PDA

Bekijk Volledige Versie : gezocht een webdesigner



BBeurope
14/01/06, 11:47
Een startende ondernemer zoekt een webdesigner die een website kan maken ( grafisch materiaal is reeds voor handen maar kan met eigen creativiteit bewerkt worden)
Voorkeur voor:
Joomla CMS
flash intro ( zeer kort afbeeldingen van producten laten zien of een bestaande flash inbouwen)
Tweetalig, indexpagina met vlaggen verwijzen ( is mogelijk met joomla)

wat zoeken wij:
een creatief iemand, hij denkt mee en komt met eigen voorstellen.
De website moet hij zien als zijn visitekaartje: gezien de internationale bezoekers en ons netwerk die nagenoeg allemaal bedrijfsmatig aktief zijn, kan de site een folow up worden voor meer opdrachten.

Wij zoeken geen frontpagedesigner maar ook geen high end met scripten en een heleboel technische hoempapa maar iemand die grafisch creatief is.
Hij moet de kunst beheersen om in beeld tekst te kunnen verwoorden.

Grote webdesigners hoeven niet te reageren, niet dat wij voor een dubbeltje op de 1 rang willen zitten maar het budget is van een kleine startende ondernemer die samen met een startende designer wil groeien.

graag zien we jouw reactie en portfolio tegemoet.

aristo
14/01/06, 18:39
Beste BBEurope,

Aristo WebDesign, het bedrijf van mijn zoon Berend Jan, multimediaontwerper en ondergetekende, bedrijfskundige maken graag de door u gewenste website.

Uitgaande van uw materiaal ontwerpen we de site. Zie de voorbeelden op www.aristo-webdesign.nl/referenties.html om een indruk van de kwaliteit van onze ontwerpen te krijgen.

De verschillende technieken zijn geen probleem. We beginnen echter graag eenvoudig gewoon in HTML en bouwen uit als het nodig is. Een CMS (Joomla of Typo3 waar wij mee werken) adviseren we alleen als er echt vaak gewijzigd worden anders is het effectiever om dit door ons te laten doen.

Het onderhoud (tot 4 keer wisselen van tekst en beeldmateriaal) is in het eerste jaar gratis. (Tweede jaar en verder ongeveer EUR 275, ex. BTW, niveau 2006)

Jaarlijkse administratiekosten van webhosting domeinnaam ligt op EUR 50 en is in het eerste jaar, en bij een abonnement, gratis.

Graag hebben we (telefonisch) contact met u om uw vraag en onze offerte nader door te spreken,

Met vriendelijke groet, Eef

H.E. Weenink MBA
Aristo WebDesign.

Remigius
14/01/06, 20:25
Beste,

Misschien kunt u uw budget vermelden en de specifieke functionaliteiten. Wellicht kunnen wij u van dienst zijn.

Mvg,

Remigius Barendse
Quicksolve BV

samengel
14/01/06, 21:29
Beste,

Mijn naam is Sam Engel. Ik ben 26 jaar. Graag zou ik je van dienst zijn bij het bouwen van uw website.

Ik hoop dat je aan mijn portfolio kan zien dat ik altijd net werk aflever.

Je kunt me bereiken op 0486473568 / 0621221692
Of natuurlijk per e-mail

Vriendelijke groeten,
Sam Engel


Hierbij enkele referenties:
www.bodrumrealestate.nl
www.mobielwerving.nl (in ontwikkeling)
www.stratenshipdesign.com (in ontwikkeling)
www.dekameroaje.nl
www.pajo.nl
www.irricard.nl (winkel)
www.steenhandelgeurds.nl
www.autoschadedruten.nl
www.multiprofiel.nl
www.hengelsportmekka.nl (winkel)
www.xfactorevents.nl (flash)
www.duivendonck.nl
www.wormbreederhofmans.com
www.tijsseclaase.nl
www.esenmo.com (winkel)
www.tourspecial.nl
www.postmabergharen.nl
www.deforel.nl
www.basisonderwijsbeuningen.nl (in ontwikkeling)
www.miekehendriks.nl
www.neipraktijk.nl
www.topinterimgroup.nl
www.dierenhotelpolderzicht.nl
www.vanrooijgroep.nl
www.hengelsportmekka.nl
www.topinterimgroup.nl
www.monicazeegers.nl
www.useful-selectie.nl
www.americanclassics.nl

ambiance
16/01/06, 01:08
Geachte BBEurope,

Graag wil ik hierbij mijn diensten aanbieden aan de startende ondernemer die een startende webdesigner zoekt.

