PDA

Bekijk Volledige Versie : Domein in quarantine



JimX
19/10/08, 17:31
Ik wil graag een domein registreren die op dit moment nog in quarantine zit. Is het een realistische gedachte dat ik deze op de dag dat die weer 'vrij' is, gewoon kan registreren. Of zal deze dan al weer 'gekaapt' zijn? Het gaat hier om een achternaam met nl-extensie

Durhosting
20/10/08, 04:56
Beste,

Zover ik weet kan je als deelnemer een .nl domein die in quarantine zit er uithalen tegen een bepaalde tarief maar . . . ik weet het niet zeker wil het morgen wel nakijken ben eigelijk wel benieuwd :)

Succes in iedergeval

DiedX
20/10/08, 07:56
Hangt af van de domeinnaam of die direct gekaapt wordt ;)

Je kan 'm als deelnemer eruit halen. De (oude) eigenaar is echter dan nog steeds eigenaar. Ik weet niet goed hoe dat juridisch zit.

groenleer
20/10/08, 08:27
Domeinnamen mogen uitsluitend voor de oude eigenaar uit quarantaine gehaald worden.
Dit kan door de registrar gebeuren die hem in quarantaine heeft laten gaan, of door een andere registrar. Het is niet mogelijk om het domein voor derden uit quarantaine te halen.

Aan het uit quarantaine halen zijn hogere kosten verbonden dan aan hem nieuw te registreren. Kosten zijn afhankelijk van je provider.

De datum waarop het domein uit quarantaine komt is terug te halen in de whois van SIDN. Ik denk dat elke registrar bereid is om je te assisteren om het domein te bemachtigen.

JimX
21/10/08, 10:59
Bedankt voor de reacties.
De 40 dagen zijn voorbij en het is me gelukt om het domein op de reguliere wijze te registreren.

groenleer
21/10/08, 11:12
Brutale vraag, en iedereen zal er benieuwd naar zijn.

Welke naam wilde je nu zo graag bemachtigen??

Senna
18/04/09, 00:13
Ik ben ook bezig een domeinnaam te bemachtigen die in quarantaine is. Vandaag (18/4) komt ie vrij. Maar hoe laat? Staat nog steeds in quarantaine.

Iemand enig idee?

ju5t
18/04/09, 00:24
Dat hangt af van het tijdstip waarop deze in quarantine is gegaan. Valt dus niets over te zeggen. In ieder geval niet door ons.

BellaChiCa
25/05/09, 21:13
Notificatie