PDA

Bekijk Volledige Versie : [directadmin]Host aanpassen mysql



chielsen
04/05/14, 21:13
Op een of ander emanier pakt directadmin mijn host setting niet in mysql.con.

Ik heb daar staan:

user=da_admin
passwd=xx
host=xx.34.xx.201

Toch blijft directadmin connecten naar de lokale server ip. Ik krijg een foutmelding op de mysql pagine te zien:
Error connecting to MySQL: Access denied for user 'da_admin'@'xx.81.xxx.174' (using password: YES)

Ik heb al herstart en gezocht naar andere instellingen maar ik kan het nergens vinden. Iemand een idee?

Spyder01
04/05/14, 23:04
Weet je 100% zeker dat het wachtwoord klopt voor de andere server? Daarnaast, heb je wel op de 3389 poort toegang op de andere server vanaf server A?

Mark17
04/05/14, 23:06
Kun je met die gebruikersnaam en wachtwoord wel inloggen vanaf de commandline vanaf de DA server? Bv met mysql -u da_admin -p -h xx.34.xx.201

Dan weet je in ieder geval of er ingelogd kan worden (de rechten zijn nog niet gecontroleerd).

frajaweb
05/05/14, 00:00
Waarschijnlijk ben je een simpele enter vergeten achter het IP-adres. Deze is noodzakelijk!


user=da_admin
passwd=xx
host=xx.34.xx.201


http://help.directadmin.com/item.php?id=140

vDong
05/05/14, 08:04
Error connecting to MySQL: Access denied for user 'da_admin'@'xx.81.xxx.174' (using password: YES)

Aangezien daar een ip staat en geen localhost, weet je zeker dat de hostsetting het probleem is en niet de rechten op de server waar je heen connect?
Ik mag toch hopen dat de default grants voor da_admin alleen vanaf localhost geldig zijn.

chielsen
06/05/14, 13:09
Heel stom die foutmelding was het bericht van de externe mysql server, en die zie inderdaad het ip van de directadmin server. Was inderdaad een fout paswoord..