PDA

Bekijk Volledige Versie : [Gezocht] Iemand met Joomla en PHPBB ervaring



klukkeshot
07/07/11, 11:40
Voor een aantal websites ben ik op zoek naar iemand die deze kan ontwerpen en bouwen. Een voorbeeld is te zien op www . nico66s . it.
Denk je dat jij dit kan, laat dan een berichtje achter op klukkeshot@hotmail.com

Prijs in overleg.

P.S. Als je denkt dat er betere combinaties mogelijk zijn dan Joomla en PHPBB dan hoor ik dat graag.

ilnee
07/07/11, 17:27
Het voorbeeld dat je aanhaalt bevat geen Joomla, maar is een combinatie van WordPress en phpBB. Bedoel je met ontwerpen het grafische aspect, het technische of beide?

Er zijn overigens ook commerciële, kant en klare oplossingen zoals IP.Board + IP.Blog of vBulletin Publishing Suite. Welke functionaliteit/eigenschappen zoek je precies?

klukkeshot
08/07/11, 09:58
Het gaat er mij om dat ik uiteindelijk de inhoud zelf kan beheren met een cms systeem. En daarnaast moet het forum naadloos in de website geïntegreerd zijn. Is de software die je noemt hiervoor beter geschikt dan de gratis software?

Met welke software kan jij overweg?

ilnee
08/07/11, 11:58
WordPress (blog/CMS) en vBulletin (blog/CMS/forum) werk ik dagelijks mee. Joomla en phpBB ken ik redelijk, maar heb ik al een tijd niet meer mee gewerkt. De IP producten heb ik nooit gebruikt als beheerder/ontwikkelaar.

Mijn gekleurde mening: voor een naadloze integratie zou ik voor vBulletin of de IP producten kiezen. Bij een combinatie van verschillende pakketten (bijvoorbeeld WordPress + phpBB) ben je óf afhankelijk van plugins (bridges) óf ben je behoorlijk wat tijd kwijt aan het zelf schrijven van een bridge. Bovendien is het maar de vraag hoe het zit met de ondersteuning nadat één van de twee pakketten een update krijgt. Een nadeel van vBulletin of IP is wel de aanschaf van de licentie.

vBulletin heeft bovendien als (groot) voordeel een zeer goed plugin-systeem, wat het uitbreiden en aanpassen van functies erg vergemakkelijkt. Ook het templating-systeem zit erg goed in elkaar.

klukkeshot
12/07/11, 08:11
Kan je voorbeelden geven van websites met vbulletin waarin het forum goed is geïntegreerd?

ilnee
12/07/11, 19:02
Zeker. Het zijn misschien niet de mooiste voorbeelden, maar ze geven allicht een indruk van de mogelijkheden:
vBulletins eigen website (https://www.vbulletin.com/forum/content.php) (forum (https://www.vbulletin.com/forum/forum.php))
Sencha (http://www.sencha.com/) (forum (http://www.sencha.com/forum/))
Audi-Sport.net (http://www.audi-sport.net/) (forum (http://www.audi-sport.net/vb/forum.php))
Test Your Might (http://testyourmight.com/) (forum (http://testyourmight.com/forum/forum.php))
Complete VB (http://www.completevb.com/) (forum (http://www.completevb.com/support/))
Hier (https://www.vbulletin.com/links.php) zijn er nog meer te vinden.