PDA

Bekijk Volledige Versie : DRINGEND 2 domein namen ergistreren



dopey
12/06/04, 15:39
Hoi allemaal,

Ik moet dringent een .com en een .nl domeninaam registreren,
Mijn eigen DNS werkt nog niet dus ik wil eerst op de DNS van het domeinreg bedrijf en ik wil daarna (dmv van controlepaneel?) mijn eigen DNS erop kunnen zetten.
Ik heb nu dringend 1 .nl en 1 .com nodig, en in de toekomst zullen er nog veel meer domeinnamen besteld worden.
De prijs moet >= 9euro/domein zijn en de domeinnamen moeten binnen 1 werkdag klaar zijn.

Als iemand dit kan aanbieden, reply dan zo snel mogelijk,

Bedankt,
Dopey

Phretorian
12/06/04, 16:34
kan hierzo

moet je me maar telefonisch bellen

Carl<n-media>
12/06/04, 17:36
Waarom zo goedkoop als het haast heeft? Wij kunnen dit voor 15 euro (incusief BTW) aanbieden. Wanneer je interesse hebt, neem dan contact met ons op.

Dennis
12/06/04, 18:28
Beste Dopey,

Ik wil de dit best voor €15,- per domein aanbiedingen inclusief web-forwarding waarbij jij toegang krijgt tot Plesk en de dns-records e.d. zelf kunt aanpassen. Normale prijs is €20,- (Minimale afname is dan 2 domeinen)

Domeinen worden direct geregistreerd indien u meteen een .nl-vrijwaring kunt faxen voor het .nl domein. Indien u tot bestellen wilt overgaan dient u te bestellen op http://www.citus.nl/bestellen.html en vermelden dat het om deze eenmalige korting gaat.

RobTD
12/06/04, 20:25
Origineel geplaatst door Carl&lt;n-media&gt;
Waarom zo goedkoop als het haast heeft? Wij kunnen dit voor 15 euro (incusief BTW) aanbieden. Wanneer je interesse hebt, neem dan contact met ons op.

Hij vraagt toch ook om groter dan of gelijk aan 9 euro? :-P

WenS
12/06/04, 20:26
Beste Dopey,

Wij kunnen u indien u 2 domeinen tegelijk afneemt het volgende aanbieden:

.NL domeinnaam € 10,- per jaar per domein
.COM domeinnaam € 11,95 per jaar per domein

De domeinnamen kunnen direct aangevraagd worden, voor de .NL domeinnaam hebben wij echter wel eerst een vrijwaringsverklaring en een kopie van een geldig legitimatiebewijs nodig. Deze kunt u aan ons doen toekomen per e-mail, fax of post (in het laatste geval duurt de aanvraag van het .NL domein enkele dagen).

U kunt (tijdelijk) kosteloos gebruik maken van onze DNS servers.
---
Alle genoemde prijzen zijn excl. BTW. Facturering geschiedt per jaar.
Deze aanbieding is geldig tot 8 dagen na publicatie en is niet geldig i.c.m. andere aanbiedingen.

Op al onze aanbiedingen zijn onze Algemene Voorwaarden van toepassing. U kunt deze vinden op onze website.

dopey
12/06/04, 20:48
Bedankt voor alle reacties,
Ik ben nu uit eindelijk naar ivx.biz gegaan die mij een uitstekend bod hebben gedaan.

Dennis
12/06/04, 20:49
Origineel geplaatst door dopey
Bedankt voor alle reacties,
Ik ben nu uit eindelijk naar ivx.biz gegaan die mij een uitstekend bod hebben gedaan. Omdat jij via e-mail contact met ze hebt opgenomen?

cridea
12/06/04, 21:02
ivx via pm i guess

Cybafish
12/06/04, 21:02
Ach, onderhandse handel zul je altijd houden :)