PDA

Bekijk Volledige Versie : Amsterdamse Colocatie - Vanaf €30 p/m - Tot 2x 10 Gbit



SpectraIP
16/05/16, 22:03
SpectraIP ("https://spectraip.net”) is een jong en innovatief hostingbedrijf gevestigd in Sneek dat zich richt op de beste kwaliteit en beschikbaarheid. Er wordt uitsluitend met eigen hardware in Meppel of Amsterdam gewerkt. Namens SpectraIP kan ik je de onderstaande aanbieding doen.

Single Server

1 U rackruimte
0,5 A stroomverbruik
5 TB dataverkeer
1 Gbit netwerkuplink
1 IPv4 adres(sen)
Locatie: Amsterdam

Prijs: € 30,00 per maand

Kwart Rack met 10 Gbit

11 U rackruimte
4 A stroomverbruik
15 TB dataverkeer
10 Gbit netwerkuplink (SFP+)
16 IPv4 adres(sen)
Locatie: Amsterdam

Prijs: € 285,00 per maand

NB: Met 2x 1 Gbit uplinks bedragen de kosten voor het kwart rack € 235,00 per maand. Voor beide pakketten worden er geen kosten per kWh in rekening gebracht. De bovengenoemde aanbiedingen zijn op basis van een contractperiode van een jaar. Bij een contractperiode van 2 jaar zijn de eerste 2 maanden kosteloos.

Upgrades, prijzen zijn per maand

Extra IP-adressen € 1,50 per IP
Extra dataverkeer € 3,00 per TB
Extra stroomverbruik € 15,00 per 0,5 A
Extra uplinks € 5,00 per Gbit uplink


Betaalmethodes
Betalen kan bij ons via iDEAL, MisterCash, PayPal, Credit Card, bank overboeking en automatische incasso.

Datacenter- en netwerkgegevens
Datacenter: DataOne Amsterdam
Netwerk: SpectraIP (AS62068)

Er is on-site hardware aanwezig waardoor defecte hardware zeer snel vervangen kan worden. Indien je vragen en/of opmerkingen hebt, of wanneer je tot bestellen wilt overgaan, kun je contact opnemen via info@spectraip.nl.

Contactinformatie
SpectraIP
Website: www.spectraip.net
E-mail: info@spectraip.nl
Adres: Stationsstraat 7
Postcode: 8601 GB
Plaats: Sneek
KvK nummer: 01122018
BTW nummer: NL818683041B01