PDA

Bekijk Volledige Versie : httpd.conf aanpassing DirectAdmin



Huib
27/08/12, 00:01
Hoi,

Voor een directadmin klant moet ik een aanpassing doen in httpd.conf (ik ben cPanel gewend) en deze aanpassing zou aangepast worden elke keer als er een update gebeurd.

DirectAdmin heeft hierover een manual maar als ik deze volg dan loopt apache vast dus ik doe waarschijnlijk wat verkeerd.

Kan iemand uitleggen hoe ik de volgende code vertaal naar een code die ik kan gebruiken in DirectAdmin? (http://help.directadmin.com/item.php?id=3)

<VirtualHost xx.xx.xx.xx:80 >


ServerName www.xxx.xxx.nl

ProxyRequests Off
ProxyPreserveHost On
ProxyPass / http://localhost:8080/
ProxyPassReverse / http://localhost:8080/

</VirtualHost>

In cPanel werkt het normaal, Directadmin geeft errors.


Thanks

Boyke
27/08/12, 09:11
Misschien iets te voor de hand liggend, maar zijn Apache proxy modules aanwezig?

Huib
27/08/12, 10:12
Yep die zijn geinstalleerd, als ik deze code gewoon in de httpd.conf invoer is het ook geen probleem, maar dan is het weg bij elk nieuw subdomein dat aangemaakt word.

Daarvoor moet het via het controlepaneel, maar dat is in een ander formaat?

Flaxe_eu
27/08/12, 10:34
formaat is volgens mij gewoon hetzelfde.

Wat voor error geeft DA ?

t.bloo
27/08/12, 10:44
maar dan is het weg bij elk nieuw subdomein dat aangemaakt word.

???

Je moet natuurlijk niet zelf de /etc/httpd/conf/httpd.conf met hand editen. Je kunt vhost templates maken in /usr/local/directadmin/data/templates/custom/virtual_host2.conf maar dat is wel heel erg RTFM dus dat bedoel je vast niet.

ju5t
27/08/12, 11:58
Je kunt toch


ProxyRequests Off
ProxyPreserveHost On
ProxyPass / http://localhost:8080/
ProxyPassReverse / http://localhost:8080/

in de custom httpd config van de gebruiker zetten?

Keizer
27/08/12, 12:30
@getUP maar dat gaat per domein en niet per gebruiker toch?

je zou het wel in de template kunnen zetten, maar dan krijgt elke subdomein het op die server, en dat is zeker niet de bedoeling?

ju5t
27/08/12, 12:57
Ja, dat gaat per domeinnaam.