Bekijk Volledige Versie : online betalen, welke zijn betrouwbaar&goed?
Zoals op veel adult-sites zie je bedrijven die de betalingen vertegenwoordigen voor het abonneren op hun site.
Wat zijn nu betrouwbare bedrijven om je online betalingen voor uit te besteden?
Zitten er ook goede in nederland?
Als voorbeeld heb ik even adult/18+ sites genomen, gezien discretie voor de cliënt heel belangrijk is, en ik mij ook kan voorstellen dat klanten in het gewone zaken doen ook discreet behandelt willen worden qua online zaken doen.
En ik denk dat adult sites ook vaker, sneller en meer transacties maken dan normale online sites.
- Wat zijn de mogelijkheden?
- Alleen credit-card?
PayPal werk wereldwijd goed, snel en betrouwbaar!
Maar hoe betrouwbaar is PayPal?
Paypal is betrouwbaar, dat is een feit.
Ze vragen alleen hoge fees :( (fees = kosten die voor hun zijn bij een betaling, dus als een persoon jou 20 euro paypalt, dan heb je maar 18 euro over, want 2 euro is voor Paypal zelf.)
paypal is zo betrouwbaar dat ze zelfs meerdere fan sites hebben http://www.paypalsucks.com/ , http://www.paypalwarning.com/ ,http://www.paypalalert.com/
ooojeeee, dit is niet best, mijn account staat ook op freeze
ivm een verdachte betaling van 8.95
Ze zeggen dat je dan nooit weer je geld krijgt :(
en welke creditcard-factor maatschappijen zijn goed? en betrouwbaar?
Zeer tevreden over Ogone (www.ogone.be of .nl)
Wally! wally! is toch ook voor online betalen?
Origineel geplaatst door killerguy
Wally! wally! is toch ook voor online betalen?
Ken jij iemand die ermee betaald dan ?
Wally heeft volgens mij nog niet het beoogde succes behaald als waar ze op gehoopt hadden.
Op dit moment zijn de meest voor de hand liggende betaal methoden nog altijd acceptgiro, overschrijving, automatische incasso middels eenmalige of doorlopende machtiging en creditcard.
Evt. paypal, maar in principe blijven dat creditcard transacties en dan zal ik liever via een derde partij hierin voorzien, mede gezien de reputatie van paypal.
Als je kijkt voor metaalmethoden voor "erbij" zou je evt. nog eens kunnen kijken naar way2pay of eerder genoemde wally card, maar persoonlijk vind ik het marktaandeel van deze niet voldoende.
AlfaHosting
20/06/04, 19:56
Paypal is natuurlijk één van de meest gebruikte systemen net als http://www.2checkout.com ..
Een mooi en goedkoop alternatief is Moneybookers.com, jammer genoeg nog niet zo bekend.
Anestheologist
21/06/04, 02:08
Het jammere is dat de klanten altijd moeten registreren bij moneybookers.com en paypall.
Ogone lijkt wel leuk maar dan moet je al wat afzet hebben voor maandelijkse kosten en activering. En ik weet niet of BCC'cards veel gebruikt worden voor online betalingen in nl of be.
Ik ben laatst flink op zoek geweest en vond wat interessants:
mijnwinkel.nl
Die zijn een soort van reseller van tripledeal. Dat is net zoiets als bibit.
Via hun systeem kan je met creditcards, internetbankieren, way2pay, rabo direct etc etc betalen.
Je betaalt alleen per transactie wel een aardig bedrag en ook maandelijks 40 euro. Toch valt het in vergelijk met triple deal wel mee. Vooral voor creditcard betalingen zou je het kunnen gebruiken. Het is goedkoper dan bijna alle creditcard processors op internet.
We_are_borg
27/06/04, 19:26
Je kan ook eens kijken naar Triple Deal (http://www.tripledeal.com/frames/index2.html) Tweakers.net gebruikt het en het werk goed, nadeel is dat de opstart kosten hoog zijn.
Ik denk dat het Paypal zal worden. Ze hebben nu ook een kantoor in Europa. Vermoed dat al die klonen te laat zijn en Hollandse zaken als Wallies hebben nooit gewerkt.
Maar inderdaad niet goed als je ruzie met ze krijgt:-)
Er zijn bedrijven die al je (online) financiele transacties kunnen verwerken. Dit kost echter geld en daarbij ben je soms beperkt in je keuze. Wel VISA maar geen American Express bijvoorbeeld.
Daarvan zijn er ook goede in Nederland.
voor creditcards is in nederland bibit de grootste op het moment.
Dialers en reversed billing sms zijn voor adult ook erg populair.
Hoi, PayPal is de meest betrouwbare en goedkoopste oplossingen, Bibit is Nederlands, ook betrouwbaar maar zeker niet goedkoop!