Bekijk Volledige Versie : Nieuwe Website CBWDesign
Rkortekaas
30/01/09, 14:31
Hey,
De website van Creative Business Web Design is onlangs online gegaan...
Heeft iemand op- of aanmerkingen ten aanzien van het design?
Hierbij denk ik aan:
- Gebruikersvriendelijkheid
- Kleurenschema
- Grafische elementen
- Logo
http://www.cbwdesign.nl
Alvast bedankt voor de tips.
Grtz. Remco
Triloxigen
30/01/09, 17:30
Ik vind het allemaal te groot, het mag wel wat compacter zodat ik niet het hele scherm over moet turen.
Enliven.nl
30/01/09, 18:18
Opzich best overzichtelijk, maar idd net iets te groot. Net zoals de hoogte van de site.
Tevens zou ik als ik jullie was, een vast nummer neerzetten ipv een mobiel.
Staat net iets professioneler! (VOIP kan ook, bijvoorbeeld via voipbuster)
Rkortekaas
31/01/09, 15:19
Thanks voor de tips,
Ik ga kijken of we de site iets meer kunnen inkrimpen,
dit zou wel betekenen dat er minder whitespace zal zijn.
Hier hadden we in eerste instantie voor gekozen omdat dit
rustig oogt. Ik zal kijken hoe het uitpakt...
grt. Remco
Internet design
01/02/09, 13:33
Bekijk hem ook eens even in IE 6. Daar heb je wel heel erg veel witruimte (-:
De website zelf vind ik duidelijk overkomen.
Ik zou persoonlijk wel rekening houden met de schermresolutie. Niet alle mensen (de meeste tegenwoordig wel) hebben een groot scherm, waardoor er mogelijk gescrolled moet worden. Misschien dat je het lettertype ook een klein tikje groter kunt maken :)
Website wordt verder prima weergegeven in mijn browser (Opera)
Triloxigen
01/02/09, 19:12
Maar vergis je niet in grote schermen, de meeste mensen hebben de browser ook neit fullscreen openstaan op hun scherm.
(zo ook onlogisch zijn, want wat heeft een groot scherm voor nut als je het nog niet meer gebruikt dan een klein scherm)
Hai, ik zou met name rechtsonderin minder helderheid en meer contrast gebruiken
Rkortekaas
01/02/09, 21:29
We hebben de website gemaakt voor min. 1024 x 768.
dit lijkt mij ook verantwoord, omdat de resolutie 800 x 600 nagenoeg niet meer voorkomt. Ik denk trouwens dat ik de rechterbalk iets breder maak, zodat er ook wat witruimte wegvalt.
grtz.
Tim.Bracquez
01/02/09, 21:45
We hebben de website gemaakt voor min. 1024 x 768.
1024x600 komt nu terug heel veel voor... neem de EEPC's maar...
De witruimte is dan ook iets teveel.
Het doet me heel erg aan WordPress denken. :)
Maar even wat anders: de domeinnaam vind ik nogal verwarrend. Niet alleen omdat het CBW ook bestaat (organisatie die met wonen te maken heeft), maar vooral de manier van afkorten/splitten. Dit lijkt mij logischer: cbwebdesign.nl. Of laat het woordje 'web' weg, kan je alle kanten op: cbdesign.nl.
Triloxigen
02/02/09, 15:01
Wat is de link met Wordpress dan?
(Overigens is mijn website ook gewoon Wordpress, werkt allemaal top)
De algehele/algemene indruk, lettertype, opbouw. Echt een Blog. Meer iets van een redactie/contentbedrijf dan van een webhostingbedrijf, als je het mij vraagt.
Niks op tegen, tegen WordPress hoor. Maar die van jou Triloxigen ziet er meer uit als een bedrijf. Alleen wat doet die zoekinput helemaal rechtsonderin? En in IE8 (zonder comp.mode) is ie blanco. :)