Bekijk Volledige Versie : Accounts in een domein
Je kan in DA als je een pakket aanmaakt meerdere domein namen toevoegen per pakket, je kan dan met de tijdelijke link http://ip-adres/~naam naar dat domein toe zolang je de naam nog niet verhuist hebt.
Maar op welke manier ga je nu naar die andere domeinnamen toe die ook zijn onder gebracht in dat pakket ?
Iemand een iedee ?
Waar zoeken allemaal niet goed voor is ;)
http://help.directadmin.com/item.php?id=46
En mocht het je interesseren, de domeinnaam die onder ~user aangesproken wordt is de default domein in je account. Verander je die zal de domein onder ~user ook veranderen.
Waar zoeken allemaal niet goed voor is ;)
http://help.directadmin.com/item.php?id=46
Ja je hebt helemaal gelijk, laten we dus dit forum maar dichtgooien want alles is opzoekbaar, laat ik nu denken dat je zulke dingen op een forum mocht vragen, maar zal wel aan mij liggen dan.
En dan de oplossing gaat niet echt werken als er al een ton aan gegevens op staan daar, rm -f public_html zie ik mezelf niet echt snel doen :(
dat is de snelkoppeling vriend :)
je gooit eerst de public_html snelkoppeling weg, dan maak je een map public_html, en daarin komen je domeinen als symbolische linkjes, die linken naar de public_html's van je domeinen! daarna is het dus ip/~username/domein
Let wel op dat bijvoorbeeld OpenBase Dir (geconfigd in virtual host) niet meer werkt omdat deze reqeusts buiten de virtualhost van de user staan!
Mensen bedankt voor de hulp, het werkt naar tevredenheid voor die gebruiker.