PDA

Bekijk Volledige Versie : Document root aanpassen



webgarant
21/10/10, 15:06
Hallo,

Ik verkoop verschilende webhosting paketten. Bij 1 pakket zit er een cms bij inbegrepen. Om de template samen te laten lopen met de cms moet de site via een bestand lopen die de template gecodeerd.

Als ik een nieuwe user maak en je gaat naar het domein zal die naar het volgende path gaan: /home/wg0/domains/wg0.nl/public_html/ dit moet ik veranderd worden naar een algemeen path: /var/www/html/

Ik kan dit veranderen in het volgende bestand: /usr/local/directadmin/data/users/wg0/httpd.conf. In dit bestand kan ik de document root aanpassen, deze heb ik dus veranderd in /var/www/html/

Na het restarten van httpd krijg ik een witte pagina te zien: www.wg0.nl terwijl in /var/www/html/index.php het woord test staat. Domeinen die geen appart account hebben gaan naar hetzelfde path en dan zie je wel 'test' (voorbeeld www.wg1.nl)

Ik hoop dat jullie me kunnen helpen.

marsipulami
21/10/10, 15:15
heb je de virtual host voor dat domein ook veranderd?

webgarant
21/10/10, 15:18
Nee, waar kan ik dat doen?

webgarant
21/10/10, 15:52
Probleem is opgelost. Hij liet een witte pagina zien omdat het wordt test in php geschreven was, maar in het pakket stond php uitgeschakeld.

webgarant
22/10/10, 11:54
Is het ook mogelijk om alleen html en php pagina`s te laten doorverwijzen naar een andere documentroot dan alle andere extenties?