Bekijk Volledige Versie : TransIP alternatief
Ik had gisteren een account aangemaakt bij TransIP. De prijs van hun domeinnamen en de positieve reacties over het gebruiksgemak van hun interface spraken mij aan. Ik wou meteen enkele domeinen registreren. Nu blijkt dat ik vanuit België geen domeinnamen kan registreren bij TransIP. Ik moet eerst een Nederlands rekeningnummer hebben.
Ik zie het niet meteen zitten naar Nederland heen en weer te rijden voor een rekeningnummer. Aangezien TransIP niet wil weten van visa, paypal of overschrijving rest mij niets anders dan naar een waardig alternatief te zoeken.
Ik ben al even bezig maar blijkbaar zoek ik niet goed want ik kan geen registrars vinden die op het prijsniveau van TransIP zitten? Ik zou vooral .be en evt. .nl domeinen willen registreren. Zijn er mensen met ervaringen?
Open provider accepteert in ieder geval overboekingen en creditcard. Zij werken met een pre-payd systeem, dus je moet wel saldo vooraf storten. Is in.be niets voor als je in België zelf zit?
mijndomeinreseller.nl ...
DotDns.be al eens bekeken?
Ik heb goede ervaringen met Bnamed.
Bnamed noem ik nu niet echt competitief met prijzen van €30 voor een .be domein. Ik heb trouwens al erg slechte ervaringen met hen gehad in een ver verleden.
Bedankt voor de overige reacties, ik kan in ieder geval al wat verder nu.
Sinds deze week ben ik overgestapt op MijnDomeinReseller.nl
Erg tevreden tot nu toe :-) Prijzen zijn ook netjes, vooral als je een betaald account hebt ^^
Er is een API en wordt zo nu en dan ook uitgebreid. Aan de API ben ik nog niet begonnen, maar vrijwel alles realtime. Ik weet zo even niet wat niet realtime is in ieder geval.
Is in.be niets voor als je in België zelf zit?
Wij gebruiken ook in.be, welliswaar voor .be domeinen. Ze doen uiteraard ook .nl tegen goede prijzen. Ben er zeer tevreden over.
Hier ook op zoek naar een alternatief omdat we een beetje ziek worden van de support van TransIP (zoals domeinen die opeens weg zijn...).
Nu aan het kijken naar mijndomeinreseller maar volledig whitelabel lijkt niet te kunnen (je ziet in de WHIOS mijninternetoplossing).
Bnamed noem ik nu niet echt competitief met prijzen van €30 voor een .be domein. Ik heb trouwens al erg slechte ervaringen met hen gehad in een ver verleden.
Bedankt voor de overige reacties, ik kan in ieder geval al wat verder nu.
Die 30,- voor een .BE was dan toevallig ook van eerder zeker? Aangezien het nu veel goedkoper is.
Hier goeie ervaringen met WiseDRS.nl van Wiseadvise.nl. Hier kan je vooruit betalen per bank, iDeal en PayPal. Zeker de moeite om even naar te kijken. Ook niet onbelangrijk is de erg fijne en snelle support die je hier krijgt.
Wij werken met Domain Name Registry is wel super snel en werken met een XML koppeling. Prijzen zijn scherp.
registratiecentrale.nl perfecte service, perfecte prijzen en ieder jaar maar weer blijvend dezelfde lage prijzen.
wij zijn ook reeds meerdere jaren tevreden klant bij In (http://www.inforbusiness.com/index.php?id=114)
mvg
Kristoff
wbakker-letsgoonline
23/12/09, 10:09
Misschien eens kijken bij Oxxa.com? Adverteren ook op dit forum.
-knip Janneman-
Spammerdespam
-knip Janneman-
Plaat voor je hoofd