PDA

Bekijk Volledige Versie : Scripter gezocht (PHP/MySQL)



lionel
13/10/04, 08:36
Internet marketing bureau Simpell is op zoek naar een goed PHP/MySQL scripter, om ons freelance netwerk te verstevigen.

Je zult op case-basis aan de slag gaan. Een duidelijke briefing vormt de basis, waarna je in opdracht van en samen met een project manager aan een traject zult starten.

De ideale werknemer:
- is zelfstandig
- is verantwoordelijk
- is creatief
- voelt zich thuis in een commerciƫle omgeving

Je werkt vanuit huis, het betreft hier dan ook een part time functie. Daar de workflow afhankelijk is van onze opdrachtgevers, is er geen vast aantal uren per week te noemen. Bij opdrachten wordt uiteraard rekening gehouden met je te besteden aantal uren in die periode.

Salaris in overleg, hangt sterk samen met de aantoonbare ervaring, referenties e.d.

Voor informatie omtrent de werkgever, kun je terecht op http://www.simpell.nl

Vragen, portfolio, CV en motivatie kunnen via de eMail worden gericht aan Lionel Petitiaux, via lionel@simpell.nl

Zenda
13/10/04, 13:15
Mail verstuurd...

Kurtje
13/10/04, 23:55
Geachte,

Kunt u misschien meer informatie over het type opdrachten plaatsen? Gaat het hier om grote content management systemen, losse websites of kleine nieuwsbrief scripts?


Met Vriendelijke Groet,

Wieger Bontekoe

MrGlass
14/10/04, 08:49
Ik ben ook wel benieuwd naar de aard van de opdrachten...

lionel
14/10/04, 09:21
Origineel geplaatst door MrGlass
Ik ben ook wel benieuwd naar de aard van de opdrachten...

De opdrachten lopen uiteen: CMS'en, online betalingssystemen et cetera. We zullen je niet vragen je te buigen over de cosmetische kant, we zoeken puur iemand voor het script werk.

We doen (gelukkig) geen standaard soort opdrachten.

Reacties, portfolio en salaris indicatie gaarne mailen naar lionel@simpell.nl

Triloxigen
14/10/04, 09:41
Heb je een indicatie van de uren per week/maand?

lionel
15/10/04, 13:26
Origineel geplaatst door Triloxigen
Heb je een indicatie van de uren per week/maand?

Dit is sterk afhankelijk per opdracht. Echt vaste uren zijn moeilijk op te geven. Mede hierom zijn we erg flexibel naar onze freelancers toe, zolang de kwaliteit van de business maar gewaarborgd blijft.

Triloxigen
15/10/04, 13:38
Origineel geplaatst door lionel


Dit is sterk afhankelijk per opdracht. Echt vaste uren zijn moeilijk op te geven. Mede hierom zijn we erg flexibel naar onze freelancers toe, zolang de kwaliteit van de business maar gewaarborgd blijft.

Juist omdat ik als Freelancer werk kan het zijn dat ik de ene werk erg druk heb en de andere week bijna niks te doen heb.
Ik kan daarom niet garanderen dat ik 10uur per week (voorbeeld) vrij ben als jullie me niet altijd 10 uur kunnen bieden.

M.a.w. is er een minimum aantal uren dat je vrij moet hebben?

Micra
15/10/04, 16:03
Geachte,

Misschien dat ik wat voor uw bedrijf kan betekenen.
Zelf werk ik veel freelance met daar achter nog een klein team.
Ik ben zelf ook erg creatief en kan goed samen werken.
Zelfstandig werken is daarin natuurlijk wel de makkenlijkste manier met werken.

Hier sta ik dus ook wel 100% achter als dat gevraagt word.

Met vriendelijke groet,
Joris slagter
Joris@scripts4u.nl