Bekijk Volledige Versie : SS-Hosting?
Ben ik weer met mijn webhosting opsoring zintuigen.
Ik heb weer is een leuke gevonden:
http://hosting.saiyan-sacrifice.nl/
Hele goedkope pakketen en zelfs gratis hosting waar je dit krijgt:
-50 MB Server space.
-5 GB Datalimiet per maand.
-Cpanel versie 8.
-Een subdomein of eigen domein.
:):)
Laten we wederom allemaal een gratis hostinpakket nemen.
Oja toen ik de webmaster na veel vind werk had toegevoegd en naar zijn kvk vroeg zei die:
''Ow, die weet ik niet.''
Ik: Hoezo niet?
'''Die heeft de baas''
Ik: Ok en wat is zijn mail dan?
''Die wil die net geven''
--Offline--
Mvg Keepow
Anestheologist
23/12/03, 12:30
OMG, gratis hosting
Nerdish :)
Dweb dit kan nog iets voor jou zijn:D
voor iso files ;-)
The MAzTER
23/12/03, 12:54
mja.. moet je de reseller pakket is bekijken
100gb space voor 50 euro
Zal zo'n ''bedrijf'' nou klantèn hebben?
Pakket inhoud:
-500 MB Server space.
-20 GB Datalimiet per maand.
-Cpanel versie 8.
-Een subdomein of eigen domein.
-Een onbeperkt aantal E-mail adressen (uwnaam@uwdomein.nl).
-Een onbeperkt aantal subdomeinen (subdomein.uwdomein.nl).
-Een onbeperkt aantal ftp accounts (gebruikersnaam@uwdomein.nl).
-Een server met Cgi, Php, Mysql en Ftp.
-De beste hulp van onze support.
Voor maar €10 euro per jaar heeft u dit pakket al!
Ach... Ik denk dat weinig mensen daar intrappen. En de eigenaar van dat bedrijf komt zichzelf ook nog wel een keer tegen...
PimEffting
23/12/03, 13:27
Misschien een foutje, dat het in plaats van 'per jaar' 'per maand' moet staan? Nog steeds erg goedkoop, maar al een klein beetje realistischer.
Hé, gaaf, ik zoek nog een goedkope oplossing voor een spel wat ik aan het (door)ontwikkelen ben (online spel), misschien kan die gast helpen, het vreet wel dataverkeer ;)
Als ik het nou eens op zou delen, dan kan de helft daar draaien en de helft op me eigen colo, dat bespaard mij weer dataverkeer :D
ik als leek vraag mij af hoe kan dit nou ?
Hoe kan die gast dit nou geven is toch niet winstgevend als dat allemaal gebruikt word?
Hebt gij al gehoordt van overselling. en hopen dat je gebruikers niet te veel verbruiken
Misschien maakt die geen winst, ik denk dat die niet eens een server heeft.
Origineel geplaatst door _arno_
ik als leek vraag mij af hoe kan dit nou ?
Hoe kan die gast dit nou geven is toch niet winstgevend als dat allemaal gebruikt word? Ok, stel, hij heeft een dedicated server bij EV1Servers, waarbij hij 700 Gb per maand krijgt, voor $89 per maand (de goedkoopste daar). Die kan hij theoretisch gezien vullen met (700 / 20) 35 accountjes van 20 Gb per maand (hij heeft meer pakketten, maar het is even kort door de bocht genomen ;) ). 35 * €10 per jaar, is €350 per jaar. Z'n server kost echter $1069 (laten we het gemakshalve even op €1000 per jaar houden). Conclusie, als iedereen alles gebruikt heeft hij €650 per jaar verlies oftewel die mag even een cursusje ondernemen gaan volgen. En dan heb ik nog nauwelijks z'n gratis accountjes meegenomen ;)
Deze host gaat vrij snel stoppen, dat is te voorspellen. Veel mensen die in de anime-community zitten en hosting aanbieden zonder zelf domein/kvk/e.d. te hebben hebben veel ambitie, maar houden dit nooit lang vol. Ook willen ze supergraag hosting aanbieden tegen superlage prijzen.
--> Titel een beetje duidelijker gemaakt. Leuke naam trouwens, 'SS' :X
Nederlanders in de Waffen-SS (1940-1945)
Rotterdams Dagblad - Dossier ss Rotterdam
Ik snap ook niet dat sommige mensen ook zoveel vertrouwen hebben in mensen die dit soort hosting op hun server(s) aanbieden.
