PDA

Bekijk Volledige Versie : SEO en domeinen



MellyVille
01/02/09, 22:54
Misschien een beetje een n00b vraag, maar het volgende is het geval...

Ik wil een aantal domeinnamen registreren en daar een site voor maken, maar ik heb geen zin in 10 hosters...

Ik zou dan domeinnamen willen aanmaken bij transip.nl en bij servage.net 1 hostingpakket nemen, en die domeinnamen daar naar laten verwijzen....

Nu dan de echte vraag: Is het mogelijk om iedere domein naam naar een 'map' bij de servage hosting te laten verwijzen zondat dat dit gevolgen heeft voor SEO??

Hoe doe ik dat en heb ik dan ook het doorverwijspakket bij transip nodig of alleen de domein daar aanmaken en klaar?

Thnx!

Triloxigen
01/02/09, 23:02
Of je domeinnamen kunt doorlinken kun je het beste bij servage zelf vragen, die kennen hun eigen systeem natuurlijk het beste.

Mbt seo is het altijd beter het te spreiden over meerdere subnets, maar het is raadzaam dit wel in het land te doen van de bezoeker.

MellyVille
01/02/09, 23:05
Mocht het niet bij servage.net kunnen, heb je een andere goede optie voor me waar ik het wel kan bereiken wat ik wil!?

Ennem, spreiden over subnets?? :$

Tim.Bracquez
01/02/09, 23:09
Mocht het niet bij servage.net kunnen, heb je een andere goede optie voor me waar ik het wel kan bereiken wat ik wil!?

Hier op het forum zijn er verschillende die leuke aanbiedingen kunnen doen, even in aanbiedingen gezocht een topic openen dan.

kimhoo
06/02/09, 00:26
Hoewel google bijvoorbeeld prima om kan gaan met http statussen als moved permanently (en temporary) om zo vanaf een domein in de juiste map te komen (af te vangen in bv php door opgevraagde domein uit te lezen en vervolgens headers aan te passen), is het zeker niet raadzaam voor SEO doeleinden.

Je zou kunnen proxy-en op Apache niveau, maar dan moet je bij die instellingen kunnen en dat gaat je niet lukken met een simpel webhosting pakketje.

Wat natuurlijk wel kan is alle domeinen naar zelfde hosting server laten verwijzen en in de index.php te controleren om welke domein het gaat, om vervolgens uit een bepaalde map bestanden te includen (bv een inc_index.php uit mapje site1). Op die manier zal de bot van google altijd de juiste content en haar relevantie kunnen bedenken en ben je SEO proof wat dat betreft. Denk er dan ook meteen aan dat 1 van de belangrijkste dingen de domeinnaam zelf is. Verder is de rest van de URL ook belangrijk als er een stuk in voorkomt dat terugkomt op de pagina. Aan de title van iedere page wordt ook veel relantie toegekend, mits goed gebruikt. Belangrijk dus om voor iedere page een dedicated title te hebben, waarvan delen weer terugkomen in content op de paginag. Gebruik verder h1, h2 en h3 waar mogelijk om titels en subtitels aan te geven; maak de boel verder op met css.

mohamedboul
04/03/09, 20:59
Of je domeinnamen kunt doorlinken kun je het beste bij servage zelf vragen, die kennen hun eigen systeem natuurlijk het beste.

Mbt seo is het altijd beter het te spreiden over meerdere subnets, maar het is raadzaam dit wel in het land te doen van de bezoeker.
Het gaat geen verschil maken voor Google. Het gaat om de tld en natuurlijk de gebruikte taal: .nl is bestemd voor Nederland, .be voor België, .com en .net en andere niet-landgebonden tld's kan u in de webmasteraccount linken aan een land.
Ik heb domeinnamen op servers in de VS en ik krijg hoofdzakelijk Nederlanders op bezoek via Google.

Q-BiC
20/10/09, 13:41
Ik zit ook met een gelijkaardige vraag.

Ik zou enkele domeinnamen willen registeren (totaal verschillende, maar ook evt dezelde met andere tld's), en die allemaal naar 1 website laten verwijzen omdat ik (voorlopig althans) maar 1 website wil ontwikkelen.

"Geen probleem", maar hoe zien search engines dat dan liefst?

- Alle extra domeinen met een header redirect naar het hoofddomein sturen?
- Alle extra domeinen als alias van het hoofddomein instellen?

Ik kan uit kimhoo zijn reply niet opmaken wat de beste methode is.
Wat ik er wel kan uit opmaken, is dat het blijkbaar beter is de verschillende domeinen er iets anders te laten uitzien, hoewel het nog steeds om dezelfde website gaat.
Bijvoorbeeld door de code te laten bepalen op welk domein we momenteel zitten (of vanwaar we komen), en die naam in een variabele zetten zodat elke vermelding over het domein op de website gelijk is met wat de gebruiker & google ziet staan in de adresbalk.

Zit ik wat dat betreft op het juist spoor?

Van "spreiden over subnets" begrijp ik ook niet veel....

chielsen
20/10/09, 15:27
Ik zou dan een landingspagina maken voor elk domein.
Alias werkt negatief omdat de content dan als duplicaat wordt gezien.
Header werkt volgens mij 0, dus heb je er niks aan.

Q-BiC
20/10/09, 15:36
Wat bedoel je met "header werkt volgens jou 0" ?

Dus een welkomst-pagina met een hoop keywords en "enter here" naar het hoofddomein? Search engines zullen dan toch ook snel doorhebben dat het een lege doos is of niet?

chielsen
20/10/09, 15:53
Wat bedoel je met "header werkt volgens jou 0" ?

Dus een welkomst-pagina met een hoop keywords en "enter here" naar het hoofddomein? Search engines zullen dan toch ook snel doorhebben dat het een lege doos is of niet?

Een header redirect is juist een lege doos, of niet eens een doos. Daar ga je niks mee winnen.
Als je een beetje van SEO afweet, weet je natuurlijk wel wat je op een landingspagina moet zetten. Content.

marcussmit
20/10/09, 16:18
weet iemand toevallig hoe google dit doet ? redirects werken neit, maar waarom zou het niet mogelijk zijn in je php-code een header met andere host-informatie terug te sturen ?

google zal toch niet minder prioriteit aan een website geven omdat er meer websites achter dat ip zitten ?

Q-BiC
20/10/09, 18:00
Als je een beetje van SEO afweet, weet je natuurlijk wel wat je op een landingspagina moet zetten. Content.

Moest ik dat idd weten, dan kwam ik niet met die vraag af ;)
Dus de pagina zou wel degelijk "goed gevuld" moeten zijn? Ookal is het maar 1 pagina en ookal wordt die nooit geüpdate, want het is juist de bedoeling dat ik maar met 1 site van start ga en evt blijf.

chielsen
20/10/09, 18:23
Nou ja goed gevuld. Het moet aansluiten op de keywords in je domeinnaam (waar je het voor doet lijkt me).

Boyke
20/10/09, 23:26
Als er meerdere domeinnamen naar 1 website moeten leiden, zou ik met 301 redirects werken.