Ik begrijp dat de voorkeur uitgaat naar Joomla maar uit het bericht begrijp ik tevens dat er iemand wordt gezocht die meedenkt.
Mijn voorstel is daarom om de website te gaan maken in html met php-scripts. Deze programmeertalen hebben zeer veel functionele mogelijkheden en worden tevens door de meeste browsers ondersteund. Dit zal daarom tegemoet komen aan de toekomstige bezoekers van de website. Het is alleen maar voordelig voor de startende ondernemer als deze zoveel mogelijk klanten met zijn visitekaartje, in de vorm van een website, zal kunnen bereiken.

Wensen kunnen ten alle tijde besproken worden, alles gaat in overleg en ik zal altijd initiatief tonen om mee te denken en mijn voorstellen onderbouwen. Uiteindelijk beslist de opdrachtgever.
Uiteraard beschouw ik opdrachten waar ik aan werk als referenties voor mezelf en zal daarom het beste van mezelf erin stoppen om een mooi eindresultaat te leveren.

Als deze startende ondernemer geïnteresseerd is in wat ik kan bieden, hoor ik dat graag. Er kan contact met mij opgenomen worden via:
nmdevries@home.nl.
Bellen mag natuurlijk ook maar het is meer kostenbesparend om de eerste informatie-uitwisselingen via de mail te doen.
06-19546587
(tussen 15.00 en 21.00 uur)

Voor meer informatie kan er een kijkje genomen worden op:
http://www.ambiance-multiservice.nl

Met vriendelijke groet,
Natasja de Vries
Ambiance Secretaresse
(onderdeel van Ambiance Multiservice)

area17
16/01/06, 15:39
Hallo,

Ik woon ook in landgraaf <rimburg> en maak ook websites.
Doordat ik samenwerk met een bedrijf in India kunnen we de prijs goedkoop houden.

Hier zijn een aantal van onze eigen websites >>

www.allekabels.nl
www.alwatis.nl/sitemap.php
www.accu-totaal.nl
www.dutchtraffic.com
www.traffic2buy.com

Laat even weten indien interesse dan kunnen we eventueel vrijblijvend een afspraak maken.

BBeurope
16/01/06, 20:38
Graag e mail naar info@biobart.nl

_Leitz
17/01/06, 09:38
Origineel geplaatst door area17
Hallo,

Ik woon ook in landgraaf <rimburg> en maak ook websites.
Doordat ik samenwerk met een bedrijf in India kunnen we de prijs goedkoop houden.


Het spijt me dat ik hier even offtopic ga, eventuele waarschuwingspunten mogen dan ook wel worden gegeven, aangezien ik er toch nog 0 heb. Op welke manier werk je samen met een bedrijf in India, zodat je de prijs laag kunt houden?

ambiance
17/01/06, 10:10
Waarom zou je waarschuwingspunten moeten krijgen?
Je mag toch wel een belangstellende vraag tussendoor stellen, lijkt me.

ambiance
17/01/06, 10:11
Origineel geplaatst door BBeurope
Graag e mail naar info@biobart.nl

Heb je het bericht uit dit topic toegestuurd.

Webmastah
30/01/06, 16:56
Aangezien u op zoek bent naar iemand met Joomla-kennis ben ik de aangwezen persoon ;)

Ik ken Joomla goed en ben bereid er nog een website in te bouwen. Uiteraard hoeft het niet van de site af te kunnen zien dat het Joomla is, een compleet nieuwe template is totaal geen probleem.

Neem eens contact op: harold_veldhoen@hotmail.com



Enkele Joomla-sites:
http://www.wittetentbruggehof.com
http://www.dordtse-evangelisatie.nl

Tijdens een stageperiode heb ik ook wat sites gemaakt:
http://www.galleryshopcharissa.nl
http://www.bal-rietveld.com


Dit zijn allemaal sites die gebaseerd zijn op een bestaande template. Tijdens mijn stage heb ik ook een website (http://www.dubson.nl) om moeten zetten naar Joomla, alleen de klant had weinig zin om over te stappen. Maar het laat wel zien wat allemaal mogelijk is.


Met vriendelijke groet,
Harold Veldhoen

joramlevi
09/09/09, 08:31
Hallo,

U heeft de site allekabels.nl gemaakt? Zoiets wil ik ook graag laten maken.
Graag uw reactie

®on
09/09/09, 08:52
Kijk eens naar de datum van het topic....