PDA

Bekijk Volledige Versie : Gratis test server



Alexander
23/10/12, 00:08
Aangezien ColoCenter (www.colocenter.nl) een nieuw datacenter is moet er natuurlijk wat vertrouwen gewonnen worden. Niets beter dan uit eigen ervaring dit mee te maken. Vandaar dat we een aanbieding hebben om een maand lang gratis een test server op te hangen. Een paar kleine voorwaarden:

-De server verbruikt deze maand max 170 kWh, wat overeenkomt met circa 1 ampere. Meer mag, maar het extra wordt afgerekend tegen gebruikte kWh's tegen €0,16/kWh.
-De server verbruikt max 5 mbit gemiddeld. De verbinding is uncapped, dus bursten kan.
-Deze actie heeft geen recht op 24/7 access. Tijdens kantooruren kunt u op aanvraag bij uw server. Remote reboot is wel mogelijk.
-Elke gewenste ingangsdatum mogelijk
-Illegale activiteiten zijn uiteraard niet toegestaan
-Ook zijn bijv. seedboxen zijn niet toegestaan

Neem contact op per mail of pm om van deze actie gebruik te maken!
Alleen een rondleiding is natuurlijk ook mogelijk, maar leg dan voor de zekerheid een server achterin de auto. Als het bevalt kan je hem meteen ophangen :)

Locatie:
Heliumstraat 200, Zoetermeer (bel/mail/pm voordat je langskomt)

patrickekkel
24/10/12, 09:28
Alexander,

Maar dit is iets dat kan elke klant voor elkaar krijgen bij een Colocatie aanbieder.

Maar een andere vraag als ik geen gebruik wil maken van jullie aangewezen Netwerk aanbieders.
Is het dan mogelijk om zelf aanbieders te zoeken waarmee ik wel zou willen werken ?

Alexander
24/10/12, 10:40
Alexander,

Maar dit is iets dat kan elke klant voor elkaar krijgen bij een Colocatie aanbieder.
Dat kan zo zijn, maar dan moet je er wel om vragen, en niet elke aanbieder doet dat, of rekent dan in ieder geval nog stroom af. Het idee is in ieder geval dat het bekend is dat het kan.



Maar een andere vraag als ik geen gebruik wil maken van jullie aangewezen Netwerk aanbieders.
Is het dan mogelijk om zelf aanbieders te zoeken waarmee ik wel zou willen werken ?

Ook hier zijn mogelijkheden. Eurofiber en signet behoren waarschijnlijk op korte termijn tot de mogelijkheden om daar diensten van af te nemen. NL-IX zal begin van het nieuwe jaar een POP gaan openen bij ons. Daarnaast kan er via een wavelenght alle diensten die op de R-IX worden aangeboden ook worden afgenomen. Verder zijn wij nog op zoek naar partners op dit vlak, dus als mensen zich hier geroepen voelen, kom ook gerust praten. Er zijn dus zeker mogelijkheden.

Groeten,

Alexander