PDA

Bekijk Volledige Versie : TKA: 1U Server (AMD 3500+)



Jonas_vdb
20/07/09, 11:09
Beste WHT-gebruiker,

Volgende configuratie wordt te koop aangeboden:


Kast: Chieftec 1U (UNC-110S-B) (licht beschadigd bovenop)
Processor: AMD Athlon 64 3500+ (s939) (inclusief 1U CPU-cooler)
Moederbord: ASUS A8N-VM-CSM (meer info (http://www.asus.com/product.aspx?content=specifications&P_ID=JBqqlpj4cspbSa3s))
Geheugen: 2x 1GB Twinmos PC3200/DDR400
Harde Schijf: 80 GB Hitachi Desktar S-ATA
Extra: Rails en DVD/CDrom lezer inclusief (niet op de foto’s)


De server is als testserver gebruikt geweest. Heeft altijd goed dienst gedaan maar nu is hij overbodig geworden.

Afhalen/opsturen/leveren kan besproken worden wanneer je geïnteresseerd bent

Vriendelijke groeten,
Jonas Van Den Bossche

Jonas_vdb
25/07/09, 09:51
De verkoopprijs wordt bepaald door de hoogste bieder.

Arioch
25/07/09, 13:45
Openingsbod: 40 euro.
Waar kan deze afgehaald worden?

Jonas_vdb
25/07/09, 14:23
De server bevindt zich in Dendermonde(Belgie) maar kan geregeld worden om hem eventueel te versturen/brengen aan huis/afhalen.

Zien we wel van zodra er een overeenkomst is qua prijs.

Blacky
27/07/09, 17:28
maar kan geregeld worden om hem eventueel te versturen/brengen
Gebeurt dit dan gratis? Anders kun je dat beter in de biedprijs meenemen. Want de kosten daarvan komen bovenop het aanschafbedrag en als die prijs niet bekend is, is achteraf de aanschaf misschien niet interessant, toch?

Anyway, 50 euro geboden voorlopig in afwachting van evt. verzend/brengkosten.

Jonas_vdb
27/07/09, 22:46
Wel als dit niet zo ver rijden is dan kan ik dat gerust eens binnen steken. Als de afstand daarentegen ver is dan dienen er verzendkosten bij te komen.

Wij hebben 450€ betaald in december 2006. Rails hebben we gekocht voor 42€.
Dus we hebben ongeveer 500€ betaald voor de server die nu te koop staat.

50€ is dan ook een te laag bedrag. Richtprijs had ik beter ook vermeld in mijn post.
Deze bedraagt tussen de 150€ en 200€.

Hollanda
27/07/09, 23:36
Dat kan je wel op je buik schrijven, denk dat je met rond de 100 euro zeer blij moet zijn voor zo'n desktop servertje.

Blacky
27/07/09, 23:43
Het was inderdaad handiger geweest een richtprijs erbij te vermelden. Alhoewel ik wel begrip heb voor de gedachtengang.

Maarja rails ja of nee vindt ik niet zo heel interessant momenteel, daarnaast is de kast beschadigt en ben ik niet kapot van AMD.
Het geheugen is antiek en daarmee relatief duur en het is een desktop board.

Ik ben ook al blij met een Pentium IV 3.2 ghz en die zijn vaak genoeg te krijgen voor 50 euro dan kijk ik wel effe verder, geen probleem.