PDA

Bekijk Volledige Versie : easyDedicated / DotNL IS problemen en oplossing !



easyDedicated
16/03/05, 00:48
easyDedicated International B.V. te Amsterdam en DotNL Internet Solutions te Hendrik Ido Ambacht hebben na menige conversaties helaas niet tot een oplossing kunnen komen.

Wij bieden dedicated server klanten van DotNL IS de mogelijkheid om zo spoedig mogelijk weer online te komen.

easyDedicated kan uw server weer aan het internet koppelen zonder verlies van enige data. Dit kan zeer snel gebeuren..

Hiervoor kunt u contact opnemen met easyDedicated op nummer 020-4111002 of info@easydedicated.com.

Wij zijn bereikbaar vanaf 10:00 uur.

EWS
16/03/05, 14:12
Niet tot een oplossing kunnen komen? Dus Dotnlis laat het gewoon zitten? Lijkt mijm dat we dan geld terug kunnen eisen omdat hij geen diensten levert en zijn eigen algemene voorwaarden niet nakomt??

Ik zit zelf op een Amerikaanse server, zou hiermee ook hetzelfde zijn?

zb-anna
16/03/05, 14:51
Easeydedicated lijkt het ook zomaar te "laten zitten". De beste service zou zijn:

Servers activeren voor drie werkdagen, zodoende hebben klanten zelf de keuze om te vertrekken, bij dotnlhosting te blijven of over te stappen naar Easydedicated.

Nu laat Easydedicated ze maar een keuze: overstappen naar Easydedicated. Ik vind dat persoonlijk, geen fijne manier van zakendoen.

tvm
16/03/05, 14:57
Easydedicated maakt er ook verlies aan doordat ze niet betaald werden en easydedicated is zeker niet verplicht de servers online te laten want er is geen zekerheid van inkomsten. Niet iedereen is een stichting voor het goede doel hoor.

zb-anna
16/03/05, 15:09
Ze zijn het niet verplicht, maar het zou zeker bijdragen aan het verbeteren van hun reputatie lijkt me.

Ook commercieel gezien lijkt het me een prima stap. Als je zeker bent van je vordering, kan je die immers altijd nog innen.

tvm
16/03/05, 15:17
easydedicated hefet volgend mij toch wel hun reputatie al zwaar verbeterd in vergelijking met vroeger.

easydedicated ziet het ook wel commercieel denk ik,
kunnen mensen aan hun data zullen ze ergens anders een server gaan nemen. Nu kunnen ze er niet aan en hoeven ze wel te huren om hun data te hebben. Alhoewel ik wel denk dat easydedicated de mensen wel de toegang zou geven om hun data te verkrijgen zonder kost.

easyDedicated
16/03/05, 15:21
easyDedicated heeft nooit enige details betreffende deze zaak los gelaten aan relaties van DotNL of wie dan ook, dit zijn enkel geruchten van horen zeggen.

Ook heeft dit niets met commercie te maken, wij bieden klanten een oplossing om snel weer online te komen zonder data verlies, klanten zijn vrij om te beslissen of ze met ons in zee gaan of elk ander bedrijf.

The MAzTER
16/03/05, 15:22
word er een oplossing geboden is het weer niet goed!

M-BahZ
16/03/05, 15:36
Origineel geplaatst door easyDedicated
easyDedicated heeft nooit enige details betreffende deze zaak los gelaten aan relaties van DotNL of wie dan ook, dit zijn enkel geruchten van horen zeggen.
Jullie laten anders wel weten dat het gaat om een betalingsachterstand.

Netter zou zijn om het gewoon op onenigheden, in de breedste zin van het woord, te gooien of gewoon je mond erover houden.
Betalingsinformatie van clienten behoor je niet vrij te geven, en al helemaal niet wanneer dit het imago en de goede naam van een partij kan schaden.


Origineel geplaatst door easyDedicated

Ook heeft dit niets met commercie te maken, wij bieden klanten een oplossing om snel weer online te komen zonder data verlies, klanten zijn vrij om te beslissen of ze met ons in zee gaan of elk ander bedrijf.
Ik vind het slordig dat jullie schijnbaar dat "zonder data verlies" verhaal alleen toepassen in jullie eigen voordeel.

