 15:57
Beste mensen,

wij zijn opnieuw op zoek naar een extra kracht en deze keer met kennis van Windows Server 2003 Web & Standaard Edition en het Plesk controle paneel. Verder stellen we weinig eisen alleen moet deze persoon vlot bereikbaar zijn, ouder zijn dan 18 en beschikken over de (al dan niet) aantoonbare ervaring.

Gelieve alleen hier te posten met volgende gegevens:

+ Eventuele ervaring
+ Email adres zodat wij u kunnen contacteren

Met vriendelijke groeten,

Geoffrey

Hosted
28/06/06, 16:33
Hallo,

En waar bestaan de werkzaamheden uit?

Triloxigen
28/06/06, 16:37
Ben je op zoek naar een medewerker of naar een bedrijf die hierin kan voorzien?

Geoffrey
28/06/06, 19:09
De werkzaamheden zullen vooral bestaan uit het oplossen van fouten op windows / Plesk hoogte en eventuele nieuwe / speciale installaties. Deze gebeuren altijd via remote destkop en nooit op locatie in het datacenter, hier hebben we mensen voor.

De voorkeur gaat uit naar een medewerker, maar ook bedrijven die hierin kunnen voorzien zijn altijd interessant!

Swiftway-UK
28/06/06, 19:23
Wil je een vast bedrag per maand betalen of zoek je naar een oproepkracht die per uur zo nu en dan wat oplost?

Laatste is duurder dan eerste als er eens wat is, eerste is duurder dan laatste als er alleen zo nu en dan wat is, maar je hebt wel weer garanties dat het bedrijf tijd voor je heeft.

GlobalServe
28/06/06, 20:55
Laat maar iets weten wat je verwacht.
Misschien kunnen wij iets voor u betekenen.

Geoffrey
28/06/06, 22:29
Ik zou graag aanbiedingen krijgen met uurtarief omdat ik niet weet hoeveel we iemand per maand nodig gaan hebben. Voor windows hebben we nu ook niet bepaald veel servers (5), maar ik gewoon iemand hebben op wie ik kan rekenen als er dan toch iets fout gaat.

GlobalServe
29/06/06, 00:25
Wij vragen 65 Euro Excl. BTW per uur...

Meer info nodig, contacteer ons...

jult
29/06/06, 11:42
wij zijn opnieuw op zoek naar een extra kracht en deze keer met kennis van Windows Server 2003 Web & Standaard Edition en het Plesk controle paneel. Verder stellen we weinig eisen alleen moet deze persoon vlot bereikbaar zijn,Voor een vast bedrag van (ten minste) €900 netto/maand heeft u aan mij een zeer veelzijdig toegewijd medewerker, en stel ik evt. een GSM nummer open voor snelle hulp. Per mail ben ik overigens gemiddeld erg snel bereikbaar (ik doe ook veel met wireless namelijk).

Ervaring heb ik vooral praktisch. Voor een informele indruk (http://tweakers.net/gallery/8271) kunt u hier (http://jult.net/cv) kijken.

Ik beschik thuis over toegang tot 3 (technisch los van elkaar staande) internet providers (met dank aan vriendschappen met buren), dus mijn 'downtime' remote is minimaal. :-)

Email: < j t @ j t h z . c o m >