PDA

Bekijk Volledige Versie : Website voor webhosting



rochtus
04/02/09, 10:43
Beste mensen,

Nu ik afstand ga doen van webhosting stel ik mijn website te koop. Neem een kijkje op www.bencora.com

(opgelet www.bencora.com/nl/webdesign is het enige stuk van de website dat ik NIET verkoop, omdat ik wel webdesign ga blijven doen)

Belangrijkste eigenschappen:
3 talen
leuk design eenvoudig aan te passen (dreamweaver ofzo)
whois script
contact script
...

U kan bieden door te mailen naar tomrochtus @ hotmail.com
Ik heb reeds een prijs in gedachten...

mvg

Ramon Fincken
04/02/09, 10:52
wellicht handig om toch een minimumprijs en een looptijd voor de veiling / verkoop te vermelden?

update:

zo hee, weet google hiervan? You gotta be joking ! Een valse vergelijking maken EN mensen aansporen op de links te klikken van de google ads. ...
http://www.bencora.com/nl/vergelijken.php




Vergelijk met andere hostingproviders

Vergelijk meerdere hosting aanbiedingen van andere bedrijven met Bencora.com. Voor ons is dit DE beste manier om aan te tonen dat wij wel degelijk de goedkoopste hosting provider zijn!

Gelieve wanneer u éen van de volgende links selecteert, boven de link op de rechtermuisknop te drukken en 'openen in nieuw tabblad' te selecteren.

Eryq
04/02/09, 12:02
Misschien rare vraag, maar wat is de gedachte van het plaatsen van het projectbedrag bij de projecten in je portfolio..

rochtus
05/02/09, 00:57
Reactie op het eerster: er word niet aangespoord te klikken, wel wordt de wijze aangepast.. en daar zeggen ze niets van

reactie op het tweede: omdat de prijzen de laagste zijn op de markt zet ik ze er bij


ik geef geen prijs: enkel biedingen. Wel heb ik een prijs in gedachten

DutchTSE
05/02/09, 09:22
denk je dat diegene die jou webhostingtak overneemt er blij mee zal zijn dat zijn aangekochte website nog een aantal keer verkocht blijkt te zijn?

JanSmit
05/02/09, 10:34
welke prijs heb je in gedachte dan?

gr

jan

ps je whois dingetje geeft aleen ongeldige domeinen aan als je iets wil registreren

Triloxigen
05/02/09, 11:33
Reactie op het eerster: er word niet aangespoord te klikken, wel wordt de wijze aangepast.. en daar zeggen ze niets van

Met "Gelieve wanneer u éen van de volgende links selecteert" val je echt door de mand.
Ik kan je garanderen dat Google je hiervoor een waarschuwing geeft.

cfmweb
05/02/09, 12:59
Heej Tom,

In dit topic: http://www.webhostingtalk.nl/webhosting-bedrijf-ter-overname-aangeboden/146319-overname-ingericht-hostingbedrijf.html#post1036564

geef je aan dat de verkoop van je webhosting bedrijf inclusief de website is. Ik neem aan dat je daar bedoelde inclusief de domeinnaam EN de website?

vrgr Chris

Mike P.
10/02/09, 09:56
Even for the record, u heeft de rechten van de stockphotos die worden gebruikt op deze website? Zo niet, heeft u dan toestemming gekregen om deze te gebruiken?

energykind
10/02/09, 16:41
oei, sta jij ff onder zwaar vuur...
misschien had je toch op mn aanbod moeten ingaan...

cfmweb
10/02/09, 20:56
oei, sta jij ff onder zwaar vuur...
misschien had je toch op mn aanbod moeten ingaan...

Of op die van mij :whistling:

Ach het zou toch meer een soort daad van barmhartigheid zijn als je z'n klanten overneemt.. :X

energykind
10/02/09, 20:57
ow dat wil ik nog best doen hoor :)

cfmweb
10/02/09, 21:00
ja tis toch lullig voor die klanten.. :innocent: