PDA

Bekijk Volledige Versie : Self hosted back-up oplossingen



timmerdanny
04/09/15, 12:03
Ik ben op zoek naar oplossingen om zelf backup hosting. Momenteel heb ik bezig met het testen van het back-up pakket Ahsay ziet er veel belovend en goed uit. Van onze servers wordt met Easeus todo een back-up naar onze NAS toe (local network).
Het fijne van Easeus is dat het een bare-metal back-up is. Wij willen ook back-ups kunnen maken van externe locaties naar ons kantoor toe. (in de Cloud) Als we dit met Easeus willen doen zijn we verplicht om een VPN verbinding tussen ons kantoor en het externe netwerk te leggen. De laatste tijd hoor ik veel over VPN is te kraken en daarom zoek ik voor een andere oplossing.

Heeft iemand ervaring met het hosten van een eigen back-up service? Welk software gebruiken jullie hiervoor?

Domenico
04/09/15, 13:08
Ik snap je vraag niet zo goed. Je wil een backup oplossing voor je eigen PC(s) of je servers? Je wil een backup oplossing aanbieden aan je klanten?
En je plaats het ook onder 'windows hosting', het moet dus ook draaien onder Windows?

DannyTimmer
04/09/15, 19:16
Hi Domenico,

De vraag is wat voor software jullie gebruiken om back-ups aan klanten aan te bieden. Ik zoek een pakket die back-ups van klant systemen zowel servers als werkstations kan back-uppen en plaatsen in onze eigen cloud server.

Daros
04/09/15, 19:26
Gezien het feit dat hij in een ander topic vraagt naar de ahsay licenties is hij opzoek naar een eigen ahsay omgeving of iemand die een reseller omgeving met ahsay kan aanbieden.

Plaats anders een topic in aanbidding gezocht dan kunnen we daar op reageren.


Sent from my iPhone using webhostingtalk mobile app

Mark17
04/09/15, 20:22
Wij gebruiken een pakket afhankelijk van de omgeving.

Hyper-V host incl. Windows guests: BackupAssist
Linux guests: r1soft
Linux hosts: geen (een nieuwe is zo ingericht en dan begin je weer "schoon")

Bart L
05/09/15, 10:11
Hier IASO (hosted) en r1soft


Sent from my iPhone using webhostingtalk mobile app

Daros
05/09/15, 12:42
Wij ahsay voor onze externe klanten.
In het dc gebruiken we veeam en onze ontwikkelomgeving altaro maar die willen we uitfaseren


Sent from my iPhone using webhostingtalk mobile app

SpectraIP
21/10/15, 23:51
Gebruik zelf r1soft en een losse FTP server voor de shared webservers.

avanmessen
22/10/15, 07:43
Om onze cloud servers te backupen maken wij gebruik van Veaam.
Zij bieden een (gratis) oplossing om werkstations te backupen naar
een NAS bvb, lokaal of niet, Veeam Endpoint Backup genaamd.

:yes:

Puurhost
22/10/15, 09:35
Wij gebruiken ook r1soft naar grote tevredenheid :)