Bekijk Volledige Versie : Krijgkorting.Com AlthonXP 2000+ Special: EUR 85,44 P/M, EUR 25 Setup
=== AlthonXP 2000+ Special ===
== Uitverkocht!!! ==
Krijgkorting.com geeft korting op de diensten van iRacks.org
Wij kunnen u de volgende Dedicated server(s) aanbieden:
>> KRKO-SPECIAL1
Plain Redhat / DirectAdmin / Cpanel Special / Fully Managed
>> Specificaties
(uitverkocht!!!)
AMD AthlonXP(T) 2000+ (1.56Ghz)
512MB PC 2700 DDR Ram
40GB 7200 RPM Harddrive
8IPS
400 GB
100Mbits verbinding
website: http://www.krijgkorting.com/nl/dedicated2.htm
=======
Prijzen Incl BTW*
Plain Redhat setup €25 / maandelijks €85,44
DirectAdmin setup €45 / maandelijks €95,04
Cpanel setup €45 / maandelijks €104,64
Managed** setup €145 / maandelijks €133,44
Looptijd: 1 maand
Garantie: 7 dagen niet goed, geld terug!
======
» Netwerk:
Transit:
- Telia
- Abovenet/MFN
- Interoute
Peering
- Amsterdam IX
Incoming Network
- capaciteit: 300Mbit
Average load: 5.5%
Peak load: 13,2%
Network Uptime: 99,94%
- Testfile: http://www.iracks.org/download/download.dat (20mb)
- TestIP: 82.192.78.2
- Datacenter: Redbus Interhouse Amsterdam
- Aanbieder: Krijgkorting.com
>> Support:
Support:
Alle servers kunnen gratis gebruik maken van het ticket-support systeem.
Alle servers kunnen gratis een “Remote Diagnosis” krijgen.
Remote hands:
Minimaal een uur, daarna per half uur afgerekend
½ uur - €25
1 uur - €50
Bij keuze voor Fully Managed:
“Personal Technician handles all installations and updates”
>> Betaling:
Creditcard
Paypal
Cheque ***
Internationale overbooking ***
>> Extra’s
Data overschrijding: Per 50GB - € 12,50 per 50GB
Vooraf is het mogelijk om te kiezen voor datapakketten van:
650 – 1000 – 2500 – 3200GB maandelijkse verplaatsing. Prijzen zijn op de homepage vermeld.
APC aansluiting: eenmalige setup €75
Extra HDD; eenmalige setup
IBM/Hitachi 40GB - €69
IBM/Hitachi 40GB - €89
IBM/Hitachi 40GB - €129
Extra Intern geheugen; eenmalige setup
Integral PC2700 256MB - €50
>> De sterretjes…
* Let op! Aangezien iRacks.org een bedrijf is dat gevestigd is in Cardiff, Groot-Brittannië, is het (naar mijn weten) niet mogelijk om de btw van de belasting af te trekken. Prijzen zoals vermeld, zijn de daadwerkelijke prijzen die moeten worden betaald.
** Definitie Managed: “Personal Technician handles all installations and updates”
*** Let op! Om extra kosten te voorkomen wordt aangeraden om via creditcard of paypal te betalen. Voor internationele overboekingen betaald u slechts het binnenlands tarief. Voor een cheque zijn er extra kosten aan verbonden.
>> Extra informatie
Voor meer informatie: info@krijgkorting.com
*** Let op! Om extra kosten te voorkomen wordt aangeraden om via creditcard of paypal te betalen. Aan cheque, of internationale overboeking zijn extra kosten verbonden aangezien een euroaccount in London wordt gebruikt.
Misschien ooit eens van IBAN gehoord? Of doen ze daar niet aan in Engeland?
Aangezien Engeland niet meedoet aan de euro (En dus ook niet de EMU, Europees Monetaire Unie) kan niet gratis worden overgemaakt tussen de banken.
Ik ben geen expert op het gebied van IBAN, al weet ik wel dat in principe alle banken gebruik maken van een Swiftcode / IBAN voor overboekingen.
De engelse banken rekenen echter nog steeds kosten voor internationaal overmaken. Laten we hopen dat hun dus snel mee gaan doen aan de euro.
Ik hoop dat we hier mee de betalings discussie kunnen afsluiten. Volgende keer plaats ik gewoon alleen creditcard en paypal.
Origineel geplaatst door kickuh
Aangezien Engeland niet meedoet aan de euro (En dus ook niet de EMU, Europees Monetaire Unie) kan niet gratis worden overgemaakt tussen de banken.
Zolang de valuta waarmee je overmaakt in Euros is mogen ze binnen de EU niet meer rekenen dan een nationale overschrijving kost.
EU regelgeving, niet EMU.
Zie: http://europa.eu.int/comm/internal_market/payments/docs/reg-2001-2560/reg-2001-2560-article3_en.pdf
laten we hopen dat het waar is... dan betaal je slecht een paar eurocent! :)
Ik ben precies aan het uitzoeken hoeveel het kost, tot op de cent nauwkeurig!... binnenkort dus meer. Kunnen we nu AJB EINDELIJK de discussie afsluiten?
Thanks...
Extra HDD; eenmalige setup
IBM/Hitachi 40GB - €69
IBM/Hitachi 40GB - €89
IBM/Hitachi 40GB - €129
Klopt dit. Het zal wel weer kloppen en ik zal het wel weer mis hebben. :)
zal wel zoiets moeten zijn:
Extra HDD; eenmalige setup
IBM/Hitachi 40GB - €69
IBM/Hitachi 80GB - €89
IBM/Hitachi 120GB - €129
ik heb nogmaals gechecked.... Jah, deze prijzen kloppen.
Zo dat is nog eens goedkoop voor Nederlands Servers.
Bij andere bedrijfen zie je dit toch bijna 2x zo duur. Hoe doet iracks dit? Overselling traffic?
er is een zeker mate van overselling jah... dat klopt en zal ik ook niet ontkennen.
Echter moet je bedenken dat overselling helemaal geen probleem is, zolang de totale load van het netwerk maar normaal blijft. zoals je ziet is de peakload 13,2%. Stel dat dit boven de 60% gaat uitkomen, dan plaatsten ze gewoon een extra 100Mbits lijn.
Anyway... wat ik goed vind aan iRacks is dat ook de klant voordeel heeft van de overbook factor van het netwerk. Dubbel voordeel eigenlijk... je betaald niet te veel... en de totale load wordt nauwlettend bekeken... dus je zult ook nooit op een traag netwerk komen te zitten.
Internationaal is EV1servers een goed voorbeeld. Die hebben meer dan 15000 servers die allemaal 700GB +/- 2Mbit ter beschikking krijgen per maand. Dat zou betekenen dat ze dus 30Gbit zouden moeten hebben... terwijl er maar ongeveer 15Gbit beschikbaar is!
True, Ik koop zelf 150GB per maand in en gebruik gem. 90GB-100GB met tot nu maar 1 maand 140GB.
Toch is het een kwestie van hoe erg de overselling is.
Als iemand 3200GB inkoopt en vervolgens 15 pakketen van 400GB verkoopt dan kunnen ze een probleem hebben. In denk dat de meeste mensen toch naar een tijdtje 60%-70% gaan gebruiken en dat is toch een stuk meer dan 3200GB. Zijn er ook beperkingen? Er zijn namelijk een aantal hosts die erg goedkoop 100GB (overselling van 20GB-30GB) aanbieden met voorwarden dat er geen files groter dan 2MB gehost mogen worden, geen mp3 of andere fileshare opties. Kortom dingen waarmee je in het praktijk bijna nooit die 100GB kan halen, zelfs niet 20GB-30GB.
Je hebt overselling en OVERselling. Van 3200Gb 15 pakketen maken van 250GB is nog realistisch, maar 15x 400GB of 500GB NIET.
Hoe zit dit met iracks?
Eerlijk gezegt weet ik dit niet... en ik denk ook niet dat iRacks dit zal publiceren. De feiten zijn... 300mbits aan verbinding, 5.5% gemiddeld, 13,2% peakload, 99,94% uptime sinds installatie, en bij 60% peakload worden de lijnen weer uitgebreid. Hier is dus geen sprake van OVERselling... maar een goed inkoop beleid.
Ik heb zelf een server met 1TB aan data... niet dat ik dat nodig heb hoor.. maar nocster dacht "Kdoe eens gek"... (vroeger was het 300gb)
Ik vind het een veilig gevoel dat als ik 300GB gebruik, en er komt een DDOS ik niet meteen door al m'n GB"s heen ben...
Daarnaast is de load van de processor ook een begrenzende factor.
