PDA

Bekijk Volledige Versie : gezocht: php programmeur in rotterdam



PanticDB
28/12/04, 00:48
Voor een nog te bouwen website ben ik op zoek naar iemand die het php gedeelte voor zijn rekening kan nemen.

Mijn voorkeur gaat uit naar iemand in Rotterdam, zodat ik de plannen face2face kan doornemen en ik het een en ander kan uitleggen tijdens dit gesprek. Dan kun jij mij weer vertellen hoeveel je wil hebben voor het werk.

Dus neem contact met me op als je interesse hebt. Dit kan door een e-mail te sturen naar webhostingtalk@n-m.nl.

kilian
28/12/04, 01:10
Wat voor project is het?

Full time?

PanticDB
28/12/04, 01:19
Het project is het opzetten van een website. En ik zoek gewoon iemand die het programmeer werk kan doen. Het is een klein project, dus echt full time kan ik het niet noemen. Het zal een een aantal gescripte pagina's gaan met een database koppeling (PHP/MySQL)

HostServe
28/12/04, 21:00
PanticDB;
Als je even hier vertelt wat er gedaan moet worden, basic scripting of op prof niveau ?
Zelf kan ik PHP scripting, woon in Delft (10min van Rotterdam), maar wat wil je precies?

PanticDB
28/12/04, 22:42
Ik wil via een website een marktplaats maken voor wetenschappelijke artikelen van onderzoekers die hun artikelen willen publiceren.

De onderzoekers moeten zich inschrijven, waarna ze een standaard pagina krijgen waar ze hun info op kwijt kunnen. Ze moeten aangeven in welke vakgebieden ze onderzoek hebben gedaan en dit alles moet later ook makkelijk door de onderzoeker zelf of door de site admin aangepast kunnen worden.

De onderzoeker kiest voor onderwerpen en schrijft zich daardoor direct in voor een mailinglist.

Bezoekers moeten deze artikelen kunnen opzoeken. Via een nummercode systeem en via een onderwerpen systeem.

Zodra ze een interessant artikel hebben gevonden, moeten via een formulier een vraag kunnen stellen aan de onderzoeker, of via een algemeen formulier een vraag kunnen stellen aan diverse onderzoekers uit hetzelfde vakgebied (mailinglist).

Tevens moet het (later) mogelijk zijn om de onderzoekers een rating te geven (zoals op Ebay), zodat de waarde van het onderzoek wordt bepaald. Zo moeten de onderzoekers met de hoogste rating voor een onderwerp bovenaan bij de zoekresultaten komen.

Wie interesse heeft kan me voorbeelden van zijn werk sturen (links naar websites die je hebt gemaakt).

Svenneke
28/12/04, 23:21
Hoi PanticDB,

Ik heb jou oproep gelezen, misschien kan ik iets voor je betekenen, ik werk samen met een medestudent aan diverse websites en wij hebben redelijk veel verstand van PHP. Meer informatie staat ook op onze website www.laarink.loohorst432.nl daar kun je ook onze projecten bekijken.

En wil je contact via e-mail of telefoon dan kan dat altijd, laat het maar even weten.

PanticDB
29/12/04, 12:34
Het zou helemaal mooi zijn als ik deze opdracht geregeld kan krijgen, door iemand een wederdienst te bewijzen. Ik ben grafisch ontwerper. En kan natuurlijk wel een layout photoshoppen voor iemand in ruil voor deze opdracht. Dus als je nog een grafisch ontwerper zoekt voor een leuk project en jij kan php/mysql, dan stel ik voor dat we elkaar verder helpen.

kilian
29/12/04, 12:47
Beste panticDB,

Ik heb ook intresse echter zou dit mijn eerste job zijn die ik voor een ander, misschien dat je dat ziet als probleem? Als je nogsteeds intresse heb wil ik je vragen even contact op te nemen.

Succes er in ieder geval mee