PDA

Bekijk Volledige Versie : domeinen: Openprovider of TransIP?



MediaServe
02/08/04, 14:40
Beste,

Na lang zoeken naar een geschikte colocatie, denk ik bij TransIP te gaan colocaten. Ik ga daar voorlopig één webserver plaatsen. Ook hun domeinregistratie systeem lijkt mij zeer fijn, en ik zou daar graag gebruik van willen maken voor al mijn domeinen.

Probleem is dat ik momenteel bij Openprovider zit (bevalt mij overigens uitstekend, alleen bieden zij geen DNS helaas). Bij Openprovider heb ik nog een saldo van ruim € 100,-. Ik vind het zonde om te laten zitten.

Wat denken jullie dat ik het beste kan doen?

Carl<n-media>
02/08/04, 14:43
Wellicht kun je je account hier op het forum verkopen?

MediaServe
02/08/04, 20:32
Bedankt Carl,
ik heb hierover contact gezocht met Openprovider en ben momenteel in afwachting van hun antwoord. Ik houd jullie uiteraard op de hoogte ;)

edit:
Volgens de reactie van Openprovider is het doorgeven van een account niet mogelijk. Opheffen van een account kost € 25,00 euro administratiekosten waarna je de restant van je tegoed krijgt uitbetaald.

edit2:
Na overleg met Openprovider heb ik toch besloten om bij hun te blijven registreren!