Bekijk Volledige Versie : Hoofddomeinnaam van je bedrijf: .EU?
Ik vroeg mij af wie er allemaal de hoofddomeinnaam van zijn/haar bedrijf gaat omvormen tot de .eu versie
Als je het als kleine enquete zou beschouwen hier op WHT kun je wel zien of de EU ook echt gebruikt gaat worden.
Tell me!
Mijn (bij de KvK ingeschreven) handelsnaam is nu xCAT.nl. Ik zit er over te twijfelen om ook xCAT.eu als handelsnaam te gaan voeren voor mijn internationale projecten. Dus ik ben dat van plan.
Oke, nog meer mensen?
Ik ga hem zelf wel gebruiken denk ik, meer als landingpage.. je komt binnen op de .eu en als je een taal kiest ga je naar de desbetreffende cctld
SebastiaanStok
08/04/06, 11:17
Ik hou het gewoon bij .net, .eu is bij domein naam.
Ik gebruik .net overal bij en anders moet ik alles weer gaan aanpassen waar ik dus totaaal geen zin in heb.....
Als hoofd domein hebben we gewoon de .com versie. Alle overige (.nl/.org/eu forwarden enkel weer naar het (.com) hoofddomein.
Wel lopen we te denken om ons game control panel te 'white labelen' (voor bv resellers of gebruikers met dedicated gameservers) via de pas geregistreerde 'gamepanel.eu of gamecontrol.eu'.
.eu zal ook voor ons een functionele waarde kennen, vooral voor de internationale klanten en dienstverlening, wat hoofdzakelijk toch in Europa ligt.
Ik hou het voorlopig gewoon bij www.bruinhosting.nl, uiteraard ben ik wel via www.bruinhosting.eu te bereiken. (athans, vanaf morgen)
:D
Ik hou het voorlopig bij de .be/.net als hoofddomeinen, de overige TLD's (inclusief .eu) verwijzen zondermeer naar de hoofddomeinen.
Misschien zal ik later de .eu gebruiken als ik internationaal ga buiten de BENELUX.
MediaServe
08/04/06, 13:08
Hier wordt mediaserve.eu het hoofddomein. Ik heb al de nieuwe huisstijl laten drukken, evenals visitekaartjes. Op de nieuwe website wordt ook steeds naar het .EU adres verwezen. Al onze overige domeinen (waaronder een handvol typo's) worden doorgestuurd naar het hoofddomein.
Alleen nog even wachten tot het domein actief is.
De sunrise domeinen duren helaas veel langer :(
HostPerfect
08/04/06, 13:13
Bij mij werkt hij al?
Bij ons wordt ook de .eu domein het hoofddomein!
Bij mij werkt hij al?
Bij ons wordt ook de .eu domein het hoofddomein!
sunrise?
Hier gaat eu er gewoon bij :)
Wij voeren met ons bedrijf gewoon het .nl domein.
Echter wij hosten ook gameservers via een andere site (handelsnaam) en daar gebruiken we wel .eu als hoofddomein (www.qualitygamers.eu).
Ik heb de ene handelsnaam in .nl - .be - .de - co.uk en dat is voor mij genoeg. De andere handelsnaam is typisch Nederlands dus is .eu niet zinvol, een Italiaan, Fransman, Tsjech, etc. zal niet snappen wat daar staat ;)
Hoofd handelsnaam heb ik in .nl en .com en dat is ook voldoende.
Met andere woorden... Ik heb dus geen enkele .eu geregistreerd. Ook niet om daarmee te speculeren :p
Wij hebben voor al onze handelsnamen en afgeleiden daarvan ook de EU natuurlijk. Een aantal op forwarding gezet en voor een enkele wordt EU het hoofddomein. Wat een bepaalde handelsnaam betreft hebben we ook namen van concurrenten geregistreerd. Als zij geen belangstelling hebben forwarden we deze EU-tjes voorlopig maar onszelf.
CitroenMedia
09/04/06, 00:41
blijf wel gewoon NL maar zal voor de .eu mn hosting ook in het engels maken om zo een breder publiek te trekken
Hier ook .nl, maar de .eu (al aangevraagd in Sunrise, dus nog niet geactiveerd) zal doorverwijzen naar dezelfde site. 80% van onze klanten komt uit NL of BE, al hebben we onze site tegenwoordig wel in 2 talen actief.
HostPerfect
09/04/06, 11:34
Nee .eu was niet in sunrise aangevraagd. Heb het er gewoon op gewaagd. Maar werkte de zelfde avond al!
.eu word hier engelstalig en .nl nederlandstalig (enige verschil als je er net komt). uiteraard zit in beide straks wel een knop/link om naar de andere taal te gaan.
alles zal in eerste instantie nog via de .nl gaan, hoewel het control panel wel langzaam aan naar de .eu zal gaan.
//EDIT:
eerst de domeinnaam aangevraagd, toen in de naamservers gegooid en binnen 5 minuten werkte het domein via alle verbindingen die ik heb getest.
ps. het gaat niet over wanneer hij online was! Het gaat erom of je je bedrijfsnaam als hoofddomein gaat gebruiken.
Triloxigen
09/04/06, 17:48
Geen hoofddomein, alle domeinnamen zijn net zo goed hoofd :)
Op het moment wordt de .eu variant gewoon doorgeschakeld. Op het moment dat we meer internationaal gaan zal de .eu versie de engelse versie van de website worden. Op het moment nog niet noodzakelijk :)
MediaServe
09/04/06, 19:03
Geen hoofddomein, alle domeinnamen zijn net zo goed hoofd :)Webzilla India (http://www.webzilla.in/) :p
Even oftopic..
Hebben jullie ook werkelijk iets in India, of is dit meer een grapje?
Ja, nu gebruiken we .com, maar zodra de .eu aktief wordt, zal .eu het hoofd domein worden. Het maakt verder niet veel uit want alle tld's verwijzen naar dezelfde site.