PDA

Bekijk Volledige Versie : Gratis webdesigner voor eindwerk



muaddib
24/10/04, 20:07
Ik ben Ewald Vanderveken, ben 19 jaar en zit in de richting 7COWE (commerciël webverkeer). Als eindwerk moeten wij een bedrijf zoeken waar we een site voor moeten maken, een must is o.a. dat de site draait op een database. Voordat ik gewoon enkele winkels wil afgaan in de buurt, vroeg ik me af of hier misschien webhosters e.d. zijn die een (nieuwe) site nodig hebben. Dit lijkt me veel uitdagender dan één of andere gewone winkel.

Het is ook de bedoeling dat de voorbereiding goed ineen steekt, ik heb een hele vragenlijst die beantwoord zou moeten worden (kan via mail wel gedaan worden denk ik) voordat ik aan de site begin, zodat ik een goed beeld heb van wat je van de site verwacht.

Ikzelf heb toch al wel enkele jaren ervaring (dus het is niet dat ik pas met websites bezig ben vanaf dit 7e jaar ofzo), ik kan werken met PHP, ASP, MySQL, MS Access, Javascript, VBScript, CSS, HTML enz... Ben je geïnteresseerd of wil je wat meer info stuur maar een mailtje naar vandervekenewald@hotmail.com.

BTW: Op http://www.ewald.be kan je enkele sites vinden die ik al gemaakt heb.

EDIT: http://www.ewald.be/stage.doc is de brief van de school met alle informatie in.

Zenda
24/10/04, 20:11
Dit heeft even niets te maken met wat je aanbiedt, maar het valt me op dat de website's die je gemaakt hebben niet echt lekker ondersteund worden voor Mozilla FireFox. Zia als voorbeeld:
http://www.mierentaken.be/

muaddib
24/10/04, 20:17
Ja ik weet het, aan die sites moet ik nog werken om ze 100% goed te laten werken op elke browser. Vroeger (die site is vorig jaar gemaakt), trok ik me niet veel aan van andere browsers. Nu zorg ik er wel degelijk voor dat elke nieuwe site die ik maak goed werkt in elke browser.

Anders zou dit me ook slechte punten opleveren voor m'n eindwerk eh ;)

muaddib
24/10/04, 23:05
Heb een bedrijf gevonden, topic mag dus dicht :)