Bekijk Volledige Versie : [TK] HP Pavilion Laptops
Ik heb nog 3 nieuwe (in doos) HP Laptops te koop! Deze laptops komen uit Portugal dus is er Windows XP Media Edition NL op gezet.
Specs:
-- HP Pavilion ZT3459EA
-- Windows XP Media Edition NL (pre-installed)
-- Intel® Centrino M735 1,7Ghz
-- 512MB
-- 60GB
-- 15,4” WXGA
-- ATI Radeon 9200 64Mb
-- DvD Writer Dual Layer
-- LAN 10/100
-- Wireless 802.11b/g
Prijs: 1199 EURO per stuk. (zonder factuur)
The MAzTER
26/01/05, 20:04
wat voor keyboard zit er op
tja als het portugees is dikke kans dat het azerty is ofzo.
VantilborgICT
26/01/05, 21:36
wil ik weten hoe je er aan komt? :P
Origineel geplaatst door VantilborgICT
wil ik weten hoe je er aan komt? :P
Nee, dat wil je juist niet weten.
Hoe minder je weet hoe beter ;). haha :)
Hoe minder je weet, hoe langer je levend blijft :D
@mguilmot
Wie had het nu laatst over topics verzieken?
De laptops komen van een opkoper, niets illegaals aan! Ze zijn niet van de vrachtwagen gevallen :) Ik ga ff na wat voor een toetsenbord erop zit morgen (ik zit nu thuis op mijn laptop en kan dit dus niet zien, bovendien moet ik dan ff een doos open maken) maar ik verwacht gewoon QWERTY!
en die licentie voor XP.
Is dat echt een licentie voor XP Home NL?
Als je namelijk een licentie heb voor XP Home EN (of welke andere taal je maar wilt) heb je volgens mij nog geen licentie om XP Home NL te gebruiken....
Ik dacht dat dat (tegenwoordig) ook taal gebonden is. Maar ik kan het mis hebben...
Ik zou nog ff terug komen op het toetsenbord; Het is een querty, maar bij de ENTER zitten wat extra toetsen. Waar het euro-teken zit zit een Escudo (het Euro teken zit bij een andere toets). Dus 99% hetzelfde toetsenbord :) er zijn nog 2 laptops over!
Origineel geplaatst door BerArt
Ik zou nog ff terug komen op het toetsenbord; Het is een querty, maar bij de ENTER zitten wat extra toetsen. Waar het euro-teken zit zit een Escudo (het Euro teken zit bij een andere toets). Dus 99% hetzelfde toetsenbord :) er zijn nog 2 laptops over!
QWERTY bedoel je denk ik :P.
QWERTY bedoel je denk ikJa KLOPT, sorry voor de typo :)
Wellicht voor mogelijke kopers nog interessant om te weten:
Er zit een Portugese Windows XP Home licentie bij (met sticker), en deze is idd niet geldig voor een NL licentie :( de NL versie die er op staat is een pre-installed Corporate OEM versie (dus zonder serienummer en geactiveert)
Ontvangen per PB van BerArt.
Lijkt me wel zo eerlijk om dat ook in dit topic te melden...
Ik wil wel even waarschuwen dat er begin januari een lading van deze laptops in Luxemburg gestolen zijn(portugese dus) en de oplegger in Nederland teruggevonden is, daarna zijn ze verder getransporteerd in een witte vrachtwagen.
Dit alles is bij de politie bekend.
;)
Een paar dagen brommen is niet leuk.
Het is zonder factuur omdat ik deze prive verkoop. Deze laptops komen zeker niet van de gesuggereerde vrachtwagen zoals al eerder gezegd. Ik wil graag alléén reactie als iemand iets wil kopen of een vraag heeft.
Na wat nadenken en navragen heb ik naar aanleiding van de post van jea l. besloten om niet door te gaan met de verkoop van deze laptops. Ik heb geen zin om ook maar enigszins een risico's te nemen. Ik was/ben? er van overtuigd dat deze laptops legaal zijn, maar na de post van jea l. begin ik een klein beetje te twijfelen, ik vind het mss wel te veel toeval om er mee door te gaan en heb dus direct de contacten met deze mensen verbroken en hen verteld dat ze de laptops mogen houden (ik had ze gelukkig nog niet echt hier) ik denk nog steeds dat het niets te maken heeft met de vrachtwagens maar nogmaals ik wil geen enkel risico lopen. De persoon die er één wilde kopen is ingelicht en helaas teleurgesteld, excuus voor het ongemak.
Dit topic kan dicht!