PDA

Bekijk Volledige Versie : Dovecot sieve module error



MortyDot
05/11/13, 10:18
Goeie morgen iedereen,

Zins vannacht wil onze dovecot service niet meer starten. Bij het starten geeft hij deze error:

Starting dovecot: doveconf: Error: Module is for different ABI version 2.2.ABIv6(2.2.6) (we have 2.2.ABIv7(2.2.7)): /usr/lib/dovecot/settings/libmanagesieve_login_settings.so

Met daarbij een error vanuit de config file dat hij sieve protocol niet herkent. Het verwijderen van dit protocol lost het opstarten op, maar googlen hierop levert niks op.

Kan iemand mij mee vertellen waar dit voor is en waaruit deze error in eens komt? :-)

Met vriendelijke groeten,
Sven

Mark17
05/11/13, 11:54
Wanneer is Dovecot voor het laatst bijgewerkt op je server? Als je geen idee hebt kan het handig zijn je systeembeheerder te raadplegen. Hierna moet de Sieve module opnieuw geïnstalleerd worden met versie 2.2.ABIv7(2.2.7).

MortyDot
05/11/13, 13:28
Probleem is opgelost,

Het was inderdaad een update van custombuild (geautomatiseerd). Een plugin die zorgde voor sorteren van mail met filters was dus de oorzaak.

Dank je voor je reactie mark!