Mocht je echt wat voor de klanten van DotNL IS willen betekenen dan voorzie je gewoon de servers van connectiviteit voor de komende 3 dagen, zoals al reeds is voorgesteld.
Vervolgens laat je de mensen vrij in hun keus om voor een partij te kiezen.

Op dit moment lijkt het erop dat jullie gewoon bezig zijn met een smaadcampagne richting DotNL IS met als doel diens klanten over te nemen.
Van andere motieven kan ook geen sprake zijn, anders hadden jullie immers gewoon _alle_ klanten de kans gegeven te verhuizen, en hadden jullie geen betalingsinformatie gelekt.

cridea
16/03/05, 15:55
-troep-

Pantsy
16/03/05, 15:57
Hoe EasyDedicated haar zaken oplost is niet jullie probleem, EasyDedicated heeft een oplossing voor de gedupeerde klanten van DotNL IS.

Ik wil hier geen enkel bericht meer zien over hoe een ander dit zou aanpakken en wat fout of goed is. ENKEL de gedupeerde klanten van DotNL IS wil ik in dit topic zien posten!!

EWS
16/03/05, 18:05
Oke, dan vraag ik hierbij aan ED of ze de servers nog enkele dagen online kunnen zetten zodat de data van de servers afgehaald kan worden.

thenman
16/03/05, 18:39
Origineel geplaatst door EWS
Oke, dan vraag ik hierbij aan ED of ze de servers nog enkele dagen online kunnen zetten zodat de data van de servers afgehaald kan worden.

Ik zou dit ook zeer op prijs stellen.

justin
16/03/05, 19:07
TP edit: Puntjes voor jou...

mixjes
16/03/05, 20:07
worden de delicated amerikaanse servers ook overgenomen ?

NWO
16/03/05, 23:15
Origineel geplaatst door thenman


Ik zou dit ook zeer op prijs stellen.

Ik ook, evt wil ik hier een bedrag voor betalen.. (declareer ik wel weer)
Mijn gehele klanten backup staat er.
Het gaat niet alleen om de Dedi, die hebben een duidelijke oplossing.
De Shared (vooral resellers) hebben geen oplossing,wat heel erg jammer is... Ik snap die mensen dat ze dat ding niet online gooien, even ieder1 backups nemen betekend veel data verkeer wat ook niet gratis is ;-) Dus als men nu per mb zoveel betaald aan ED dan kunnen we misschien iets regelen? Zeg maar wat?

EWS
17/03/05, 00:17
Origineel geplaatst door mixjes
worden de delicated amerikaanse servers ook overgenomen ?

Dat vraag ik mij ook af eigenlijk. Ik zal hierover morgen eens informeren.

Douwe
17/03/05, 11:23
Is er al nieuws over Axels dotnlis? Is er een elegante kant en klaar oplossing die mij geen geld kost? Ook bij mij is Axel ineens 'no home' Ik heb 4 klanten iets uit te leggen.

douwe

EWS
17/03/05, 12:44
Ik zit nu op school, maar wanneer ik vanmiddag thuis kom zal ik eens rondbellen. Ik houd jullie op de hoogte...

Erik H.
17/03/05, 13:17
Berichtje op www.dotnlis.nl ....

EWS
17/03/05, 17:11
wel goed dat ze een adres beschikbaar stellen voor verhuizingen, dan kan ik in ieder geval de domeinnamen makkelijk verhuizen.

Verders klopt het dat ze telefonisch niet bereikbaar zijn.

thenman
17/03/05, 20:24
ik hoop dat hij dan een backup heeft. EasyDedicated wil niet echt meewerken...

NWO
17/03/05, 21:16
Origineel geplaatst door thenman
ik hoop dat hij dan een backup heeft. EasyDedicated wil niet echt meewerken...

1. Ik weet 90% zeker dat hij geen backups heeft..
2. Logisch, zou jij een niet betaalde server online zetten zodat klanten even lekker veel data kunnen downloaden, en dus dikke kosten...