Anyway... je mag tot max 100mbit bursten, 400GB (of een ander paket) verplaatsten, geen restricties op file grootte. Uiteraard geen illigale dingen, warez, porno. Ook IRC is niet toegestaan.
De kosten voor het overboeken naar iRacks zijn bekend.
Aangezien het een euro account is, en het bedrag in euro's wordt verzonden, hoeft iemand alleen het binnenlandse tarief te betalen.
Volgens de rabobank bijvoorbeeld komt dit neer op:
0,00 voor een particulier
0,05 voor een bedrijf.
Iedereen kan dus met een gerust hart vanaf nu orders plaatsten.
Mvg
Job van de Sande
nog maar een.... en daarna pas weer servers aan het einde van Januari!
Met kbc (België) betaal je als particulier ook niets.
De Althon 2000+ zijn uitverkocht!
Een nieuwe lading servers is te verwachten vanaf ongeveer 20 Januari.
Zowel AMD Durons 1800 (56,64 p/m) AMD Athons 2000+ (85,44p/m) AMD Althons 2400+ (95,04 p/m) en P4 2.4 GHz, 1 GB DDR (123,84 p/m) zullen dan weer beschikbaar zijn.
Je kunt je email-adres achterlaten, zodat je een dag voordat ze online komen een email krijgt zodat je een dag de tijd hebt om de server te bestellen.
Iedereen bedankt!
iracks blijft goed:
vandaga had ik een reboot aangevraagd maar die was niet goed doorgegeven na ene repley van james, ik mailde nog eens terug en adam heeft hem gereboot binnen de 5 minuuten en als compensatie heb ik een gratis apc poort gekregen.
@tvm
dat is inderdaad erg netjes en aardig van hun :) dat zie je niet vaak :)
Ik hoor al 48 uur niet meer van iracks. Sedert dan geen antwoord niet meer op mijn dringende ticket. Opnemen doen ze ook niet misschien dat er hier wat meer kan verteld worden.
Kun je per PM je ticket nummer doorsturen. Er moet sprake zijn van een misverstand. De techs zijn namelijk zowel eer gisteren als gisteren, en ook vandaag gewoon online.
Stuur hem eventjes op... thanks. Check ik de status, en waarom het misging. Je hoort snel meer van me.
Hey ,
Ik ben ook een klant van Iracks en maak dagelijks gebruik van het ticketsysteem, ik ben gestart met 0% kennis van linux en ben al aardig geholpen van de support van iracks. Heb zeker al 25 tickets verzonden in 4 dagen en heb op iedere ticket ongelooflijk veel reactie had.
Dus denk ik ook dat dit een misverstand moet zijn. Als ze echt niet zouden reageren op de tickets zijn er 24 op 24 7 dagen op 7 ircoperators standby om u te helpen.
Ik ben zeer tevreden van Iracks !!!!
Beste Tim, ik heb contact weten te leggen met de support. Er staan op dit moment geen tickets open. Kijk eens in het online ticket systeem. De link hiernaartoe heb je gekregen in de email toen je het support request instuurde.
De online ticket support is (mocht je email down zijn) ook via de billing area te bereiken. Hier kun je de de status zien van al je tickets.
Aangezien ik slecht alleen je voornaam weet, kan ik ook zeer weinig voor je doen.
Liever voortaan geen support vragen meer via een public board. PM, IRC, MSN, of email.
Hoi,
vandaag heb ik ene mail gekregen met hun excuses en ze zullen het doorzeggen aan adam.
mvg,
Tim Van Maele
Nieuwe Servers worden geleverd vanaf 2 Februari.
Door een email te sturen kun je op de pre-order lijst komen te staan. Voordat de servers publiekelijk worden verkocht wordt er dan een voor je vastgehouden.
Stuur een email naar: info@krijgkorting.com en kijk op www.iracks.org voor de specificaties van de gewenste server. Met de krijgkorting coupon krijg je 4% korting.
De voorraad is beperkt, dus wie het eerst komt wie het eerst maalt!
zo snel zullen die nu toch niet op zijn zeker. Ze hebben me verteld dat er 2 racks gingen komen. Maarja je weet maar nooit want er zijn nu al veel bestellingen die lopen.
mvg,
Tim Van Maele
Naar mijn weten wordt in het weekend voor 2 Febr. een volledig rack geinstalleerd. DIt tweede rack zou de weken erna moeten komen.
Op dit moment zijn er 5 pre-orders.