PDA

Bekijk Volledige Versie : apache, meerdere aanvragen ivm subdomein?



easy2host
15/09/09, 17:02
Indien je een website host, bijvoorbeeld www.domein.nl en een bezoeker opent deze pagina dan is dit 1 request op apache.

Deze gebruiker heeft media.domein.nl gebruikt voor zijn opslag van afbeeldingen.

Situatie
op www.domein.nl staat de index.html en hierin worden 50 afbeeldingen geladen, allemaal vanaf http://media.domein.nl/

is het dan 1 request op www.domein.nl en 50x op media.domein.nl? of
1x op www.domein.nl en 1x op media.domein.nl om alle afbeeldingen in 1x op te halen?

Indien het 1x op www.domein.nl is en 50x op media.domein.nl hebt belast je in mijn optiek de webserver overbodig of heb ik het mis.


ps. www.domein.nl en media.domein.nl staan op de zelfde server en maken dus gebruik van de zelfde apache config.

Randy
15/09/09, 17:32
Ron,

Zet KeepAlive even aan in Apache. Dan kunnen er meerdere requests per worker gedaan worden. En dat is ook nog eens sneller.
Zorg er wel voor dat de timeout niet te hoog staat, deze wil nog wel eens op 30 seconden staan bij sommige distributies.



[root@sv03 ~]# cat /etc/httpd/conf/extra/httpd-default.conf | grep KeepAlive
# KeepAlive: Whether or not to allow persistent connections (more than
KeepAlive On
# MaxKeepAliveRequests: The maximum number of requests to allow
MaxKeepAliveRequests 10000
# KeepAliveTimeout: Number of seconds to wait for the next request from the
KeepAliveTimeout 3