PDA

Bekijk Volledige Versie : Domein verhuizen van reseller naar eigen server



jvdheuvel
10/06/05, 15:30
Hallo allemaal,

Ik ben al een paar dagen aan het zoeken op dit forum, maar ik heb het sluitende antwoord nog niet gevonden, vandaar dit nieuwe bericht.

Ik heb op dit moment een reseller account bij Flexwebhosting, maar zit er over te denken om zelf een server aan te schaffen om daarmee webhosting beter op te zetten voor mezelf. Het liefst wil ik nog niet gelijk zelf Deelnemer I worden van SIDN, aangezien de investering dan wel erg groot wordt... als het niet anders kan, so be it... maar in eerste instantie dus liever niet.

Nou heb ik een paar klanten die ik heb ondergebracht in het reselleracount en die wil ik dan uiteraard gewoon mee verhuizen. Zijn er dan dingen waar ik rekening mee moet houden (buiten de standaard procedure van kennisgeving, formulieren, etc. om)?

Bestaan er wellicht ook inkoopcombinaties voor domeinnamen? Waar je je bijvoorbeeld inschrijft en iets van contributie betaalt waarna je tegen de normale kosten van SIDN een domeinnaam kan registreren? €600,-- aan contributie betalen per jaar, dan moet je nogal wat domeinen verkopen wil je dat er uit halen.... gemiddeld 15,00 per domeinnaam per jaar.... dat is toch al 40 domeinnamen die je moet registreren voordat je er voordeel uit kan gaan halen.

Kan iemand me helpen?

Triloxigen
10/06/05, 15:37
Er zijn er een hele hoop die domeinnamen voor resale aanbieden, er is zelfs een speciaal topic voor.

ExOrDuS
10/06/05, 16:17
Als je bij je (reseller)host de server plaatst dan wordt 9/10 x gratis verhuist, althans daar mag je wel vanuit gaan.
Er zijn genoeg bedrijven waar je, je domeinnamen kan regge wel of geen deelnemer van sidn..