Ook al vrees ik het ergste, ik hoop dat er een backup is zodat ik zo snel mogelijk mijn 2 weken oude backups kan vervangen door een andere...

EWS
18/03/05, 00:13
Lol, tja ik had er zelf al een slecht gevoel over dus ik heb die 2 dagen dat hij 'up' was snel backups gemaakt, blij toe!:D

Anders is het wel rottig om tegen de klanten te zeggen ja sorry je data is allemaal weg... iemand al meer info over de Amerikaanse servers?

lachspieren
18/03/05, 00:35
Ik ben één van de klanten van de Amerikaanse shared servers. Die is tot nu toe nog steeds up en running (http://www.lachspieren.net).

Verder vraag ik mij af, of ik de 270 euro van Axel terug kan krijgen. Wacht al 2 maanden op dedicated server.

EWS
18/03/05, 01:05
Ik zit ook op zo'n amerikaanse server;

www.christan-timmerenmontage.nl
www.acf-clan.nl
www.hazy.nl
www.elcowebsolutions2.nl (wanneer m'n eigen server storing heeft kunnen klanten hier info vinden vandaar deze naam)

Allemaal offline...:(

Ik heb ook een eurotje of 200 betaald voor 1 jaar, zou ik de helft terug kunnen eisen omdat hij maar een half jaar heeft geleverd? Iemand ervaringen met terugeisen?

Douwe
18/03/05, 01:27
Ged terug eisen kan natuurlijk altijd, maar of je het ook krijgt? Wat dacht je van het eisen van omzetderving voor de webwinkels? (Twee van mijn klanten). Voor het eisen van omzetderving heb je een aardige basis vanwege nalatigheid en disinformatie. Misschien pak je hem ook voor oplichting als je het goed uitzoekt.

Geld zul je niet snel hoeven te verwachten als hij zelf zijn rekeningen niet kan betalen, je 200 euros zijn waarschijnlijk al netjes opgelost. Ik wacht het allemaal nog iets langer af, als het echt nog meer de spuiggaten uitloopt kunnen we altijd nog gezamenlijk een proces aanspannen waardoor Axel weinig toekomst meer zal hebben in domeinland. Mij wel een tripje (naar Nederland) waard.

ik zit ook voor een paar klanten Amerikaans en alles ligt overal even plat. Een er van heb ik nog maar drie weken geleden geregistreerd en is ondertussen al 3 keer uit de lucht gevallen. Ik krijg wel spontaan 5 gig dataverkeer er bij en een maand extra, erg aardig... haha.

Douwe

Pantsy
18/03/05, 01:32
Laatste keer mensen, enkel reageren als het heeft te maken met het opvragen van data. Overige vraagstellingen zoals teruggave van geld dien je te openen in een ander fora!!!

DavidUijl
18/03/05, 12:08
Mijn site is "bevroren" door het gezeik tussen Dotnl en Easy. Easy weigert de site tijdelijk online te zetten om te voorkomen dat Dotnl dan data kan gaan saven. Dat is vast een lolletje dat ze DotNL niet gunnen, maar het kwaad is geschied en Easy heeft echt geen stok achter de deur nodig. Deze actie staat ook totaal niet in verhouding met het veel grotere leed: de vele domeinhouders die daarmee niet bij hun site kunnen, waaronder ik. En om even een beeld te schetsen van de ellende van een eindgebruiker:

Hier in het zuiden is het proefwerkweek op de middelbare scholen. Wij begeleiden leerlingen door zo'n week heen door uitleg en overhoren. Voor dat overhoren hebben we een database vol proefwerken gemaakt. Daar zitten honderden uren werk in van enthousiaste studenten. Alle ogen waren gericht op deze week, die dinsdag om 12:00 uur voor ons begon. Om 14:30 uur ging de server plat.

