Bekijk Volledige Versie : Bullcat down
Server 1 ( 82.192.88.180 ) van Bullcat Webhosting heeft een corrupte kernel, er word op dit ogenblik aan gewerkt.
Onze excusses.
Hans Verhoeven
Om te beginnen: dit is geen geen flame!
Mijn vraag: waarom zet je dit op wht? Is dit het kanaal waardoor je communiceert met je klanten?
Ben gewoon benieuwd, ik geloof namelijk niet dat onze klanten hier komen, hier komen toch voornamelijk webhosters?
Edit: typo
lees de topic header:
Als je problemen hebt met het bereiken van een provider's netwerk dan kun je dat hier posten.
Hosting providers kunnen het forum gebruiken om klanten op de hoogte te houden van eventuele server/netwerk storingen en netwerk status updates.
Commentaar over dit forum kun je kwijt in het 'WebHostingTalk Suggestie and Feedback' forum.
Hosters kunnen bij voldoende animo ieder een eigen subforum krijgen waar zij alleen rechten hebben om te kunnen posten. Hier kunnen zij iedereen dan uptodate houden over eventuele storingen en andere zaken. Als er interesse bestaat in een eigen subforum is een PM naar mij voldoende.
<<
Ik reageer maar ff een klein beetje:
#Marijn79 : wel eens opgevallen dat er reseller ook komen hier, ik heb overal namelijk al staan dat die server plat ligt, ik kan via cp niks versturen aan ze dus dan ook maar even hier gemeld !
Marijn79,
is het niet een beetje logischdat hij het hier ook zet. Als hier klanten komen klagen dat bullcat down is kan iedereen direct response geven en zeggen waty het probleem is. Als je eerlijk wil zijn verspreid het over veel kanalen dat je down bent zodat iedereen op de hoogte is.
Vergeet wel na de storing niet te melden wat er juist fout was gelopen, hoe het is verlopen en wat je er in de toekomst aan zult doen.
mvg,
Tim
Ik vind het ook positief dat hij het zelf post. Er komen hier zeker ook klanten van Bullcat en die hoeven dan geen topics meer te openen. Want wanneer een host even een probleem heeft, wordt er hier direct een nieuw topic geopend. Nu kunnen ze zelf lezen wat er aan de hand is.
Zoals ik al zei: uit interesse...
Maar goed, WHT is niet ons communicatie kanaal met onze klanten. Daarom verbaasde ik me erover.
Nee dat is het voor mij ook niet, maar ik ga geen 125 klanten opbellen om te zggen dat de server plat ligt, en laat ik nu ook niet meer in het CP kunnen komen.
Precies,
Ook ik ben een reseller klantje bij hem. Nadat de storing wel erg lang duurde en ik eigenlijk geen contact kon maken, hier maar eens gekeken. :huh:
Het is een storing die nu al meer als 16 uur duurt. Via mijn profihosting (dedicated server) gaat alles al 2 jaar erg goed. Knock on wood. Maar dat kost dan ook serieus geld.
Waarom gaat het bij die kleintjes steeds fout?
Ik ben dus (alweer) geinteresseerd in DirectAdmin reseller pakketje tegen leuke prijs. Gaat om [nu nog] weinig klanten en wat eigen domeinen. Graag zie ik wel een BEWEZEN uptime (over de afgelopen 2 jaar) van plus 99,9%.
Ik kan namelijk niet verder met mijn plannen als ik steeds van die (lange) downtimes voor mijn kiezen krijg. :mad:
Precies,
Ook ik ben een reseller klantje bij hem. Nadat de storing wel erg lang duurde en ik eigenlijk geen contact kon maken, hier maar eens gekeken. :huh:
is de telefoon afgesloten bij U dan, ik meen me namelijk niet te herrineren dat ik U al aan de lijn heb gehad, en even voor de goede orde als ik er een verse install van debian op had gezet vanacht was U dus waarschijnlijk de data kwijt geweest van een dag, daar de backup word uitgevoerd net op het moment dat de server op tilt ging.
Maar ga niet zeggen dat u geen contact kunt krijgen ! :mad:
En steeds lange downtimes ??? dit is de eerst in 1,5 jaar en zolang zit u nog niet bij ons !
Hi Hans,
We gaan hier de boel toch niet uitvechten?
Ik heb paar maal gebeld (0235443581 - gevonden via Google cache (http://66.249.93.104/search?q=cache:6_O_kkdhoAMJ:www.bullcat.nl/+bullcat+webhosting&hl=nl&gl=nl&ct=clnk&cd=1)) maar kreeg een fax aan de lijn. Uiteindelijk krijg ik een mailtje met opmerking SLA 4 uur tijdens kantoortijd. Dan denk ik dat we om ongeveer 13:00 weer draaien.
