PDA

Bekijk Volledige Versie : SPOED: Escalatie .com domeinnaam



pascalweb
03/04/13, 09:18
Beste mensen hier op het forum,

Ik zit met een probleem.
Voor een klant heb ik een .com domeinnaam geregistreerd (welke op verzoek per PM is te verkrijgen).
Nu is het zo dat de huidige registrar op alles weigerd om mee te werken met het verstrekken van een authorization code waardoor ik dus mijn klant de domeinnaam niet meer kan gebruiken.

Stappen die ik al heb ondernomen:
-> Contact gehad met ICANN, zij verwijzen mij door naar EPAG gezien hun de uiteindelijke registrar zijn naar yourdomainnameregistrar.com schijnbaar.
-> Mail verstuurd naar EPAG gezien er geen telefoonnummer van hun bekend is, maar na 1,5 week nog altijd geen reactie.
-> Laatste mail verzoek naar de partij gestuurd voor het verstrekken van de token waar de domeinnaam staat (Geen reactie)
-> Contact gehad met een nieuwe provider om na te vragen of er een mogelijkheid is voor een escalatie maar zij kunnen niks voor mij doen schijnbaar dus mag ik volgens hun het domeinnaam als verloren beschouwen.

Is er iemand die mij kan helpen deze domeinnaam terug in eigen hand te krijgen?
Ik ben zowel de houder als administratieve contact en ook de technische contact als bedrijf zijnde.

Ik hoop dat iemand mij kan helpen, voor meer informatie kun je mij een mail sturen: pascal@gordebekesolutions.nl.

Met vriendelijke groet,

Pascal Gordebeke

®on
03/04/13, 09:56
FAX transfer via de nieuwe registrar in laten zetten. Je nieuwe provider (registrar) zou ik niet serieus nemen, als men stelt niets te kunnen/willen doen. Een fax transfer is zo gedaan, mist je alle juiste informatie aanlevert.

pascalweb
03/04/13, 10:18
Zou je mij wat meer info kunnen geven betreft deze procedure gezien ik daar niks over kan terug vinden op internet?

Magus
03/04/13, 11:03
To make sure your domain name can be transferred, check the following:

The domain name has been registered for at least 60 day.
The Registrant contact information has not changed for at least 60 days.
The domain name is not in "client update prohibited" status.

Fax involves assembling and faxing identity verification and a list of domains to transfer.


Indien het domein hieraan voldoet, en de administratieve contactgegevens kloppen met uw persoons/bedrijfsgegevens, is een fax-transfer mogelijk. Uw nieuwe registrar kan deze voor u uitvoeren. U dient hiertoe de gegevens aan te leveren die hiervoor nodig zijn. De nieuwe registrar kan u aangegeven welke gegevens dit zijn. (oa legitimatiebewijs, de betreffende domeinnaam etc)

pascalweb
03/04/13, 11:07
Beste Magus,

Kun jij mij hierbij helpen? Want welke provider ik ook contacteer ze hebben niet gehoord van een fax transfer of mogelijke escalatie, ze blijven zeggen dat het via een procedure met een advocaat moet.

patrickekkel
03/04/13, 11:09
dan vraag ik mij af welke registrars jij hebt aangesproken.

pascalweb
03/04/13, 11:14
Beste Patrick,

Ik heb contact gehad met Hostnet en nog wat andere grote bedrijven.
Kun jij mij hier toevallig wel mee helpen, kun je mij een PM sturen met jou telefoonnummer?

Groetjes,
Pascal

pascalweb
03/04/13, 11:23
Beste Patrick,

Ik heb contact gehad met Hostnet en nog wat andere grote bedrijven.
Kun jij mij hier toevallig wel mee helpen, kun je mij een PM sturen met jou telefoonnummer?

Groetjes,
Pascal

Keizer
03/04/13, 11:40
Naar mijn weten heeft het met lock en zonder EPP-code geen zin om een fax transfer op te starten.

Als iemand daar anders over denkt hoor ik dat graag :)

dreamhost_nl
04/04/13, 20:09
@pascalweb: Tel.nr. van EPAG per PM verstuurd.