Trouwens... leuke regels:
3. Er mogen op deze host Image Folio's, Topsites en ForumsEr mogen dus wel? Waarom wordt dit vermeld?
4. Je kan van de host worden afgekickt door het overtreden van sommige regels maar je krijgt bij de eerste overtreding een waarschuwing.Mjah... gassies, als je dus iets doet wat wij niet leuk vinden, dan gaan wij jullie kickuh!
Kun je op elk moment upgraden?
U kunt altijd upgraden, maar dan wel op het einde van de maand.
De eigenaar van SS is trouwens een aardige gast :)
andrewwaijers@hotmail.com
s2software
23/12/03, 15:52
Ze zitten op Cogentco bandbreedte, dus het kan best.
Cogentco -> 100Mbit internet voor $999.- per maand.
Ik zie trouwens dat de domeinnaam registrar BlueYellow hosting is...
Lol ik vroeg net aan iemand die wat te maken had met deze hosting, nogmaals naar de kvk:
Antwoord: ''hoeft niet voor webhosting''.
Dit is uiteraard niet om deze hosting company zwart te maken ik denk dat dit als kritiek moet opvatten en er wat mee moet doen.
Als die dit toevallig zou lezen.
Komop zeg :D:D Weer zo'n stakker host
http://hosting.saiyan-sacrifice.nl/?ss=betaalmethodes
Betaal Methodes
Op deze hosting site zijn verschillende methodes om uw hosting te betalen. Er zijn een paar mensen die het een niet kunnen en het ander wel enzo. Hier een paar manieren over betaal methodes die wij ondersteunen:
http://hosting.saiyan-sacrifice.nl/?ss=gratishosting
Gratis Pakket
U wilt beginnen of voelt u nog niet zeker over onze hosting. Geen punt! Meld u eigen aan voor dit pakket en dan ziet u onze goede hostingskwaliteiten!
Joâh meld je eige ff on kerol :p
Gaf het url aan een kennis die er waarschijnlijk ook wel om kon lachen.
En dies even aan het fotoshoppen gegaan. Ik moet toegeven dat het een beetje humor op het randje is maar ik kon hem jullie toch niet onthouden:
Hahahaha, niet helemaal netjes gedaan. Maar hij is leuk.
waarom doet die shutdown button in de header het niet. :( :(
haha jullie zijn echt erg. Vooral dat plaatje via PhotoShop.... Laat ze toch, de consument vind vanzelf wel de weg..
Ach... het is een beetje grut wat zo bezig is.... Het houd zo'n joche van de straat heh :p
Beetje googelen brengt weer uitkomst...
http://folio.saiyan-sacrifice.nl
http://hosting.saiyan-sacrifice.nl
http://hentai.saiyan-sacrifice.nl
http://www.saiyan-sacrifice.nl
etc. etc. etc.
:D
Origineel geplaatst door keepow
Ben ik weer met mijn webhosting opsoring zintuigen.
Ik heb weer is een leuke gevonden:
http://hosting.saiyan-sacrifice.nl/
Hele goedkope pakketen en zelfs gratis hosting waar je dit krijgt:
-50 MB Server space.
-5 GB Datalimiet per maand.
-Cpanel versie 8.
-Een subdomein of eigen domein.
:):)
Laten we wederom allemaal een gratis hostinpakket nemen.
Oja toen ik de webmaster na veel vind werk had toegevoegd en naar zijn kvk vroeg zei die:
''Ow, die weet ik niet.''
Ik: Hoezo niet?
'''Die heeft de baas''
Ik: Ok en wat is zijn mail dan?
''Die wil die net geven''
--Offline--
Mvg Keepow
En wat is jou site? dan kunnen we die ook eens beoordelen :D
Hahahaha... probeer nu ons Waffen-pakket :D
Uhm... die kerel? Leg eens uit...
als nou gewoon ff iemand een gratis accountje neemt..
plaats er een 100mb.bin filetje op en laat ons die ff dlden :)
10gb traffic per dag :) eens kijken hoe snel ze weg zijn :)
als je trace doet zie je dat het cogent network is, die bieden een full 100mbit lijn aan voor 1000$
Rack Pack 100: 100 Mbps + Full Rack for $3,000 das dus 42 u, laat daar nou een aardige hoster in zitten die voor weinig dikke reseler pakketten aanbied dan valt het nog best mee hoor. en ping time is around 90 msec. Maar het is idd we goedkoop en dubieuze naamgeving :L
1. Ik vind de naam nu niet echt tactisch gekozen. Ja, de 2e wereldoorlog is al 60 jaar geleden, maar toch.
2. Het domein is idd. via ons geregistreerd, maar verder hebben we hier niets mee te maken, dit even voor de duidelijkheid.