Ik ben nog niet zolang klant, klopt. Maar ik ben verhuisd vanwege lange downtimes en heel veel ellende.
Nu was iedereen blij. Gaat al 4 maanden goed . En boem, al bijna driekwart dag uit de lucht.
En dat kan ik mijn klantjes nu even moeilijk uitleggen. That's all.
M.a.w. ik ben nu snel 'gestressed' als ik weer via mijn email een bericht ontvang van een van mijn website monitoring accounts dat er een server uitligt. Ik hoop dat je dat begrijpt.
Nee hoor ik vecht het hier niet uit, mijn telefoon staat doorgeschakeld naar mijn mobiel daar ik even niet weet waar ik ben .
deze down time is ook niet de bedoeling maar mijn techneut kan ik wel bellen om 0.30 snachts maar die slaapt ook dan, dus vanmorgen om 7.30 hing ik gelijk aan de foon met hem, en ben naar Redbus gereden. om daar vervolgens te worden geconfronteerd met een corrupte kernel.
Helaas heb je dan weer geen knoppix bij je want je gaat niet van het slechtse uit.
dus ik weer terug om knoppix te halen , hielp niet, dus nu zijn we voorzichtig bezig om alle data in leven te houden
Nou succes ermee.
Ik hoop dat het snel weer opgelost is en we dan voorlopig weer zorgeloos kunnen mailen, internetten etc.
Wat weten het allemaal weer beter...
Succes Bullcat, richt je op je servers, niet op WHT.
Sorry Senna maar overdrijf je nu niet:overstappen na een downtime? wat is drie kwart van een dag (aka 18 uur) downtime in 36 maand? Kleine tip: servers kunnen - hoe goed je ook bent - echt down gaan!!!
Ik denk dat iedereen wel eens problemen heeft. Ook mijn host heeft onlangs nog een probleem gehad met een iets langere downtime. Toch ben ik nog altijd tevreden. Ze winden er geen doekjes om als ik vraag wat het probleem is. Ik draai zelf meerdere sites die ik liefst zo weinig mogelijk offline zie. Maar mensen zijn niet perfect, en vergeet niet dat de mens de machines maakte. Maw, die zijn ook niet perfect :p
Sorry Senna maar overdrijf je nu niet:overstappen na een downtime? wat is drie kwart van een dag (aka 18 uur) downtime in 36 maand? Kleine tip: servers kunnen - hoe goed je ook bent - echt down gaan!!!
IT, je hebt helemaal gelijk. Maar als je GOED :eek: zou lezen zie je dat ik ruim 2 jaar ellende achter de rug heb. Als ik dan uiteindelijk naar een (waarschijnlijk wel goede) provider over ben gegaan maar die gaat binnen 4 maanden flink onderuit, dan heb ik geen verhaal meer t.o.v. mijn klanten. Die heb ik namelijk gezegd dat de verhuizing hun ten goede zou komen.
En die worden dus binnen 4 maanden al met een giga downtime opgescheept. Logisch toch dat ik daar niet goed van wordt. En ook ik begrijp dat servers down gaan. Alleen begrijp ik niet waarom dat 24 uur of meer duurt :huh: . Ik heb zelfs wel eens (vorige provider) 3 dagen eruit gelegen. :mad:
Bij mijn Dedicated Server heb ik dat gedonder niet (knock, knock). Die jongens betaal ik dan ook veel geld. Dus ergens zal er een gulden middenweg zijn. Ik heb 'm alleen nog niet gevonden. Of wel, en heb ik vandaag (samen met de anderen) gewoon een beetje pech.
Senna,
dan wordt het misschien eens tijd dat je je klanten op je eigen dedicated server plaatst. Als alles daar toch zo toppie is, dan zal je hoogstwaarschijnlijk nog merken dat een server ene lange tijd stabiel online houden geen makkie is.
mvg,
Tim
Senna,
dan wordt het misschien eens tijd dat je je klanten op je eigen dedicated server plaatst. Als alles daar toch zo toppie is, dan zal je hoogstwaarschijnlijk nog merken dat een server ene lange tijd stabiel online houden geen makkie is.
mvg,
Tim
Ik voel me onbegrepen. :(
Mijn dedictaed server is voor mij en mijn zakelijke klanten. Dat moet toppie zijn en daar betaal ik veel voor. Die is dan ook al 2 en een half jaar "stabiel".
Ik heb ook nog een andere activiteit ernaast, voor particuliere klantjes. Daar heb ik er eerst meer van nodig voordat ik die kan overzetten op een Decicated of co-located server. Omdat dat duurder is. Dus de tactiek was (is??) om dat eerst op te bouwen via een reseller account.
