PDA

Bekijk Volledige Versie : auto suspend user na hoge load



bastingse
21/02/14, 09:05
Bestaat er een plugin voor DA wat er voor zorgt dat wanneer een user hoge load veroorzaakt, deze automatisch ge-suspend wordt?
Via pingdom laat ik nu mijn server monitoren maar weet niet zeker of ik een bericht krijg als de server 'moeilijk' bereikbaar is na b.v. een hoge load veroorzaakt door een user.

dennis0162
21/02/14, 09:10
Standaard kan dat niet of je moet zelf wat gaan knutselen.

CloudLinux is de oplossing voor users die te veel load van de server vragen.

bastingse
21/02/14, 09:49
Aj, da's jammer. Zou een mooie plugin zijn :-) Ik ben helemaal niet zo thuis op dit gebied, maar....

* zijn er partijen die zo'n plugin zouden kunnen bouwen en toepassen in DA ?
* Zou deze plugin dan ook aangeboden kunnen worden op de DA pagina zelf ?
* Wat zou het kostenplaatje zijn ?

Overigens, bedankt voor snelle reactie Dennis!

dennis0162
21/02/14, 09:58
Je moet ook heel je Linux installatie ombouwen om alles te kunnen limiten op CPU, Memory, I/O etc.

CloudLinux kost een paar dollar per maand incl. 27/7 support, voor dat bedrag kan je niet zelf/laten knutselen.

Spyder01
21/02/14, 10:08
Ik zou ook inderdaad kijken naar CloudLinux, wij gebruiken het hier al een aantal maand (ook in combinatie met MySQL Governor) en je kunt daarmee alle users eigen resources geven. Zo heeft een overlast veroorzakende klant geen impact op andere klanten op de server (de overlast veroorzaker krijgt dan een resource limit exceeded). Het moet dan al gek gaan (heel veel klanten tegelijk) wil je een server onderuit krijgen dan.

bastingse
21/02/14, 10:15
Thanks for advice, we gaan eens kijken naar cloudlinux !!

systemdeveloper
21/02/14, 11:52
Wat misschien even een snelle fix is:

Installeer cpulimit en doe iets op deze manier:

cpulimit --pid `ps aux|awk '{if($3 > 80) print $2}'` --limit 20 --lazy

Ik heb dit op een development bak lopen om te voorkomen dat executables gek worden en ik niet meer kan inloggen.