PDA

Bekijk Volledige Versie : Webreus registreert domeinnaam op ander bedrijf



dave1985
29/08/16, 10:47
Beste,

Ik heb van de week een domeinnaam geregistreerd bij Webreus (had hier al een ander domeinnaam lopen, maar na het lezen van internetberichten over Webreus heb ik er wel spijt van). Echter staat mijn gewone naam wel goed bij EURid, maar de bedrijfsgegevens staan volledig op een andere naam, adres, plaats, telefoonnummer en e-mail. Ik weet ook niet hoe ze hieraan komen, maar ze hebben het hier op geregistreerd. Heb contact gezocht met Webreus, maar op deze grove fout krijg ik gewoon geen reactie. De domeinnaam staat ook niet in mijn account (dus die zweeft nu ergens) en via EURid kan ik de verhuiscode (want wil uiteraard direct weg en de andere domein gaat ook mee) niet opvragen door een account aan te maken, want omdat de domein ook op een ander mailadres staat wordt daar de code naar toeverstuurd (dan krijgt dus iemand de verhuiscode en kan er dus met mijn domeinnaam vandoor gaan).

Wat kan ik nog doen, want ik ben radeloos nu, want ik kan de website ook niet online gooien (want ga niet de website online zetten, wanneer ik hopelijk z.s.m. kan verhuizen). Nooit meer Webreus, dat is één ding wat zeker is.

Hoe zit het trouwens juridisch? Ze kunnen toch niet zomaar een ander bedrijf en bijbehorende adresgegevens registreren op dat domeinnaam.

stefantriep
29/08/16, 10:49
Heb je een factuur gehad van de domeinnaam van Webreus?

dave1985
29/08/16, 10:51
Ja dat wel en daar staan wel juiste gegevens van mijn onderneming op.

stefantriep
29/08/16, 11:02
Daarmee kan je in ieder geval aantonen dat jij hem geregistreerd hebt bij EURid, maar ik zou Webreus even contacten hierover, voor het te laat is.

dave1985
29/08/16, 11:08
Zoals al in begin bericht vermeld, heb al contact proberen te zoeken, maar Webreus laat niks horen, vandaar ook dit bericht op dit forum (die ik met zoeken ook toevallig tegenkwam, denk mooi adres voor advies).

CharlieRoot
29/08/16, 11:54
Zoals al in begin bericht vermeld, heb al contact proberen te zoeken, maar Webreus laat niks horen, vandaar ook dit bericht op dit forum (die ik met zoeken ook toevallig tegenkwam, denk mooi adres voor advies).

Waag er een aangetekende brief aan. Dan kun je in elk geval aantonen dat jij er álles aan hebt gedaan.

mgielissen
29/08/16, 12:14
Kun je een verhuistoken opvragen via het controlpanel?

jelly013
29/08/16, 12:44
Kun je een verhuistoken opvragen via het controlpanel?

Dat kan maar het domein staat niet in zijn paneel.

Sent from my ONE A2003 using webhostingtalk mobile app

bibawa
29/08/16, 13:52
Ik zou niet te voorbarig zijn en zeker niet te snel conclusies trekken, menselijke fouten zijn zo gebeurt..

t.bloo
29/08/16, 17:43
Komt wel eens voor dat er een verkeerd account gelinkt wordt aan een domeinnaam. Dat kan de registrar makkelijk corrigeren, ALS je die te pakken krijgt. Anders kun je vrij weinig. Gewoon even bellen?


WebReus, groots in kwaliteit en service. 040 - 294 5555

drex
29/08/16, 19:36
WebReus, groots in kwaliteit en service. 040 - 294 5555
Toepasselijk vermeld :-))

stefantriep
31/08/16, 12:17
Dave is het gelukt? Ook in een goede afloop zijn we hier altijd geïnteresseerd