PDA

Bekijk Volledige Versie : [GEVRAAGD] Systeembeheerder fulltime of partime en per direct, Almere



mccs
12/12/12, 16:40
Wij zoeken een systeembeheerder voor 5 ,4 of 3 dagen in de week. (profiel: starter of ervaren professional, tijdelijk contract met optie tot vast verband)

Je zult verantwoordelijk zijn voor het systeembeheer van een aantal opdrachtgevers en je werkt mee met het ontwikkelen van nieuwe producten en diensten. Dit is een functie waar je als automatiseerder in hart en nieren echt een uitdaging zult vinden.

We zoeken een kandidaat met een MBO / HBO denk- en werkniveau; en bij voorkeur ervaring als systeembeheerder. Heb jij aantoonbare ervaring met één of meer van deze punten: datacenter, cisco, vitualisatie, vmware, hyper-v, microsoft, linux, windows, servers, scripting, php, directadmin, en ben jij pragmatisch ingesteld en kun je zelfstandig werken? Neem dan Contact met ons op en stuur je c.v. mee.

Locatie kantoor : Almere
Regio : Randstad, flevoland, utrecht, amsterdam, almere, lelystad

Om te Reageren stuur je motivatie en CV naar Jan@MCCS.nl

Managed Central Computing Systems (mccs.nl)
+31(0)882356200

Pantsy
12/12/12, 16:45
Is het niet meer een allrounder waar jullie naar op zoek zijn? Deze indruk krijg ik een beetje als ik kijk naar de ervarings punten.

mccs
24/12/12, 13:51
Is het niet meer een allrounder waar jullie naar op zoek zijn? Deze indruk krijg ik een beetje als ik kijk naar de ervarings punten.

Pantsy, Bedankt het is inderdaad een goeie allrounders profiel: netwerken, switches, vlans, firewalls, virtualisatie, windows, linux, hosting apps, databases, exchange, troubleshooting, scripting, telefonie, voip etc noem het maar op.. diverse kleine en grote klant omgevingen.. het instaat zijn om de klant van A t/m Z te willen en kunnen assisteren..

In mijn mening is een beetje systeembeheerder ook echt een allrounder.. of noem het een system of network engineer.. met een vleugje consultancy want een klant heeft ook graag een goed stukje advies.

mccs
27/01/13, 11:06
Beste potentiële Kandidaten.

We hebben een collega gevonden voor deze functie. Echter een open sollicitatie kan altijd, Linux en allround beheerders (windows,linux,storage,netwerk,zfs, nexenta,vmware)

Alvast bedankt

MCCS