Bekijk Volledige Versie : BaanBank.nl (1997), ProVoice.nl, Vizuo.nl, InktOp.nl, Impreso.nl en Bundelactie(s).nl
Enkele mooie namen, waaronder baanbank.nl uit 1997!
Startbod bedraagt 12,50 per domeinnaam.
Opbieden met minimaal 5 euro per domeinnaam
BIN 50 euro per domeinnaam.
Actie: 3 halen, 2 betalen. Bied je de BIN op 3 namen, dan betaal je niet 150 euro maar slechts 100 euro!
Met vriendelijke groet,
Davey Lodder
12,50 op ProVoice.nl op DomeinForum (03:40).
12,50 op BaankBank.nl op DomeinForum (17:50)
dvanhelvoirt
02/11/09, 18:13
Bij deze bied ik:
baanbank.nl: 17,50
inktop.nl: 12,50
provoice.nl: 17,50
Sorry, maar de bieders van BaanBank.nl en ProVoice.nl hadden al de veiling gewonnen op de desbetreffende domeinnamen, ik kan uw bod op zowel baanbank als provoice dus niet accepteren. Uw bod van 12,50 staat genoteerd.
PS: Mochten de kopers van BaanBank en ProVoice het laten afweten, dan informeer ik u hier over.
dvanhelvoirt
03/11/09, 08:50
Ik zag idd net te laat dat de 24 uur verstreken waren. Excuses.
Mijn bod van inktop.nl resteert.
Nog een kleine 2 uur te gaan voor InktOp.nl!
BaanBank.nl is verkocht, en ik heb nog geen reactie van de bieder op ProVoice.nl
Nu tevens sportprogrammas.nl te koop! (TransIP)
ProVoice.nl nog geen reactie, evenals InktOp.nl
ACTIE:
De volgende domeinamen mogen nu direct weg voor 10 euro p/stuk!
Akoo.nl
Bundelactie.nl
Bundelacties.nl
Clownloads.com
DiamantMarkt.nl
DomeinenZoeken.nl
Eatwise.nl
Ewaa.nl
Flurt.nl
Impreso.nl
Jeweeted.nl
Jube.nl
Klantenreacties.nl
Koopkabels.nl
MovieGround.nl
Pango.nl
Preon.nl
PriveTV.nl
Smilo.nl
Sportprogrammas.nl
Vizuo.nl
Voetbalkampioenschap.nl
MediaServe
04/11/09, 18:32
€ 22,50 euro voor provoice.nl
MediaServe: Genoteerd, oorspronkelijke winnaar van de veiling reageert niet meer, dus ik noteer jouw bod.
Jube.nl verkocht!
InktOp.nl verkocht, nog 4 uur te gaan voor ProVoice.nl!
Triloxigen
07/11/09, 16:49
Dit topic is misleidend.
Ondanks dat de SIDN aangeeft dat het domeinnaam voor het eerst geregistreerd is, wil niet zeggen dat ze ook al geregistreerd zijn!
Sommige zijn er op 1 november 2009 opnieuw geregistreerd
Dit topic is misleidend.
Ondanks dat de SIDN aangeeft dat het domeinnaam voor het eerst geregistreerd is, wil niet zeggen dat ze ook al geregistreerd zijn!
Sommige zijn er op 1 november 2009 opnieuw geregistreerd
Klopt, sommige domeinnamen zijn gedropcatcht. Maar het gaat er toch om wanneer een domeinnaam voor het eerst zijn geregistreerd, omdat oude domeinnamen eerder hoog ranken?
Triloxigen
07/11/09, 18:33
Klopt, sommige domeinnamen zijn gedropcatcht. Maar het gaat er toch om wanneer een domeinnaam voor het eerst zijn geregistreerd, omdat oude domeinnamen eerder hoog ranken?
Maar niet als ze al enige tijd uit de roulatie zijn. zoek ook maar eens op de backlinks. Die zijn er door Google allang uitgegooid, een domeinnaam welke een geschiedenis heeft is interessant. Maar nonactief is een domeinnaam net zo waardeloos.
Maar laten we er niet al te ver over doorgaan, mssn punt om de regels hierop aan te passen?
@Maarten: de eerste registratie datum is voor sommige mensen seo technisch interessant, ongeacht of ze 40 dagen even helemaal weg zijn geweest.
Niets misleidends aan dus, en jij zou als geen ander moeten weten dat je je in moet houden met dit soort "meningen".
ONTOPIC DUS!