PDA

Bekijk Volledige Versie : Hoe kan je het software van 50 workstations beheren vanuit 1 systeem?



jos
09/07/16, 16:25
Ik wil graag via 1 systeem de software op meerdere windows 10 workstations beheren. Als ik een nieuw programma wil installeren of updaten dan moet ik nu elke workstation langs. Ik zou graag een tool willen gebruiken waarmee in de installaties en updates in 1 keer naar all workstations doorzet. Hoe kan ik dit het beste doen? Daar moeten toch programma's voor zijn? Ik heb wel wat gehoord over Pupit maar zijn er nog alternatieven? Microsoft biedt wel iets maar daarvan is de licentie nogal aan de prijs.

Marin
09/07/16, 17:00
Hangen die werkstations in een domein?

Sent from my Nexus 6P using webhostingtalk mobile app

Kay van Aarssen
09/07/16, 18:18
PDQ Deploy en Inventory werkt wel mooi en is niet eens zo duur.

jos
09/07/16, 20:16
Marin, nee ze hangen niet in een domein. Kay, ik ga even checken! Wat is de website van Inventory? als ik google dan kom ik best veel dingen tegen ;-)

Kay van Aarssen
09/07/16, 20:24
Tis beide van adminarsenal:

http://www.adminarsenal.com/pdq-inventory/

PDQ inventory helpt je met het zoeken naar versies op clients die niet up to date zijn een soort rapportage tool. Zodat je niet de clients die al up to dat zijn gaat updaten.

Best een leuke tool laatst eens geprobeerd en klant overweegt de aanschaf.

En de prijs voor 1 admin / mgmt vm valt reuze mee.

jos
10/07/16, 12:45
Ik ben het even aan het checken en het ziet er goed uit inderdaad! Kosten vallen ook erg mee!

Boskoop
10/07/16, 18:31
Als je echt low budget wil gaan kun je het gratis scripten met pstools

psexec \\pcnamehere -u username -p password -d domain -h cmd /c \\path.to.server\installs\updatexyz.bat