Om nu alsnog dat ene gouden moment mee te maken dat de site heel even bereikbaar wordt gemaakt, word ik doorverwezen naar dit forum. Goede behandeling! DotNL is totaal onbereikbaar ("onze medewerkers staan altijd voor u klaar"), er is geen hotmailadres aangemaakt, vanwaar een mail naar alle gedupeerden is gegaan, er is geen duidelijkheid over wat er met de data gaat gebeuren. Ik ben ondertussen verhuisd en weet niet zeker of ik ooit nog op de server kan komen, zelfs een simpele backup op cdrom is kennelijk teveel moeite.

Vandaag heb ik contact met een juridisch adviseur om te kijken hoe we de schade zo nauwkeurig mogelijk kunnen bepalen en bij wie we een claim gaan neerleggen. Tot nu toe werd op dit forum veel gepraat over hoe en wat, maar het wordt tijd dat de slachtoffers zich gaan verenigen. Ik ga mijn eigen boontjes doppen, maar als andere gedupeerden hun verhaal en hun juridische oplossing willen delen, doe dat dan hier. En wil je je niet in je kaarten laten kijken, mail me dan op david@repel.nl.

thenman
18/03/05, 13:06
Origineel geplaatst door DavidUijl


Vandaag heb ik contact met een juridisch adviseur om te kijken hoe we de schade zo nauwkeurig mogelijk kunnen bepalen en bij wie we een claim gaan neerleggen. Tot nu toe werd op dit forum veel gepraat over hoe en wat, maar het wordt tijd dat de slachtoffers zich gaan verenigen. Ik ga mijn eigen boontjes doppen, maar als andere gedupeerden hun verhaal en hun juridische oplossing willen delen, doe dat dan hier. En wil je je niet in je kaarten laten kijken, mail me dan op david@repel.nl.
Goed initiatief, hou ons op de hoogte.

Ikzelf had een aardig groot forum gehost bij DOTNL, me laatste backup was van eind februari. Dom natuurlijk, maar het was zo'n groote hoeveelheid data, dat backup je niet elke dag.

Ik hoop nog hard dat ik me data nog zal terug zien. Misschien is een soort van mediator een idee?

lachspieren
18/03/05, 18:55
Wil easy geen data teruggeven, ga daar dan ook niet naar toe:)

thenman
18/03/05, 19:19
de server staan even open voor ftp. (van mij iig).

dank easydedicated / dotnlIS

easyDedicated
18/03/05, 19:26
servers blijven online !

Erik H.
19/03/05, 00:12
Nieuw berichtje op www.dotnlis.nl

Nieuwsbrief: Over ons bedrijf


Geachte klant,

Zoals u vermoedelijk wel weet hebben al onze servers eruit gelegen sinds dinsdag 15 maart 2005. Zojuist zijn deze servers weer beschikbaar geworden, deze problemen waren ontstaan door een conflict tussen onze leverancier en ons zelf. De problemen begonnen toen wij in de maand oktober van vorig jaar het bedrijf Euro-Servers overnamen. Er bleken bij overname al vele problemen te zijn zoals openstaande schulden en een uiterst gebrekkige administratie. Vooral deze uiterst gebrekkige administratie zorgde voor veel problemen, zo ontstond er een grote achterstand van facturen die gewoon niet konden worden verzonden en servers die allang niet meer in gebruik waren konden niet worden opgezegd omdat deze tevens niet in deze administratie waren aangegeven. Zo ontstonden er meerdere betalingsachterstanden en een conflict met onze leverancier. Deze conflicten zijn ondertussen na genoeg in z'n geheel opgelost. Aangezien onze service de afgelopen tijd ook zeer gebrekkig is geweest en wij nauwelijks tot niet telefonisch bereikbaar waren hebben wij nu besloten om een frisse start te maken.

Zo veranderen wij onze naam in xYnta Internet Solutions en zullen wij de komende tijd geen nieuwe pakketten verkopen, wij gaan ons als eerst concentreren op het verbeteren van onze dienstverlening voor onze bestaande klanten. Door de problemen van de afgelopen tijd kan het zo zijn dat u heeft besloten uw huidige contract bij onze onderneming te beëindigen. Dit is mogelijk door ons een brief toe te zenden waarin u bevestigd dat u deze dienstverlening per direct wil beëindigen. Op deze manier heeft u de mogelijkheid om snel naar een andere provider te verhuizen zonder enige aanvullende problemen. Deze brief kunt u naar het volgende adres sturen: xYnta Internet Solutions t.a.v. Administratie, Weteringsingel 61, 3342 AG Hendrik Ido Ambacht of deze brief door te faxen naar +31(0)786815923. Mocht u uw huidige contract bij onze onderneming alsnog willen voortzetten dan zullen wij er alles aan doen om u de best mogelijke service te verschaffen.

