PDA

Bekijk Volledige Versie : Opzetten van eigen nameservers met .be domeinnaam



Chim
06/04/04, 21:00
Graag had ik geweten of iemand mij kan uitleggen hoe je nameservers aanmaakt met behulp van een .be domeinnaam.

Ik heb 2 vaste IP-adressen en momenteel gebruikik een .net domeinnaam om ns1 en ns2 te koppelen aan deze IP adressen. Ik weet dan ook hoe je bij een .com/.net/.org domeinen nameservers moet aanmaken. Bij .be domeinen gaat het echter om een andere procedure.

Kan iemand me deze procedure uitleggen, zodat ik ns1.mijndomein.be en ns2.mijndomein.be kan koppelen aan de 2 vaste ip-adressen.

mercie

dotnetjunkie
07/04/04, 06:34
Heel eenvoudig, gewoon je IP adres invullen bij glue record. (1ste tabblad)

Chim
07/04/04, 09:50
Moet ik me hiervoor richten tot de firma die mijn .be registreerde of tot de mensen die momenteel de server uitbaten waar mijn .be op gehost wordt?

krisdv
07/04/04, 10:32
Diegene die uw .be domein registreerde zal de nameservers moeten registreren.

Jozke
07/04/04, 11:37
Inderdaad. Zet je nameserver juist op, en vraag aan je .be agent om voor het .be domein de glue records in te stellen op je 2 statische IP's.