PDA

Bekijk Volledige Versie : nplus1 al heel de dag plat



Martijnk
06/04/12, 22:22
Ik host twee co-located servers bij nplus1.nl, een uur of 9 geleden ging heel het netwerk plat, mijn servers en ook hun website en DNS servers liggen eruit.
GSM van de eigenaar staat uit en het kantoor telefoonnr. is uitgeschakeld.

Iemand enig idee? Begin mezelf toch wel zorgen te maken er is geen teken van leven meer.

swedendedicated
06/04/12, 22:23
Volgens max: geen storing onderhoud aan site. Mja pay monkeys get peanuts he?

Martijnk
06/04/12, 22:31
Gokje, Max B is met de noorderzon vertrokken omdat hij de rekening niet kon betalen?

Pay monkeys get peanuts.

Ik hoop het niet want ik heb daar voor 4000 euro aan hardware staan, net aangeschaft.

Martijnk
06/04/12, 22:42
Volgens max: geen storing onderhoud aan site. Mja pay monkeys get peanuts he?

Kreeg net ook bericht dat ze druk bezig zijn, en hoezo pay monkeys get peanuts? Dit is echt de eerste keer dat het eruit ligt. Ben echt tevreden over nplus1 alleen de communicatie in deze had wat beter gekunt in de vorm van een berichtje op deze site.

justinG
06/04/12, 22:42
Weet je ook dat Nplus1 al gemiddeld in 10 datacenters heeft gezeten? En daarvan 9 niet heeft betaald en nu ook in het 10de datacenter is afgesloten?
Ook zijn ze al 10x van bedrijfsnaam veranderd.

Dat je het even weet:)

Martijnk
06/04/12, 22:50
Weet je ook dat Nplus1 al gemiddeld in 10 datacenters heeft gezeten? En daarvan 9 niet heeft betaald en nu ook in het 10de datacenter is afgesloten?
Ook zijn ze al 10x van bedrijfsnaam veranderd.

Dat je het even weet:)

Nee dat wist ik niet, maar ik wil ook niet overhaast mijn conclusies gaan trekken nu door wat een paar mensen zeggen op een internet forum.

Zoals ik zei ik ben altijd tevreden geweest over de service dus ik wacht de officiele verklaring wat betreft de downtime nog even af.

justinG
06/04/12, 23:03
Zou ik inderdaad niet doen.

t.bloo
06/04/12, 23:19
j-d-v van N+1 Internet Solutions (CompanyTotal) las hier een half uur geleden ook mee, dus misschien kan hij vertellen wat er aan de hand is?

T. Verhaeg
09/04/12, 13:04
Lijkt inmiddels weer up te zijn, nog geen verklaring bekend? Misschien paaseitjes aan het zoeken geweest?

Yourwebhoster
09/04/12, 13:04
Ben je inmiddels weer online? Nplus1.nl is weer bereikbaar; alle paaseitjes zijn zeker gevonden:)

Martijnk
09/04/12, 16:12
Ben je inmiddels weer online? Nplus1.nl is weer bereikbaar; alle paaseitjes zijn zeker gevonden:)

Yep, alles werkt weer aan mijn kant, sinds gisterenochtend. Informatie over de storing zou ik later krijgen, ben toch wel benieuwd naar de oorzaak nu maar ik ben vooral blij weer online te zijn.

Als ik sommige reacties hier lees vind ik het achteraf wel een beetje jammer dat ik dit topic moest openen maargoed, ik had niet zoveel keuze meer na een dag lang radiostilte. Achteraf blijkt dan dat hun VOIP centrale en email er ook uit lag, wellicht kunnen ze dat in de toekomst wat meer redundant maken zodat ze iig nog met hun klanten kunnen communiceren.

systemdeveloper
09/04/12, 18:09
...wellicht kunnen ze dat in de toekomst wat meer redundant maken.

Je weet waar n+1 voor staat, he? http://en.wikipedia.org/wiki/N%2B1_redundancy

Imtek
09/04/12, 20:29
Lol en ook de Leasweb foto's in de header images.... :)

ItsMrBlue
05/10/12, 18:47
Ik heb voor Max Boralevi (N+1) een tijdje "gewerkt" en als ruil kreeg ik een dedicated server die telkens uitviel (en ik de rekening kreeg) en daarna een vps die gewoon uitgezet werd en/of verwijdert wel als meneertje dat wou.

Max is gestopt met N+1 omdat hij de rekeningen in het datacenter; EvoSwitch in Dronten niet meer kon betalen en als laatst het Gyrocenter in Amsterdam.

Overigens werd ik gedwongen goede recensies te schrijven op ISPGids anders zou hij mij persoonlijk op komen zoeken op mijn huis adres om mij "een lesje te leren". Meneertje beweert nu te zeggen dat hij gestopt is met webhosting en een drugszaak in Amsterdam heeft. Bij vragen PM me maar! Ik heb antwoord op alle vragen!

