Bekijk Volledige Versie : Offline domein verhuizen met email adm. contact op eigen domein?
Onze host is laatst permanent offline gegaan en nu wil ik mijn domein (trimpe.nl) overzetten naar een andere deelnemer.
Ik heb de overzetting al aangevraagd, maar de bevestigingsemail wordt naar het administratief contact gestuurd, alleen dat is postmaster@trimpe.nl en .... die is dus offline!
Hoe kan je dit in godsnaam oplossen? Want op SIDN kan ik hier niks over vinden en dit moet toch wel vaker voorkomen ...
je kunt het aanvragen bij je registar
of je vraagt het even in het goede forum kunnen we allemaal jou wel een aanbieding doen om het op te lossen
Je nieuwe host (aangenomen dat je die al heb) kan dit binnen 5 minuten regelen en de volgende werkdag is het domein defenitief verhuisd (na de zone updates bij de SIDN).
Is slechts 2 formuliertjes en de verhuizing inzetten bij de SIDN.. email is niet nodig.
Oh ja ... dat was ik nog even vergeten te zeggen ... mijn huidige registrar is failliet. Hoe zit dat met die formulieren dan, bedoel je gewoon de verhuizingsformulieren?
En mobileman: dankjewel voor je aanbod om het voor me op te lossen, maar als ik betaald support en/of hosting zoek dan doe ik dat zelf wel ;)
Verder heb ik een internationaal reseller account, dus die werken niet actief met Nederlands domeinen, vandaar dat ik het nu zelf graag af wil kunnen handelen.
In dat geval, zoek een hoster die in .nl doet, bestel/vraag aan het betreffende domein. Stuur die de 2 A4'tjes, betaal dat bedrijf de registratie kosten en klaar.
Origineel geplaatst door mtrimpe
Ik heb de overzetting al aangevraagd, maar de bevestigingsemail wordt naar het administratief contact gestuurd
Inderdaad, gebruik de formulieren. Dat is de enige manier om een .nl domeinnaam te verhuizen. Er wordt wel een email gestuurd naar het admin emailadres ter kennisgeving, maar er is geen bevestiging nodig vanuit het adminemailadres.
Dus: zoek een nieuwe hoster/registrar en laat hen de verhuizing afhandelen. Voor een verhuizing heb je noch je oude hoster/registrar nodig, noch het adminemailadres. (mits domein op jouw naam staat, anders gaat dit niet op)
en een verhuizing van .nl duurt altijd een dag langer want er zit een wachtdag tussen. Vandaag aanvragen betekend overmorgen pas actief...
Aansluitend hoeft een .nl domeinnaam dus ook niet te worden bevestigd. Het enigste wat je hiervoor nodig hebt zijn de SIDN formulieren welke je naar je nieuwe provider stuurt. Vervolgens verhuist je nieuwe provider de domeinnaam en ben jij van de elende af. De oude provider hoeft deze verhuizing niet goed te keuren.