Als jij (jullie) goed lezen hadden, dan zie je dat ik in principe tot nu toe tevreden ben over Bullcat. Alleen komt het me nu even erg slecht uit dat die 'storing' (die Bullcat al 2 jaar niet heeft gehad) er nu net is.
Ik hoop dat ik nu duidelijk genoeg ben geweest, en ga maar eens wat eten maken. Ben ik nog niet aan toe gekomen vandaag.
Ik ben net 1 uur terug van redbus met mijn ziel onder mijn armen, vandaag roep ik uit tot Murphy day 2006 :(
een samenvatting ( en nee de server werkt wel/net/wel/niet/wel/niet nog )
uitleg voor diegenen die benieuwd zijn waarom het zo lang duurd.
Vanacht overleefde een server een ddos aanval niet schijnbaar dus system files korrupt, ik vanmorgen bak opgehaald, niks werkte knopix ook al niet meer. een klant maakte mij hierop attend terwijl de aanval bezig was, 75 miljoen requests en niet op 1 adres maar op meerdere tegelijk, die heeft schijnbaar mijn file system korrupt gemaakt, daar ik via eerst via DA wilde kijken wat er loos was, kon ik daar op een gegeven moment oon iet meer in, dus via apc systeem opnieuw opgestart, volgens de ampere starte die ook op, mooi niet dus ik vanmorgen nals leek naar redbus ( ik betaal dus elke maand een techneut voor storingen, maar die rijd niet ff naar redbus en ik woon 20 minuten ervandaan, en knopje aan uit weet zelfs ik hoe dat werkt.
maar geen cd bij me niet eens een schroevendraaier, dus ik weer naar huis knopix halen want die had techneut nodig ( downloaden, branden blah blah ./..)
en weer naar redbus, cd erin en hopla niet willen opstarten enge kernel kreet te zien.
Dus bak mee naar huis, ik had hier nw server staan, dus hopla uitpakken debian erop, en installeren,
Toen 1 van mijn raid schijven uit korrupte bak gehaald en ipv 1 an de nw schijven in nw server gezet, en het werkte.
voor de zekerheid ook nog ff nar andere schijf gekeken en die werkte ook ( met 1 nw schijf van die server erbij )ik als de donder een nw sata 200 gb schijf gehaald en ipv die nw 120 gb schijf geplaatst en ook dat liep als een trein, dus ik zet die 2 schijven van die nw pc weer terug in die gecrashte, ja mooi niet niet werken.
zet ik die schijven weer in die nw pc en ja hoor werken als een trein. opstarten inloggen bestanden bekijken met mc alles
dus ik gooi om 7 uur mijn nw server in de auto en scheur naar redbus, hang die server op sluit monitor en toetsenb aan.
Start de server op , krijg ik melding dat het bestands systeem corrupt is, nou toen ging ik ff op tilt daar, dus ik 2 uur gewacht of er iemand kon komen daar heen, maar dat lukte niet meer, dus ik bak weer terug mee naar huis. thuis mijn techneut gebeld van zus en zo ( in redbus is de verbinding klote bij die racks ) en samen fsck op gestart, ben nu dus alle bestanden aan het op schrijven die hersteld worden onder het in drukken van Y of N.
heeft Redbus last van aard stralen soms :S
dus hopelijk morgen ochtend alles weer online.
ik zou ff niet meer weten wat er nu nog mis kan gaan
Ps, ik zie net dat de rebuild van 3ware is gestart 136 mb, bak was vol, vandaar die nw server die ik hier had staan moet server 3 dus worden.
Voor alle problemen bied ik mijn excuus aan aan mijn klanten, ik loop er zeer zeker niet voor weg, maar kan ook geen ijzer met handen breken, iedereen zou wel een techneut naast zijn rack willen hebben zitten, wees blij dat ik tenminste nog een techneut heb, die me helpt !
Sorry Senna maar overdrijf je nu nietverstappen na een downtime? wat is drie kwart van een dag (aka 18 uur) downtime in 36 maand? Kleine tip: servers kunnen - hoe goed je ook bent - echt down gaan!!!
OVerdrijven? Bij een downtime van 16!!! uur? Als wij een downtimme van 16 uur zouden hebben dan zou er moord en brand geschreeuwd worden en de helft van onze klanten weg. En TERECHT!!! Maar goed, als je vind dat klanten niet moeten miepen na een downtime van 16 uur....
crazycoder
16/06/06, 10:55
OVerdrijven?
Het is erg vervelend voor Bullcat, hij doet ongetwijfeld zijn uiterste best.
Vind het verder echt not done dat andere hosters dit soort commentaar gaan geven.
