Bekijk Volledige Versie : OpenRegistrar Gedupeerden - Samenwerking
ja weet ik, maar de krijgen een deurwaarder van Intragent aan de broekIk wil mijn domeinen eigenlijk zsm weg hebben bij Intragent/OpenRegistrar en nu bij ResellerSRS. Wij worden zelf SIDN-member en gaan rechtstreeks via DirectI registreren. (Een volwaardige ICANN-registrar)
Wat vinden jullie van het idee om als er een factuur wordt gestuurt samen te gaan protesteren in plaats van iedereen apart? Dit zou de mogelijke kosten voor ons ook nog lager maken.
Het is overigens geen probleem dat ze je domeinen vast zouden kunnen houden aangezien ResellerSRS deze beheert. Ik wil ook mijn complimenten over ResellerSRS uiten. Zij zijn gelukkig (nog) wel goed bereikbaar en komen professioneel over.
Members
Citus
Afilas
2 Anoniem
Je kunt hierover contact opnemen via een PM
DennisCitus,
Lijkt me een goed idee. Ik moet zeggen dat er met Johan prima valt te onderhandelen! Ik ben overigens ook bezig om een gedeelte van de jaarbijdrage terug te krijgen.
Nog een toevoeging:
Aangezien OR/RSRS ook niet per jaar hoeft te betalen voor domeinnamen lijkt het mij eerlijk gezegd zeer redelijk om gewoon alleen het aantal kwartalen dat het domein bij OR/RSRS heeft gestaan te betalen. Daarnaast is het premium account ook niet het hele jaar gebruikt dus is het ook niet onredelijk om daar een gedeelte van terug te krijgen.
Dit had uiteraard niet gekunt als er verder niks aan de hand was geweest bij OR, dan is het je eigen keuze om zelf SIDN lid te worden en extra kosten te maken, maar nu is dat niet het geval (aangezien niet iedereen verder zaken wilt doen met RSRS).
Omdat wij niet direct erg gedupeerd zijn (door een vooruitziende blik) doen wij hier niet aan mee.
Dat wil niet zeggen dat ik enig aktie niet ondersteun, en wil daarom bij deze wat moeite doen jullie in te lichten van wat zaken. Zie het als goedbedoelde tips.
Na het ontvangen van de betreffende factuur, waar u het niet mee eens bent, stuurt u kort en bondig een brief waarin staat dat u niet akkoord gaat met de betaling en waarom. Protesteer eventueel, als dit ter sprake is, direct tegen eventuele kosten van een deurwaarder.
Bovenstaande is van groot belang! Zorg ALTIJD voor een duidelijke, heldere correspondentie.
Een Amsterdamse kantonrechter heeft een uitspraak gedaan over de niet-verhaalbaarheid van de kosten van een incassobureau. Omdat bij een bepaalde kwestie van begin af aan duidelijk was dat iemand weigerde te betalen, zijn de kosten van een incassogemachtigde niet-verhaalbaar verklaard.
Laat u niet intimideren als u een sommatiebrief van ee deurwaarder ontvangt. Betaal nooit aan de deur.
U moet er op bedacht zijn dat een deurwaarder die zo'n sommatiebrief stuurt, daarbij niet handelt als openbaar ambtenaar, maar 'slechts' als commercieel incassobureau. Het eigenaardige in NL is dat deurwaarders ook nevenactiviteiten mogen hebben. Een sommatiebrief van een deurwaarder heeft dus niet meer of minder gezag dan van een willekeurig incassobureau.
Succes.