Bekijk Volledige Versie : ervaring met registratiecentrale.nl
Wie heeft er ervaring met registratiecentrale.nl.
Overweeg om mijn domeinnamen hier onder te brengen.
Reactie snelheid op mail is prima op zondagavond en leuke prijzen.
Maar wil graag meerdere ervaringen horen.
Zeer goede ervaring met registratiecentrale. Inderdaad snelle reply op e-mail.
We hebben reeds enkele maanden ervaring met registratiecentrale.nl en stuk of 40 domeinen bij ze ondergebracht. De domeinen zijn makkelijk te beheren via het registratiepaneel, wijzigingen (nameservers, domeinhouder) worden tevens realtime doorgevoerd.
Zeker een aanrader.
Ik heb geen ervaring met dit bedrijf, maar kan je wel zeggen dat de tarieven van bijvoorbeeld Openprovider gunstiger zijn en het bedrijf bij mij wat betrouwbaarder overkomt.
Ik heb verder geen ervaring met dit bedrijf, maar toch vind ik dat alles er wel netjes en verzorgt uitziet.
Ik zal voor meer informatie eens contact met ze opnemen.
Nog meer mensen met ervaring ?
Kijk eens naar www.inforbusiness.nl ;)
belgisch bedrijf, leuke mensen en met een geweldig product, realtime registraties... .nl domeinen zonder papieren rompslomp
Het gaat me meer om deze aanbieder nu.
Origineel geplaatst door Thafusion
Het gaat me meer om deze aanbieder nu. Inmiddels iets meer domeinen bij deze toko ondergebracht en nog steeds dezelfde goede ervaring.
Rik-edit: er worden ervaringen gevraagd, geem spam voor eigen diensten.... :mad:
Origineel geplaatst door DiedX
Mijn ervaring doet er niet toe, ik werk zelf voor Netnation, eigenaar van Openprovider. In die vorm ben ik zeker niet objectief te noemen.
Alhoewel de website sterk verbeterd is met vergelijking van +- een jaar geleden, zou ik PERSOONLIJK hier niet registreren. Meer een persoonlijk ding, en het feit dat de website van Openprovider in mijn optiek er professioneler uit ziet.
De kosten van een .NL domeinnaam zijn lager dan Openprovider, maar Openprovider heeft veel meer extenties welke je kan registreren. Daarbij zijn de kosten voor .COM hoger.
Tsja. Ieder zijn ding.
Jouw ervarging doet er niet toe maar toch geef je hem terwijl je ook nog eens partijdig bent....
PERSOONLIJK heb ik geleerd bij Flexservers/Netnation etc. dat de professionaliteit van de website niets zegt over het bedrijf in kwestie...
Sorry dat ik even hard ben maar tegen dit soort uitspraken kan ik niet. Getuigt van weinig professionaliteit want je kraakt gewoon een concurrent af. Zegt meer over jou (ondanks dat je het op 'persoonlijke' titel doet) dan over de registratiecentrale.be.
Ik heb overigens een tijdje met de registratiecentrale gewerkt maar nu niet meer. Dat we er nu niet meer mee werken heeft overigens niets met hun service o.i.d. te maken. Service en support is altijd top geweest en nu nog steeds voor zover ik van andere hoor.
Ok .. ik geef DiedX toch wel gelijk (en de oplettende WHT'er weet dat ik daarin zeker niet partijdig ben ;) ) Ook al werkt hij bij Openprovider .. maar ik heb toch meer vertrouwen in de kwaliteit en continuiteit van Openprovider. Waarom ?
a) zaakje ziet er gewoon professioneler uit .. en JA dat telt .. dat zegt iets over je ambitie en hoe je je wilt presenteren. Bij de reg.centrale website is niet eens te zien met wie je te maken hebt (anoniem contactform) en wat hun achtergrond is. Daar zou ik dus sowieso NEVER en NOOIT een contract bij tekenen.
b) registratiecentrale.nl staat op naam van 'Animana' .. op hun website lees ik het volgende :
"Animana, opgericht in 1995, heeft als doel het management, marketing en communicatie van de dierenartsenpraktijk te optimaliseren. Het team bestaat uit personen met allen een achtergrond in de diergeneeskunde."
Met alle respect voor Animana (en dat meen ik) ... maar ik ga geen 'tig domeinen onderbrengen bij een bedrijf dat zich bezighoudt met diergeneeskunde. Dan kies ik liever voor een bedrijf wat zichzelf reeds bewezen heeft, stabiel is en 'internet' als core-business heeft.
