PDA

Bekijk Volledige Versie : Server regio NY?



Marin
15/02/14, 10:17
Morgen! Heeft iemand van de hosters hier een shared hangen in de regio New York?

Hoor het graag!

Michel_Qweb
28/02/14, 16:49
Waarom wil je dat?

Spyder01
28/02/14, 17:31
Waarom wil je dat?

Waarom zou hij dat niet willen? :)

Anyway, in wat voor straal mag het er eventueel vanaf zitten?

Stewie
01/03/14, 11:37
Wij kunnen leveren in de regio Washington DC. Helpt dat ook?

Marin
02/03/14, 11:32
Waarom ik dat wil? Niet zo heel moeilijk. Ik heb een klant in NY die bij ons een website host in Amsterdam. Hij ervaart alleen wat problemen met langere laadtijden van content. Dus heeft mij gevraagd of zijn boeltje verplaatst kan worden naar iets dichterbij. Stewie, stom had jullie ff direct moeten contacten :). Kan je iemand mij ff laten bellen morgen? :)

Spyder, straal is niet zo belangrijk. Het moet qua snelheid beter zijn dan AMS

Sent from my Nexus 5 using webhostingtalk mobile app

cfmweb
02/03/14, 13:44
Is het anders een idee om bepaalde "zware" content in een content delivery network te plaatsen bij Amazon bijvoorbeeld?

Marin
02/03/14, 16:14
Ja zeker. Maar het valt met zware content nogal mee. Gaat voornamelijk om laden van afbeeldingen dat vanuit NY iets langzamer gaat dan gewenst

Sent from my Nexus 5 using webhostingtalk mobile app

The-BosS
02/03/14, 16:44
Ja zeker. Maar het valt met zware content nogal mee. Gaat voornamelijk om laden van afbeeldingen dat vanuit NY iets langzamer gaat dan gewenst.

Is het geen idee om de gratis cloudflare cdn te gebruiken ;) zelfs al is het maar voor een subdomain waar je de afbeeldingen onder brengt.

Marin
02/03/14, 16:53
Is het geen idee om de gratis cloudflare cdn te gebruiken ;) zelfs al is het maar voor een subdomain waar je de afbeeldingen onder brengt.

Ja daar heb je wel een punt ja!

cfmweb
02/03/14, 20:50
De afbeeldingen onder een sudomain bij Cloudflare is inderdaad ook een slimme oplossing. Een Nederlandse Cloud-provider biedt momenteel ook een gratis CDN aan haar klanten. Je kunt dan via een CName record een map aan je domein koppelen en daar de content in plaatsen.
Hoewel men beweert dat dit (net als bij Cloudflare) globaal op een aantal servers geplaatst is ken ik de exacte lokatie ervan niet.

Stewie
03/03/14, 09:04
Dat is niet gratis, je betaald de hoofdprijs voor dataverkeer.

Marin
03/03/14, 10:02
Ik zal Cloudflkare eens onderzoeken. Al zit de doelgroep van de klant in de regio NY. Dat heeft dus eerste prio

Ramon Fincken
03/03/14, 10:56
Ik zou eens met Stijn bellen of MaxCDN pakken, geen cloudflare als het puur om een imagesCDN gaat.

Marin
03/03/14, 10:58
Ik zou eens met Stijn bellen of MaxCDN pakken, geen cloudflare als het puur om een imagesCDN gaat.

Ja, ik ga inderdaad Stijn contacten. Had daar niet aan gedacht :)