PDA

Bekijk Volledige Versie : ipadressen nameservers



brooss
06/02/13, 19:37
Hallo allemaal,

Ik heb op dit moment 1 ip-adres gekregen van het datacenter waar mij webserver draait. Nu heb ik dus problemen om de domeinnamen die via registrar TransIP gedaan zijn op mijn server te krijgen. Ik heb in DirectAdmin bij 'administrator setting' de nameservers ns1.xxx.nl en ns2.xxx.nl ingevuld.

Ik begrijp nu na eea nazoeken dat ik dus 2 extra IP-adressen aan moet vragen bij het datacenter? 1 voor de eerste nameserver en 1 voor de 2e nameserver? En dat ik deze ip-adressen dan handmatig toe moet voegen in DA ?

Klopt dit?

alvast bedankt!

dreamhost_nl
06/02/13, 19:42
Gebruik gewoon de DNS servers van je registrar. Scheelt je een hoop kopzorgen en je domeinnaam zal nog wel kunnen resolven in geval je web server "down" is.

brooss
06/02/13, 19:45
ja dat had ik dus gedaan,maar als ik dan een van mijn domeinnamen intyp, dan krijg ik een TransIP-pagina te zien......hoe los ik dat op dan?

patrickekkel
06/02/13, 19:58
Je moet nog wel in je dns de juiste ip adres instellen.
Doe je dat niet dan pointen ze idd naar een transip pagina

brooss
06/02/13, 20:01
gevonden!

patrick bedankt ik ga je morgen nog even bellen ivm URLRewrite en SOAP client op mijn CentOS server

thnx!

The-BosS
10/02/13, 14:11
Waarom niet gewoon TransIP als secundaire nameservers gebruiken, zo kan je in directadmin al je aanpassingen doen en neemt TransIP deze gewoon over via een AXFR update.