Shoot me ..
PS. En zo te zien op hun website is er weinig verschil tussen andere registratiediensten en die van reg.centrale ;)
Origineel geplaatst door DiedX
Meer een persoonlijk ding, en het feit dat de website van Openprovider in mijn optiek er professioneler uit ziet.
Dat doet niet ter zake; zogauw men laks of niet reageert is dat mooie plaatje van de website compleet vergeten en baalt de klant als een stekker.
In het geval van OP: prima ervaringen, fijn panel voor het domeinenbeheer. Reageren snel en adequaat op support vragen ;)
Enige nadeel: de prijzen liggen hoger dan bij vergelijkbare iniatieven die dezelfde support bieden (indien nodig).
De website van openprovider kan en wel proffeioneler uitzien maar de organistaie is het zeker niet!
- Support mails duren bij openprovider meer asl 2 weken voordat je antwoord krijgt
- Telefoon wordt vaak niet opgenomen als je belt (bv vanmiddag weer niet)
- Beloftes dat men terug belt worden niet nagekomen
- Problemen worden NIET verholpen
- Als je iemand aan de telefoon krijgt kan deze het probleem niet eens verhelpen, ze moeten altijd iemand anders inschakelen die er nooit is. Ze registeren dus alleen maar aan de telefoon
Lekker proffioneel vind je niet........ (dat is openprovider)
Triloxigen
14/11/05, 15:29
Ik heb anders het geheel tegenover gestelde ervaring met OpenProvider.
(Alhoewel ik minder achter de werkwijze van het 'moeder'bedrijf sta ;))
Origineel geplaatst door Triloxigen
Ik heb anders het geheel tegenover gestelde ervaring met OpenProvider.
Me too. Ik vraag me ook af wat je voor problemen met een domeinregistratie zou kunnen hebben (behalve nameserverprobs, maar dat is OP issue.)
Meewerken aan transfers (bijv. bij het opvragen van authorization keys) doet men ook altijd vrij vlot. En dat is bij diverse andere bedrijven wel anders ;)
Nooit problemen gehad met Openprovider. Ja e-mail support laat het SOMS een beetje afweten (duurt lang) .. maar soms gaat het ook weer heel snel.
Al met al tevreden .. en als er wat is bel je gewoon ff .. no problemo.
Problemen met per E-mail gemeld ca 4 tot 5 weken geleden, alleen 2 keer een antwoord gehad (auto reply).
Gebeld diverse malen en ook is het probleem bekend alleen nog steeds niet opgelost (na 4-5 weken).
Nee over de support ben ik niet echt te vreden, maargoed zo zal overal wel wat zijn
AlfaHosting
14/11/05, 17:06
Probleem is dat het bij de meeste van dergelijke bedrijven nog goed loopt als men relatief klein is, maar als men dan explosief groeit loopt er een hoop mis.
Begrijpelijk maar jammer dat mijn post als spam wordt aangezien. Ik ben zelf werkzaam voor Netnation, Flexservers als Openprovider, maar geef mijn mening over registratiecentrale vanuit mijn eigen optiek. Die optiek is (helaas voor RC) vertekend.
Dat wil niet zeggen dat ik hun slecht vind, maar dat terzijde. Afbranden vind ik derhalve wat overtekend.
Inzake support. Ik kan alleen maar beamen dat dat niet gaat zoals het moet, maar ik kan degenen ook garanderen dat ze daar mee bezig zijn.
AlfaHosting
14/11/05, 17:28
Origineel geplaatst door DiedX
Begrijpelijk maar jammer dat mijn post als spam wordt aangezien. Ik ben zelf werkzaam voor Netnation, Flexservers als Openprovider, maar geef mijn mening over registratiecentrale vanuit mijn eigen optiek. Die optiek is (helaas voor RC) vertekend.
Dat wil niet zeggen dat ik hun slecht vind, maar dat terzijde. Afbranden vind ik derhalve wat overtekend.
Inzake support. Ik kan alleen maar beamen dat dat niet gaat zoals het moet, maar ik kan degenen ook garanderen dat ze daar mee bezig zijn.