Spyder01
05/10/12, 19:08
Het scheelt dat Evoswitch niet in Dronten zit :smartass:

Dutchboy
05/10/12, 19:44
Ik heb hetzelfde met Max Boralevi. Ik werd klant bij hem en had net alles voor elkaar en toen bleek dat hij bij serverius in Dronten niks had betaald. Binnen 2 weken werdt ik verhuisd. Vanaf dat moment alleen maar problemen gehad. Hij was nooit bereikbaar.

pierce
05/10/12, 20:03
om mezelf maar even te quoten uit een ander Boralevi topic:


Tja, zal ook niet de eerste keer (en zeker niet de laatste keer) zijn dat er problemen met deze gebruiker zijn...
Hopelijk krijg je je apparatuur snel en ongeschonden terug.

Lees meer: http://www.webhostingtalk.nl/netwerk-storingen-en-updates/174775-nplus1-al-down-2-weken-host-niet-bereikbaar-aangifte-doen.html#ixzz28RdlYm7J

Zal ik maar een macro'tje maken van het knippen en plakken? :X

ItsMrBlue
05/10/12, 23:21
@Spyder01 Mijn excuses, ik bedoelde Serverius, zit een beetje in de war met mijn vorige werkgever; CompanyTotal (wat later door Max is overgenomen).

@Dutchboy Ik heb op de helpdesk een hele tijd gezeten bij max en er waren problemen met het mailverkeer. Ik wil je best een keer telefonisch te woord staan om het een en ander uit te leggen als je dit graag wilt. Ik heb Max een aantal keer aangesproken op de forum posts en hij beweerde dat er dit keer niks aan de hand was, tot ik zjin e-mails las die binnenkwamen op info@nplus1.nl, hierin stonden een aantal aanmaningen van TransIP, Serverius en Gyro datacenter te Amsterdam.

Wanneer er vragen zijn beantwoord ik deze graag via PM of via een reply op deze topic.

patrickekkel
06/10/12, 00:07
Algemeen bekend bij deze partij dat zij slecht zijn in hun facturen betalen

ItsMrBlue
06/10/12, 00:17
Max geeft liever geld uit aan zijn joints/drugs dan aan zijn "toekomst" denk ik?

patrickekkel
06/10/12, 00:31
Daar kan ik niet over oordelen natuurlijk, wel jammer dat andere mensen hier de dupe van zijn.

ItsMrBlue
06/10/12, 10:33
Mijn school had zelf ook 60 euro betaald voor shared webhosting voor een jaar, die heeft Max ook stopgezet na een ruzie met mij (omdat ik hem niet geloofde), terwijl dat er toch echt buiten stond.

Volgends de politie gaat dat via het Civiele recht en moest ik kijken op MijnPolitie.nl (http://www.mijnpolitie.nl/) voor meer informatie en aangifte van internet aankopen.

Misschien een tip voor Martijn en andere die de dupe van Max z'n praktijken zijn.

Indien er vragen zijn; PM me gerust!

Dezo
06/10/12, 11:25
Even wachten op locatie 11 :)

patrickekkel
06/10/12, 11:35
Even wachten op locatie 11 :)


Nog even en men kan gebruik gaan maken van datacenters in polen :)
Want in nederland zijn ze ondertussen al wel bekend.

ItsMrBlue
06/10/12, 12:36
"ze" is niet waar, Max doet alles alleen en soms met hulp van één van zijn vrienden, Michel.

Ik zal wel het een en ander voor jullie uitzoeken door contact te zoeken met Max (via whatsapp).

Pantsy
06/10/12, 19:37
Let wel even op dat dit topic niet een kinder gehalte krijgt, het gaat die richting al een klein beetje op naar mijn mening.

davinci
07/10/12, 18:16
Ik zal wel het een en ander voor jullie uitzoeken door contact te zoeken met Max (via whatsapp).
Daar vraagt hier helemaal niemand om hoor...

Alexander
07/10/12, 21:18
Daar vraagt hier helemaal niemand om hoor...

En ik denk ook dat max dit ook kan lezen en nu niet echt vriendjes meer met je is. Dus je zal weinig reactie van hem krijgen.

Dit topic was overigens van enkele maanden terug, en het was een afgedane zaak. Vind het een beetje op een natrap/rancune actie lijken.

ItsMrBlue
08/10/12, 15:23
@Alexander als dat het geval is, mijn excuses. Zag nergens een reactie of een slotje staan dat het compleet was.

MediaServe
08/10/12, 15:35
Ondertussen doet de website nog steeds niets..

http://www.nplus1.nl/

patrickekkel
08/10/12, 15:45
http://www.intodns.com/nplus1.nl

ItsMrBlue
08/10/12, 16:05
De website van N+1 zal niet meer online komen, Max werdt het te heet onder de voeten en die heeft N+1 gesloten, hij heeft nog 1 server hangen voor privé gebruik.

Alexander
08/10/12, 17:49
De laatste reactie van TS (MartijnK) geeft toch duidelijk aan dat hij uit de brand is. Daarnaast was de laatste post van een half jaar terug. Voor een storing topic hoop ik toch wel dat het dan een afgedane zaak mag zijn.
Topics worden hier verder niet/nauwelijks gesloten, tenzij het teveel roddel en achterklap wordt. Wat mij betreft mag deze wel op slot.

Pantsy
08/10/12, 18:06
Is inderdaad het beste Alexander, dus bij deze op slot.