Waar slaat ''Tachtig jaarige oorlog op'' als iemand wilt bijverdienen laat het dan gewoon toe en maak hem dan niet zo belachelijk op het forum want zo krijgt ie een slechte reputatie terwijl ik hem ken en hij is een aardige gozer want ik dit totaal onbeschoft om zoiets te doen.... hij biedt zelfs goede kwaliteit gratis hosting :| en jullie zijn nog niet tevreden :| want ik denk dat hij het goed bedoeld en als hij te jong is kan hij geen KvK aanmaken. en de naam SSHosting is wel mooi dus maar dat is eigen mening... maar jullie doen wel stoer hier maar kijk eerst ff naar je zelf voordat je bij andere zit te lullen :@ Andrew is een te-gekke gast dus hou het ff normaal okey! ;)
groetjes Hicham
PS: ik ben nieuw hier :P
ThePostman
24/12/03, 16:24
Hm ss is zo slecht nog niet als je kijkt waar de naam vandaan komt.
Beetje anime-fan weet dat het gewoon over DBZ gaat. Dus beetje stom als iedereen moeilijk gaat doen over de naam.
Precies wat ik bedoel kijk maar naar het adres daar staat het ook in
sorry hoor, maar iedereen kan een kvk inschrijving krijgen hetzij via ouders/verzorgers.
daarnaast dien je ook als webhoster een kvk inschrijving te hebben evenals een BTW nummer.
verder is het redelijk onmogelijk om hiermee geld te verdienen.
Spijt me zeer, maar ik zou als ik hem was snel stoppen cq anders aanpakken.
@ TMourik
Dream On..... my friend..... :P denk je dat hij gaat stoppen???? NEEEEEEEEEEEEEH en hij wordt niet aangepakt :@ grrrrrrrr :P en je kan er veel GELD mee verdienen :P :D dus wat lul je nou :@ grrrrrrrr
ThePostman
24/12/03, 17:08
Hicham, misschien in het vervolg de mede-members wat vriendelijker aan te spreken. Dan nemen ze je nog serieus.
Waarom zou hij niet worden aangepakt?
wacht ff
waarom wordt hij dan aangepakt terwijl er ''nog'' niets is besteld vanuit die site...............!
ThePostman
24/12/03, 17:12
Origineel geplaatst door Hicham
wacht ff
waarom wordt hij dan aangepakt terwijl er ''nog'' niets is besteld vanuit die site...............!
Nog niets besteld?
Daar was ik niet van op de hoogte, sorry.
Overigens is het voor zover ik weet illigaal om diensten aan te bieden zonder een geldig KVK nummer.
Heb ik gelijk?
binnen 1 week dient hij dan een KvK te hebben. Maar als ikhet zo hoor, weinig kans dat dat gebeurt.
Daarnaast Hicham: het mag wel iets vriendelijker, dank u
Origineel geplaatst door Hicham
want ik denk dat hij het goed bedoeld en als hij te jong is kan hij geen KvK aanmaken.
groetjes Hicham
PS: ik ben nieuw hier :P
Dat je voor een bepaalde leeftijd geen KvK-inschrijving kan krijgen heeft een goede reden, namelijk dat je gewoon te jong bent om een bedrijf te beginnen. Iemand van <14 heeft er veel meer aan om gewoon op straat te gaan voetballen met vrienden:)
Je weet maar nooit :) mayby heeft hij morgen een KvK.
You never now ;)
Origineel geplaatst door Hicham
mayby heeft hij morgen een KvK.
Is de kamer open op Eerste Kerstdag?
Komt er nu een vriendje van 13 hem verdedigen?
Maar @ hicham, het is niet leuk voor de grote bedrijfen die het wel legaal aanpakken, en dit is niet bedoeld om hem zwart te maken maar misschien kan er die er wat van opsteken of zoals eerder gezegd anders aanpakken.
Check de site ook even op spelling, en zinsbouw.
Origineel geplaatst door Hicham
Je weet maar nooit :) mayby heeft hij morgen een KvK.
You never now ;)
Now = nu
Know = weten
You never know dus.
Maar de naam is gewoon niet gunstig gekozen. Fijn dat het een bekende afkorting is binnen de anime, maar daarbuiten staat het voor iets anders. Zeker met steeds meer neo-nazi's en ultra rechtse mesen, vind ik de naam niet tactisch gekozen.
Origineel geplaatst door keepow
Komt er nu een vriendje van 13 hem verdedigen?
Maar @ hicham, het is niet leuk voor de grote bedrijfen die het wel legaal aanpakken, en dit is niet bedoeld om hem zwart te maken maar misschien kan er die er wat van opsteken of zoals eerder gezegd anders aanpakken.