Even mijn eigen opinie hierover: Ik neem aan dat Bullcat inderdaad zijn best doet, en je zal mij niet horen zeggen dat Murphy niet kan toeslaan. Echter, in 16u kan je toch gemakkelijk een andere kist nemen, deze installeren, goedzetten, en backup terugplaatsen.
@senna: je zegt dat je dedicated server je een duit kost, en dat deze stabiel is. Verder zeg je dat expliciet koos voor een minder dure oplossing voor je andere klanten, en dat je nu ontevreden bent. Daagt er niets bij je?... (ps: oplossing is: "alles heeft zijn prijs").
Zoals ik het begrepen is, is de storing inmiddels opgelost.
Misschien is het een aardig idee om deze thread maar op slot te gooien.
Iedereen heeft wel eens last van een slechte dag (of dagen) waarop veel fout gaat. Het leuke is echter dat dit hier direct een reden is om elkaar compleet af te branden.
Idd, laten we maar stoppen, ik zie namelijk alweer een discussie over " oplossing is: "alles heeft zijn prijs" komen. Die wordt hier gemiddeld 2x in de week gevoerd. Ook zonder dat wij er eentje beginnen. :)
Ach kan gebeuren dat een server crashed, gisteren ons ook nog overkomen. -Shit Happens-. Succes met de server!
Wel deels eens met:
Echter, in 16u kan je toch gemakkelijk een andere kist nemen, deze installeren, goedzetten, en backup terugplaatsen.
Dit kan inderdaad worden verkomen door een backupserver te hebben. Echter is het altijd makkelijk praten achteraf, je kunt nog zulke mooie backupsystemen hebben, het kan altijd een keer fout gaan. De persoon achteraf maar verwijten over de -lange- downtime vind ik dan zeer ongepast. Daar heeft hij niets aan, beste is hem tips te geven of desnoods te helpen.
Nogmaals succes!
De server draaid weer, en ik heb dus een backup server, die elke nacht komplete backups maakt, maar om 1 uur,
Dan kan je 2 zaken doen je afvragen of je al de fora het aan wil doen door een dag terug te gaan, of zorgen dat de gegevens bestaan blijven.
Er draaien namelijk nogal enkelle grote fora op met +400 postings per dag.
Ten 2de draaid alles op 3ware raid maar als alles tegen gaat zitten zoals het hier tegenzat, snap je er op een gegeven moment geen bal meer van. in de 1ne server werkte alles perfect schijven in andere server weigerden dienst, rara >??? wij wisten het even niet meer, ondrtussen ben ik al vanaf gistermorgen 7 uur in touw met 3 uur slaap ergens tussendoor dus ik heb het hopelijk ff gehad deze keer, ik ga eens samen met een paar mensen babbelen over load balancing, dit wil ik absoluut niet meer mee maken eigenlijk.
Hans
Ps wat mij betreft kan dit topic gesloten worden !
AlfaHosting
13/08/06, 10:58
Ps wat mij betreft kan dit topic gesloten worden !
Het had eigenlijk al lang moeten gesloten worden. Ik vind het een beetje jammer dat sommigen elk kansje aangrijpen om een andere hoster een mes in de rug te steken. Denk eraan dat jullie zelf misschien ook eens aan de beurt komen, en dan zullen het diezelfde zijn die moord en brand schreeuwen als er iets van gezegd wordt.
Conclusie, elke hoster met wat klanten heeft wel eens een groter probleem, degene die beweerd van niet liegt gewoon, is nog maar net gestart of heeft maar één servertje draaien.
ErikKosters
13/08/06, 11:45
Ik wens je veel succes Bullcat, volgende keer zou ik toch de hardeschijven eruit halen -> nieuwe erin -> backup van vorige nacht erin zetten -> Daarna de andere hardeschijf thuis recoveren en alle SQL er opnieuw ingooien waar nodig -> Zo heb je minder downtime.
@Mario: Met 1 server kan je ook al veel problemen krijgen hoor :)
Het probleem is reeds 2mnd verholpen...
AlfaHosting
13/08/06, 11:49
@Mario: Met 1 server kan je ook al veel problemen krijgen hoor :)
LOL .. klopt, maar de kans is natuurlijk kleiner :)
Het had eigenlijk al lang moeten gesloten worden. Ik vind het een beetje jammer dat sommigen elk kansje aangrijpen om een andere hoster een mes in de rug te steken. .....
Mario,
Misschien moet je eens wat beter lezen. Deze Topic is door Bullcat zelf gestart !! Daar heb o.a. ik op gereageerd omdat ik daar ook door gedupeerd was.
:lovewht:
Zo kan die wel weer, probleem is opgelost, ik had nog een slotje over.