We hebben zelf heel wat ervaringen met derde partijen voor het registreren van domeinnamen. Nu zijn we zelf wel SIDN lid geworden om zoveel mogelijk problemen te vermijden. Wat betreft openprovider kan ik zeggen dat het al bij al wel meevalt .. vooral het degelijk en handig controlepaneel is een sterk pluspunt. Jammer dat hun support de laatste tijd wat minder is ... faxen die niet ontvangen worden en toch verstuurd zijn, lang wachten bij vragen, enz ... misschien heeft het ook te maken met een bepaalde groei. Ben er wel van overtuigd dat het wel zal verbeteren. Hopelijk herpakt men zich snel :)
Yup. Het is absolute groei. We're working on it :)
En nu een maand later is het nog steeds een zootje bij openprovider.
Email-interface werkt voor geen meter. Support reageert niet of nauwelijks op emails en bel je support, krijg je meestal iemand die er niet zo veel van af weet.
Er mee bezig... aan mijn hoela.
Mijn indruk: onprofessioneel en zeer slecht georganiseerd.
Zie mijn gal ook elders op dit forum, maar dat is een nieuwe thread waard.
Op deze discussie over de Registratiecentrale wil ik toch even reageren om een en ander te verduidelijken.
De Registratiecentrale hebben wij op in augustus van Animana overgenomen. Animana wilde zich meer gaan richten op hun andere bedrijfsactiviteiten. Zoals Box al aangeeft in zijn bericht van enkele weken geleden lijkt het inderdaad vreemd dat een bedrijf in dierengeneeskunde ook aan domeinregistraties doet. Ik moet hierbij zeggen dat ik tijdens de overname zag dat er bij Animana veel kennis aanwezig was betreffende de domeinregistraties. Dus om te zeggen dat je je domeinnamen daar niet onder zou brengen lijkt mij een wat overhaaste conclusie. Maargoed dat is nu niet meer van toepassing.
De website van de registratiecentrale ziet er op dit moment inderdaad niet bepaald flitsend uit, eerlijk gezegd vraag ik me ook af wie die ontwikkeld heeft zo?! Bij de overname in augustus was niet het doel om z.s.m. een nieuwe website met nieuwe teksten online te zetten maar is meer aandacht besteed aan de bestaande klanten. Er zal binnenkort wel een nieuwe website opgezet worden die wat meer van deze tijd is.
Op de website staan inderdaad nu geen contact gegevens, wanneer een reseller zich aanmeld dan ontvangt hij keurig netjes alle gegevens, contact (email,telefoon,post), algemene voorwaarden etc. Wanneer Box dan aangeeft dat bij een website waar geen contactgegevens opstaan never en nooit een contact zou tekenen dan vraag ik me af of hij denkt dat er op een contract ook geen bedrijfsnaam staat. De volledige contactgegevens zullen bij de nieuwe website ook keurig worden vermeld.
Maurice,
Ik ben het hier toch met BoX eens: van te voren weten waar je mee bezig bent is WEL zo prettig. Tuurlijk: een whois helpt je een hoop (mag ik hopen), maar is het zo'n kleine moeite om dat van te voren erop te zetten?
Als registratiecentrale is overgenomen, dan ben ik heel erg benieuwd wat het gaat doen :) Het idee is namelijk erg goed, en ik wens jullie dan ook veel succes!
Origineel geplaatst door Pollus
Er mee bezig... aan mijn hoela.
Tsja, ik kan er weinig aan doen dat je me niet gelooft. Maar dat is een aparte thread waard :)
Lijkt mij een geval ontopic.
clownyenator
07/12/05, 12:44
Origineel geplaatst door Robs
De website van openprovider kan en wel proffeioneler uitzien maar de organistaie is het zeker niet!
- Support mails duren bij openprovider meer asl 2 weken voordat je antwoord krijgt
- Telefoon wordt vaak niet opgenomen als je belt (bv vanmiddag weer niet)
- Beloftes dat men terug belt worden niet nagekomen
- Problemen worden NIET verholpen
- Als je iemand aan de telefoon krijgt kan deze het probleem niet eens verhelpen, ze moeten altijd iemand anders inschakelen die er nooit is. Ze registeren dus alleen maar aan de telefoon
Lekker proffioneel vind je niet........ (dat is openprovider)
Leer spellen ....
Waarom moet je je domeinboer bellen?
Wat zijn jouw problemen die dan niet verholpen worden?
*ik ben geen klant van OpenProvider, nog een andere domeinboer.*