Check de site ook even op spelling, en zinsbouw.
:X
Ach ik maak ook wel eens "typo's" ;)
Origineel geplaatst door Hicham
@ TMourik
Dream On..... my friend..... :P denk je dat hij gaat stoppen???? NEEEEEEEEEEEEEH en hij wordt niet aangepakt :@ grrrrrrrr :P en je kan er veel GELD mee verdienen :P :D dus wat lul je nou :@ grrrrrrrr
Hicham, je zit hier niet op MSN of een DBZ forum, probeer daarom enigszins op je taalgebruik te letten. En als je de berekening van RobbertC had gelezen (en gesnapt) had je kunnen weten dat je vriendje hier absoluut niet 'veel GELD' mee verdiend.
kansloos....
mij zie je niet meer hier in dit topic
Ik kan me niet voorstellen dat er hier bedrijven zijn die zich opgejaagd voelen door dit subdomeintje.
Ja, veel meer is het niet natuurlijk. :D
Origineel geplaatst door RonZo
:X
Ach ik maak ook wel eens "typo's" ;)
Schaam.
Origineel geplaatst door Hicham
wacht ff
waarom wordt hij dan aangepakt terwijl er ''nog'' niets is besteld vanuit die site...............! Maakt niet veel uit. Zijn doelstelling is winst maken... (toch?)
Zou je aub op je schrijfstijl willen letten? Er zijn hele leuke tutorials voor :)
ik denk nog ff een topic lezen voor het slapen gaan...
SS-HOSTING ...
wees dan consequent en doe de slogan dan ook in die stijl :-P
Namelijk:
SS-HOSTING - Schnell und Hollandisch billig!!!
//fonetisch klopt het
Verder vind ik het een leuk idee hoor echt waar, denk alleen aan het volgende.
-ruim 90% van de anime-addicts heeft amper geld en heeft nog steeds het idee dat alles, kamehamehaa, voor nix is of willen het wel betalen, maar kunnen het simpel weg niet.
-Als je een naam kiest, denk dan na...
de rest vind ik qua commentaar niet nodig, nog een aantal quotes:
-Hier een paar manieren over betaal methodes die wij ondersteunen:
-Wilt u geld overmaken via uw rekening dat kan! Wij ondersteunen deze manier en we weten dat deze veel gebruikt wordt in heel Nederland.
Dit soort bedrijven gaan depressies tegen :-)
Greetz!
Zit hier een luchtje aan? *snif*
Mjah, alles is geschreven in basisschool taal. Verder zag ik gisteren dat hij allemaal files leechte van mijn website.
Maar kan inmiddels wel gesloten worden volgens mij? Iedereen heeft inmiddels zelfde mening over SS.
Ik kan me niet voorstellen dat er hier bedrijven zijn die zich opgejaagd voelen door dit subdomeintje.
ik denk niet dat ze opgejaagd voelen maar zich irriteren aan "hosters" als deze.
Dream On..... my friend..... :P denk je dat hij gaat stoppen???? NEEEEEEEEEEEEEH en hij wordt niet aangepakt :@ grrrrrrrr :P en je kan er veel GELD mee verdienen :P dus wat lul je nou :@ grrrrrrrr
laat ik nou mijn hele kennissenkring een gratis account nemen en een paar flinke toegestane bestanden opzetten. Dan stopt hij in enkele dagen en VERLIEST hij geld, met deze praktijken kan je niet veel geld verdienen. Dream jij maar on.
Wilt u geld overmaken via uw rekening dat kan! Wij ondersteunen deze manier en we weten dat deze veel gebruikt wordt in heel Nederland.
ik wist niet dat dit mogelijk was in nederland. De eerste die ik tegenkom die dit kan! Ik betaal altijd via de rekening van de hosters... ;)
Roland and Dennis, I agree :-)
soms vraag ik me af wat de gemiddelde leeftijd hier is ? 16 jaar en jonger zugt.
Origineel geplaatst door ensimguru
soms vraag ik me af wat de gemiddelde leeftijd hier is ? 16 jaar en jonger zugt.
en ik vraag mij soms af of bepaalde iemanden iets beter moeten oefenen op de Nederlandse taal.
ThePostman
02/01/04, 15:15
Origineel geplaatst door Keuningen
en ik vraag mij soms af of bepaalde iemanden iets beter moeten oefenen op de Nederlandse taal.
zucht
Origineel geplaatst door The Postman
zucht
neej niet 'zucht', ik bedoelde ensimguru ;-)