Bekijk Volledige Versie : Inkoopactie Sempron servers interesse?
Dt is nog geen aanbieding, ik zou gewoon even willen weten of er interesse is in deze systemen.
We hebben dit plan: Ahead-IT koopt 50 x AMD Sempron aan met deze specificaties. Pas als ze binnen zijn én geassembleerd, klaar om te vertrekken worden ze te koop aangeboden aan klanten zodat levering volgende werkdag gegarandeerd is.
- AMD Sempron 2200+
- 512MB DDR400 Kingston geheugen (levenslange garantie)
- 40GB Maxtor harde schijf (3 jaar garantie)
- MSI moederbord met VGA, 10/100 LAN, sound
- 2U rackmount met 300W voeding, 4 x 80mm fans, I/O plaatje achteraan correct aangesloten (!)
- net afgewerkt systeem
- 1 jaar Ahead-IT garantie (defect = onmiddelijk omruilen), daarna fabrieksgarantie
- Levering binnen de Belenux via DHL expressdienst, volgende werkdag, inclusief
- geen "verborgen" kosten, totaalpakket
Vooropgestelde prijzen:
1 - 5 stuks: 350 EUR
6 - 10 stuks: 340 EUR
+10 stuks: 330 EUR
Prijzen zijn excl. BTW
Opties:
- 1GB DDR400: +60 EUR
- grotere harde schijven tegen meerkost
- externe CDROM schijver/DVD lezer voor installatie: 82 EUR
Wat ik graag zou weten:
- interesse ja/nee
- indien ja: aantal systemen op korte termijn
- indien nee: waarom niet
Alvast bedankt.
Mvg Philippe
Nee, de prijs ligt dan te hoog in verhouding met de prestaties van je duurdere systemen.
Ik denk dat de meeste liever een 1U dan 2U hebben.
Zelf zeg ik NEE, omdat de server te lage specificatie's heeft. Dit is natuurlijk persoonlijk!
Misschien een groot nadeel van deze systemen, is dat vergelijkbare systemen ook al zijn aangeboden hier in het forum voor een lager bedrag.
Nee, 2U voor zo'n ***-server kost me teveel rackspace. 1U ook mogelijk?
DOMENICO EDIT: Beetje op je woorden letten aub!
Kan er zelf ook wel aan komen, nee dus.
2u is inderdaad een tegenvaller. Liever 1u en semperon 2200+ is ook wel erg zuinig :) liever 2600 of 2800
Origineel geplaatst door Zenda
[B]Zelf zeg ik NEE, omdat de server te lage specificatie's heeft. Dit is natuurlijk persoonlijk!
Klopt, maar we hebben onze vaste Supermicro klanten al. We zouden dit eerder tussendoor doen, de systemen zijn bedoeld voor ISP's of speciale dedicated aanbiedingen. (welliswaar op de low-budget/low-end markt)
Toch gaan we goeie support geven bij deze servers, net zoals bij onze eerder high-end Supermicro's.
Misschien een groot nadeel van deze systemen, is dat vergelijkbare systemen ook al zijn aangeboden hier in het forum voor een lager bedrag.
Onder dé prijs gaan kan iedereen, diegenen die dergelijke aanbiedingen doen hebben dit bedrijfsprofiel:
- is een hoster
- wil de omzet verhogen van zijn bedrijf door serververkoop erbij te nemen
- geen oog voor winst, alleen omzet
- in het algemeen slechtere support, indien defect wordt het lang wachten op reparatie en een duidelijke oplossing
Maar nog even verder: we zijn zeker niet te duur. Transportkosten ten waarde van 25 EUR (aangetekend DHL met tracking nummer etc., niet te vergelijken met de gewone post) + 512MB ddr geheugen van een E-merk ipv 256MB.
Nee, de prijs ligt dan te hoog in verhouding met de prestaties van je duurdere systemen.
Geheel akkoord, maar voor sommigen zijn die paar extra euro's er net te veel aan!
Even vergeten te melden: je krijgt ook gratis een netwerkkabel naar keuze, power cable etc.
Wat voor case? Wij zelf hebben wellicht wel interesse in een aantal systemen als de verkoop door gaat echter wel met een ander merk harddisk, is dat ook mogelijk? We hebben zelf nogal slechte ervaringen met Maxtor.
AMD Box Sempron 2800+ 333 256Kb
Dan zijn alle servers wel met deze specificaties. (kopen we gewoon 50 x 2800+ ipv 2200+)
Vooropgestelde prijzen:
1 - 5 stuks: 405 EUR
6 - 10 stuks: 395 EUR
+10 stuks: 385 EUR
Indien in een 1u behuizing dan is het een leuke oplossing voor een second nameserver en heb ik eventueel interesse.
Origineel geplaatst door Ahead-IT AMD Box Sempron 2800+ 333 256Kb
Dan zijn alle servers wel met deze specificaties. (kopen we gewoon 50 x 2800+ ipv 2200+)
Vooropgestelde prijzen:
1 - 5 stuks: 405 EUR
6 - 10 stuks: 395 EUR
+10 stuks: 385 EUR
Dan nog ben ik bang dat er te weinig mensen interesse zullen hebben. Wat voor de meeste mensen het belangrijkst is is de prijs, daarna kijken ze pas welke specificatie's het systeem heeft. Of er nou 1 jaar garantie (zoals bij jullie) bij zit of niet. Dit maakt voor de budgethoster niet veel uit! Ik ben dus bang, zoals ik al eerder zei, dat deze systemen te duur zijn.
Ik heb ook interesse als hij in een 1u komt.. 2200+ of 2800+ maakt me niet uit... komt niet veel op te draaien..