Zo zullen wij ervoor zorgen dat wij dagelijks tussen 9:00 en 0:00 telefonisch bereikbaar zijn, e-mail berichten worden binnen een periode van maximaal 12 uur beantwoord en daarnaast zullen wij u ook te woord staan via MSN Messenger en Skype. Als u nog aanvullende vragen hebt dan kunt u vanaf morgen een e-mail bericht sturen naar : support@xYnta.nl of vanavond nog telefonisch contact met ons opnemen via +31(0)786815935. Mocht u er toe besluiten om ook in de toekomst onze klant te blijven dan hopen wij op een voorspoedige en fortuinlijke samenwerking tussen beide partijen. Tot slot zouden wij ons willen verontschuldigen voor al het ongemak wat de afgelopen tijd heeft plaats gevonden.

Met vriendelijke groet,
xYnta Internet Solutions
http://www.xynta.com/
voorheen DotNL Internet Solutions

NWO
19/03/05, 00:14
Laat ik nu net op die server staan die down is :(

Erik H.
19/03/05, 00:22
Origineel geplaatst door extra-hosting
Laat ik nu net op die server staan die down is :(

Las net je berichtje. Echt kud dat je op deze manier in "de steek" bent gelaten. Ik hoop dat alles voor je goed uitkomt en in ieder geval sterkte ermee.

NWO
19/03/05, 16:11
Heeft iemand de oude AV van DOTNL voor mij?
Bij de KVK kan ik deze niet downloaden..
Niet ingediend denk ik.

cridea
19/03/05, 16:24
http://64.233.183.104/search?q=cache:UiejA9u2vaYJ:www.dotnlis.nl/algemeen/algemenevoorwaarden.php+dotnlis+voorwaarden&hl=nl&lr=lang_nl&strip=0

NWO
19/03/05, 17:34
Origineel geplaatst door byh
http://64.233.183.104/search?q=cache:UiejA9u2vaYJ:www.dotnlis.nl/algemeen/algemenevoorwaarden.php+dotnlis+voorwaarden&hl=nl&lr=lang_nl&strip=0

Geweldig :)

mixjes
19/03/05, 17:52
die server irancus genaamd zijn ze druk mee bezig ik had net dotnlis aan de lijn en ze zijn nu bij redbuss met die server bezig.

trouwens dotnlis neemt voorlopig geen klanten aan en gaat zich richten op de bestaande klanten. Dat vindt ik een goed idee ze gaan ook verder onder een nieuwe naam: xYnta Internet Solutions ik blijf bij hun want ben verder wel tevreden.

skyliner
20/03/05, 13:03
dotnlis voledig weer online:) alleen naam verandert naar: xYnta

EWS
20/03/05, 21:35
Hmm ik ben net terug van een weekend Centerparks, heb ik me het hele weekend druk zitten maken om mijn klanten op het DNLH reseller pakket die geen website hebben. Ik had de maandag al gepland om de backups over te zetten, en dan krijg ik die nieuwsbrief in de mail.

Een prettige verrassing want ik had niet verwacht dat ik nog iets van DNLH zou horen, en het scheelt weer wat werk. Zoals ze het nu in de nieuwsbrief voorstellen; puik werk. Of het ook zo zal uitkomen? Ik moet het nog zien maar het is een goede start.:)

easyDedicated
21/03/05, 17:08
Bij deze bevestigt easyDedicated International B.V. dat alle geschillen met DotNL IS / xYnta IS zijn opgelost en dat alle servers weer online zijn en blijven.

Voor meer informatie kunt u terecht bij:

easyDedicated International BV: 020-4111002
xYnta Internet Solutions: 078-68153935