PDA

Bekijk Volledige Versie : Plesk Licentie (per direct)



D. ter Horst
24/05/06, 21:32
Beste,

Ik ben op zoek naar een reseller welke mij een Plesk 8 (linux) licentie voor 10 domeinen kan leveren inclusief SpamAssassin module. Taal Engels (standaard).

Ik weet niet of het mogelijk is maar ik heb de licence key per direct (nu als het even kan) nodig. Uiteraard gaat het geld dan ook direct overgemaakt worden.

Easyracks
24/05/06, 21:35
ProServe / Koopplesk.nl kan je wel helpen.

D. ter Horst
24/05/06, 21:37
Ik heb me al aangemeld maar die nemen de aanschaf pas in behandeling na ondertekening van een contract.

Ik heb geen problemen met een contract, maar dan moet dit wel per fax mogelijk zijn. Niemand hier die hier snel aan kan voldoen?

Vircon
24/05/06, 21:47
Pirus,

Wij hebben momenteel alleen een PLESK 30 key, en wat van dat spul liggen. Als je daar mee geholpen bent kun je even contact met ons opnemen.

Een nieuwe key zal enige tijd op zich laten wachten, de mensen bij SW-SOFT zijn doorgaans niet zo snel.

japieo
24/05/06, 23:49
Pirus,

Een nieuwe key zal enige tijd op zich laten wachten, de mensen bij SW-SOFT zijn doorgaans niet zo snel.

Hoeft niet lang te duren als je een partner hebt van SWsoft die beschikt over een access tot de Key Administrator........deze kan een license onmiddelijk aanmaken.