Cyberdevil
29/01/05, 17:05
Ik zou deze zeker al in een 1U steken. Want bij een 2U zijn deze kosten veel te hoog en zelfs in een "slechte" case kan dit systeempje wel blijven draaien.
Persoonlijk denk ik wel dat 50 systeempjes wat tegen de hoge kant zou zijn aangezien dit soort systemen al meerdere keren verkocht zijn geweest op wht.
Denk dat de helft misschien wel nog zou lukken ;)
Juist de budget hoster moet kijken naar garantie, zij hebben vaak geen extra machine achter de hand.
Als er iets misgaat zien we dus snel weer een nieuwe topic @ WHT ;)
Mooie aanbieding overigens, maar wij kopen hier liever geen low budget AMDs
En dit dan:
- Intel Pentium IV 2.8Ghz - 800Mhz - 1MB - S775 (nieuwste)
- 512MB DDR400 Kingston geheugen (levenslange garantie)
- 80GB SATA 8MB Maxtor harde schijf (3 jaar garantie)
- Gigabyte moederbord met VGA, 10/100 LAN, sound
- 2U rackmount met 300W voeding, 4 x 80mm fans, I/O plaatje achteraan correct aangesloten (!)
- net afgewerkt systeem
- 1 jaar Ahead-IT garantie (defect = onmiddelijk omruilen), daarna fabrieksgarantie
- Levering binnen de Belenux via DHL expressdienst, volgende werkdag, inclusief
- geen "verborgen" kosten, totaalpakket
Vooropgestelde prijzen:
1 - 5 stuks: 500 EUR
6 - 10 stuks: 490 EUR
+10 stuks: 480 EUR
Prijzen zijn excl. BTW
Opties:
- 1GB DDR400: +60 EUR
- 80GB SATA extra voor RAID 1 + kabels: +60 EUR
- externe CDROM schijver/DVD lezer voor installatie: 82 EUR
Origineel geplaatst door zb-anna
maar wij kopen hier liever geen low budget AMDs
Wij verkopen ook liever Supermicro servers, maar er mag toch voor elk wat wils zijn.
Even voor de duidelijkheid: ik bied hier nog niets te koop aan, op PM's wordt niet gereageerd. Als er daadwerkelijk een aanbieding word gedaan zal dit ten vroegste binnen 1 maand zijn en zal gemeld worden in deze topic.
De aanbieding volgt pas als ik 50 systemen in stock heb, niet vroeger.
Opzich is die laatste een mooie aanbieding, maar budgethosters hebben hier niets meer aan. Volgens mij als je 25 of 50 keer een systeem:
1U Behuizing
AMD Sempron 2800
512MB RAM
40GB
koopt dan moet je toch wel wat lager komen, € 350,-. Dit is denk ik voor de meeste en natuurlijk beginners een zeer mooi bedrag!
Misschien is het slim, als je een actie doet, 2 bedragen te noemen. Eén met garantie, de andere zonder garantie.
SkunkfireJoe
29/01/05, 18:29
Ik vind het wel een mooie prijs. Ik zou er wel een kopen als ik er 1 nodig had. Dat is jammer genoeg pas over een paar maanden. Dus ik houd jullie website in de gaten!!
Persoonlijk vind ik het een nette prijs, voor wat er geleverd wordt (in de eerste post). Maar zoals al eerder vermeld is het waarschijnlijk niet handig voor budgethosters of kleine ondernemingen. Deze betalen vaak per u een betaald bedrag. Het is zonde en soms zelf niet haalbaar op daarvoor het dubbele te betalen voor één server.
2u is leuk voor bedrijven welke eigen kabinetten hebben en dus ruimte zat. Maar deze bedrijven zullen waarschijnlijk ook niet op de euro kijken, zolang de support maar goed is.
Stijn, waarom per se 2U ?
Is er echt niets goedkoops in 1U kastjes te krijgen ?
In 1U configuratie zouden we er eventueel enkele kunnen afnemen om aan te kunnen bieden als goedkopere dedicated oplossing. (zoals de vraag nu is een 5-tal tussen nu en april).
Ik ben geen voorstander van niet AMD Opteron systemen in een 1U rackmount, bij gevolg ga ik deze ook niet leveren.
Ik ga maandag zien wat de mogelijkheden zijn in 1U behuizingen.
Bedoel je nu opteron of sempron?
Ik denk dat je moet zoeken naar een moederbord met liggende audio, die zal je niet snel vinden (voor deze lage prijs).
Origineel geplaatst door sity webhosting
Bedoel je nu opteron of sempron?
Ik denk dat je moet zoeken naar een moederbord met liggende audio, die zal je niet snel vinden (voor deze lage prijs).
Sempron staat in 1e post. Verder gaat het om 2U, waar audio geen problemen zal opleveren toch?
Ik heb een oplossing gevonden in 1U met een AMD Sempron 2600+, kamertemperatuur van 23° geeft na enkele uren 100% strestest 35° CPU temperatuur.
Uiteraard, meer info volgt. Ik denk dat we met deze configuratie gaan werken ipv de 2U als de rest van de tests positief verlopen!
Origineel geplaatst door Ahead-IT
Ik heb een oplossing gevonden in 1U met een AMD Sempron 2600+, kamertemperatuur van 23° geeft na enkele uren 100% strestest 35° CPU temperatuur.
Uiteraard, meer info volgt. Ik denk dat we met deze configuratie gaan werken ipv de 2U als de rest van de tests positief verlopen!
Klinkt goed, dan nemen wij er misschien ook wel een paar af :)
Dat klinkt inderdaad goed:). Ik ben wel geinterreseerd:)