PDA

Bekijk Volledige Versie : Euro-servers => DotNLhosting



ver$age
25/11/04, 18:52
Hallo,

Nog niet zo heel lang geleden is euro-servers overgenomen door dotnlhosting.nl, ik had een reseller account bij euro-servers voor men domeinnamen. Alle domeinnamen werden snel geregistreerd, sinds dotnlhosting de eigenaar is van euro-servers worden men domeinnamen niet geregistreerd. Hun support is echt MEGA slecht, heeft nog iemand ervaring met ze?

WH-Tim
25/11/04, 23:38
Ken de eigenaar via via.. moetk bemiddelen voor je? :p

ver$age
26/11/04, 07:43
Normaal ging er vanaf 25-11 een control panel zijn voor domeinnamen, dat is er nog niet. Ik heb ondertussen al 2 domeinnamen aangevraagd.

spirit010
26/11/04, 08:31
Wanneer heb je die aanvragen gedaan?
Er schijnt een storing te zijn bij de SIDN!

Ik heb dit gelezen op http://zenid.net/nieuws.html. Hedenmorgen heb ik een verhuizing meerdere domeinnamen in gang gezet via TransIP ook hier loop ik tegen een probleem aan. Terwijl dit normaal gesproken erg snel gaat bij TransIP

Rick L.
26/11/04, 10:03
Ik heb gister, verspreid over de dag, diverse domeinen geregistreerd / verhuisd en ik heb geen problemen ondervonden...

spirit010
26/11/04, 10:12
mijn verhuizing is zojuist ook gelukt :)

ver$age
26/11/04, 17:43
Origineel geplaatst door ver$age
Normaal ging er vanaf 25-11 een control panel zijn voor domeinnamen, dat is er nog niet. Ik heb ondertussen al 2 domeinnamen aangevraagd.

Ik heb geen. nl domeinen aangevraagd, maar mijn domeinen zijn nog niet geregistreerd.

dotnlhosting
27/11/04, 12:04
Dat klopt inderdaad, wij zijn er zelf ook van op de hoogte dat dit helemaal de verkeerde kant opgegaan. Dit komt voornamelijk door de slechte administratie van de oude beheerder. Momenteel zijn we bezig met de laatste hand te leggen aan onze nieuwe website, we verwachten dat we vanaf half december weer volop draaien.

Maar ik moet zeggen dat ik geen domeinregistratie mailtje van jou heb ontvangen, vandaar dat deze ook niet zijn geregistreerd.

EWS
22/12/04, 15:14
Mijn registraties verlopen ook niet goed bij Dotnlis, maar mij is gezegd dat dit zou verbeteren wanneer de nieuwe website online is.

Maar, de website zou 2 weken geleden al online moeten zijn geweest en dat is hij nu nog steeds niet...