PDA

Bekijk Volledige Versie : whois script op website werkt niet



j-c
22/06/21, 10:10
Hallo,

Wij zijn een eerder klein webhostingbedrijf. Op onze website is het cWhois Domain Cart van Vibralogix (https://www.vibralogix.com/cwhoiscart/) geïntegreerd via een PHP include.
Onze huidige hostfirma heeft een upgrade gedaan van de server en sindsdien werkt het script niet meer, dus wij krijgen geen enkele bestelling meer binnen. De huidige hostingfirma wil ons ook niet echt helpen, zij zeggen dat de whois poort open staat, maar na de update werkt het niet meer.
Mijn vraag is de volgende: is er hier een hostingfirma waar we onze website naar kunnen verhuizen?
Het hostingpakket zou moeten voldoen aan de volgende punten:
- Bij voorkeur DirectAdmin
- Whois poort open
- Mogelijkheid om de PHP versie te kiezen (in ons geval 5.5)
Het is de bedoeling om het script op de website terug werkende te krijgen en in de nabije toekomst Hostfact of Whmcs te gebruiken.
Wie kan ons helpen, want we zijn ten einde raad?

Alvast bedankt voor de reacties,
J-C

mgielissen
22/06/21, 11:03
Het kan zijn dat poort 43 (whois) uitgaand geblokkeerd is op de server.

mgielissen
22/06/21, 11:31
Werkt whois via SSH trouwens?

j-c
22/06/21, 11:57
poort 43 staat open

j-c
22/06/21, 12:00
Als we in DirectAdmin op SSH-Keys klikken krijgen we de volgende melding: "Hieronder staan de door jouw ingevoerde SSH keys. Je kan verbinden via de poort 7685"

mgielissen
22/06/21, 12:27
Is dit een eigen server of een resellerpakket?

j-c
22/06/21, 12:33
Geen resellerpakket, een shared webhostingpakket.

mgielissen
22/06/21, 12:39
Voor hosting gezocht kun je een nieuw topic aanmaken onder Aanbiedingen gezocht. Hier mogen geen aanbiedingen geplaatst worden.

shiga
22/06/21, 22:20
Ik ben hier dagelijks mee bezig en kan jou prima verder helpen.

The-BosS
23/06/21, 14:56
Moderator modus: Aanbiedingen horen thuis in het aanbiedingen-gezocht gedeelte!

User modus; Ik denk dat je beter kunt kijken naar een update van het script of een modernere versie, want php 5.5 is al heel lang end-of-life en ik denk dus ook niet dat veel webhosters dit nog gaan ondersteunen. En als ze het al gaan doen dan zal het onder eigen risico zijn of op bvb een managed vps of out-of-date version server waar nog klanten onder gebracht worden met deze eisen met een grotere kans op hacks.

Je zou ook kunnen kijken om het script manueel te runnen en te debuggen en kijken wat er allemaal van foutmeldingen komen en deze proberen op te lossen. Of het probleem voor te leggen aan vibralogix, maar aangezien hun laatste update van 2018 is vrees ik er voor dat ze dit voor je gaan fixen, maar een nee heb je en een ja kun je krijgen ;).

moonmelons
02/07/21, 12:46
Is het al opgelost? zo ja hoe, ben wel benieuwd?